FINANCE

Platon coin – recenze, cena, police a podvod

Komentáře

Lidi jsou nepoučitelní...na začátku bylo k dispozici dost indicií, že to nemusí skončit dobře.

Policie je rychlejší než kalendář.

Každá investice sebou nese riziko. Rozhodnutí je na každém z nás. Za dobu mého podnikání zkrachovaly 3 banky, kde jsem měl peníze. Koho by to napadlo. Podvod může být všude.

Každý, kdo rozumí kryptu věděl, že Platon je hovno bez smyslu. Na stranu druhou, i pisálek tohoto článku je mimo. Token založený na Ethereu a je centralizovaný? Může mi pisálek odpovědí na tento komentář vysvětlit, jak ve smartcontractu nastavit při emitaci tokenu na ETH to, aby byl centralizovaný? Rád se přiučím :-)

Jsem zaregistrován v platonu. Po zhodnocení platonu jsem si nabil v platonu kartu kaufland, udělal platbu vše pladba probèhla vpořádku. Závěrem pokud by se bitkoin narodil v České kotlinĕ do rok s dne by ho Česká vláda zničila.

Platon coin nebude mít dlouhé trvání. Držitelů je snad 8 tisíc členů. Společnosti, kde je uveden pan Tanner jsou buď v likvidaci, nebo je jejich základní jmění cca. 20 tisíc Kč. Celý tento projekt Platon coin působí dost nevěrohodně a určitě bych do tohoto neinvestoval. Všechny kryptoměny celosvětově klesají jen Platon coin se pořád drží na svém uměle drženém kurzu. Doporučuji neinvestovat a pokud se tak již stalo, pokusit se peníze vybrat co nejrychleji a opustit tento obchod.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti