FINANCE

Fond pracovní doby

Komentáře

Můžu se zeptat, jak je to u řidičů? Je tam nějaká stanovená doba nebo se to počítá na ujeté kilometry? Na základě tohoto článku https://www.vimvic.cz/clanek/ridicsky-prukaz-skupi - ny-b-c-nebo-t-druhy-ridicskych-opravnenibych si rád rozšířil řidičák a přivydělal si jako řidič, proto mě to zajímá. Díky za odpovědi

Zaměstnancům byl přes léto snížen fond pracovní doby (dodatkem k PS), na 32hodin/týdně. (pracuje se v režimu jeden týden po-čt a v druhém týdnu út- pátek,8hodin denně)Jak to je např., v červenci se st.svátky, kdy zaměstnanci v zaměstnání nebyli, ale měli naplánovoanou směnu? Je fond pracovní doby krát pracovní dny i se st.sv.?
Děkuji za odpověď

U třísměnného provozu tj. 37,5 hod se započítává do fondu pracovní doby i svátek který vyjde v některém dni po-pá ? Díky.

Dobrý den, odcházím do důchodu a zůstávám pracovat na poloviční úvazek Dělám ve dvousměnném provoze s nerovnoměrnou týdenní pracovní dobou. Můj úvazek je teď 38,75h týdně. Zkrátí se mi úvazek na polovinu, tedy 19,38h týdně?
Děkuji

Dobrý den, chtěla bych se zeptat když je statni svatek v pracovní den, firma ma zavřeno. Jak se počítá fond pracovní doby? Firma nám určuje, že si tyto hodiny musíme naddělat je to zprávně?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti