BULVÁR

Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová a Pavel Novotný: spory a žaloby

Tomáš Řepka a kauza s autem Mercedes: vůz prodal, ale nebyl jeho!

Nejnovější kauzou Tomáše Řepky je zpronevěra auta Mercedes. S ním mj. jezdila jeho expřítelkyně Erbová. Poté jej od něj koupila firma K&H, která mu chtěla pomoci, protože mu hrozila exekuce. S Řepkou tak uzavřeli nájemní smlouvu, aby mohl auto dále používat.

Známý bouřlivák ale neplatil splátky, proto chtěla firma vůz zpět a pořádala o vrácení. To se však nekonalo. Poté, co přišel o řidičák, projevila zájem o Mercedes Řepkova dlouholetá kamarádka Michaela Malíková – auto od něj nakonec koupila za 1,2 milionu Kč, a to i přes to, že přítel Kristelové věděl, že auto není jeho.

Po urgenci pravých majitelů vozu nakonec musela žena Mercedes vrátit – přišla tak jak o auto, tak o celou částku, kterou za něj zaplatila, Řepka jí totiž poté nezvedal telefony a nereagoval na zprávy. Řepkovi nyní hrozí 2 – 6 let vězení, k soudu ale nedorazil, hlavní jednání bylo odročeno na prosinec.

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka: nevěra?

Ačkoliv se o nevěře mezi Kristelovou a Řepkou už mnohokrát spekulovalo, oba zarytě tvrdí, že jsou jeden druhému maximálně věrní. Expartnerka internetového mystifikátora Kamila "Kazmy" Bartoška by partnerovi nevěru odpustila, temperamentní fotbalista v žádném případě nikoliv.

Tomáš Řepka kniha a vlastní kolekce oblečení

O Řepkovi vyšly prozatím také 3 knihy: Rebel (2010), Neuhýbám (2014) a Děkuju (2017). Na všech těchto knihách se sám spolupodílel.

Velcí fanoušci Tomáše si mohou zakoupit jeho kolekci oblečení na e-shopu. Obyčejné bavlněné tričko vyjde na 1 290 Kč, což je dost solidní cena.

Řepka a Kristelová TV Prima Cool – vystřelili si z nich v reklamě

Kristelová v minulosti moderovala například pořad Hit na České televizi, dále pěveckou soutěž Eurovision Song Contest (2007), objevila se na Óčku, internetové televizi Stream.cz nebo měla na starost 2 pořady na TV Barrandov. Na Primě ji ale příliš v lásce nejspíš nemají.

TV Prima si z ní a jejího muže totiž nedávno parádně vystřelila v upoutávce na legendární film Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. „Tolik ran osudu neschytali ani Řepka s Blažkovou,“ zmiňuje se v reklamě dabér Jan Dolanský. Určitě pak na stole Primy přistálo nějaké to trestní oznámení – jak to s ním (nimi) ale dopadlo, není jasné.

Přehrajte si vtipnou reklamu s narážkou na slavný showbusinessový pár:

Přečtěte si další bulvární články ohledně českých celebrit zde

Komentáře

Hovno s lopatou se potkalo......je to hrůza

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost