FINANCE

Platy policie - kolik bere policista a tarifní třídy

Komentáře

Když to sečtu, tak to vychází i 100.000,-

Koukal jsem na to a mají nějak málo.V dnešní době průměrný člověk pod 35t nejde a to jsem uvedl minimum. Já bych to za tu almužnu nedělal.

náborovým se nevyplácí na ruku, ale po dobu několika let podílem do výplaty. Nape 75000/36 je něco přes 2 t. měsíčně k nástupnímu platu po dobu 3 let a pak finito, plat padne dolu, ale zase postoupí v tarifni třídě a stupni napr.z 2/1 na 3/2.

Náborový příspěvek se vyplácí hotově, podmínkou je služba na danou dobu, a to 6 let. Podíl do výplaty je pěkná hloupost.

Příspěvek je vyplacen najednou a nezdaňuje se, takže na účet přijde přesně částka avizovaná pro daný kraj.

Příspěvek je vyplacen najednou a nezdaňuje se, takže na účet přijde přesně částka avizovaná pro daný kraj.

Dobrý den zajímalo by mě jak to chodí u nových zaměstnanců. Pokud by to byl člověk s ukončeným vysokoškolským vzděláním, který uspěje v náboru. Jaké by měl hodnostní zařazení, plat? Děkuji

Za to, co fízlové předvádějí, berou až moc.

Zoi = osoba s inteligencí neandrtálce!!

Je vidět že tomu nerozumíte, ty tabulky jsou bez osobního a rizikového příplatku.

Karel - Sčítáš blbě, normální polda má tak okolo 35.000 brutto. :o)

Poldiku to máš pravdu na 35 čistého se normální policajt dostane po 16 letech ...

Ahoj všichni, potřebujete půjčku? Kontaktujte prosím tento e-mailem: collinsjamesfinance55@gmail.com nebo Whatsapp: +86 19822901792

нз брат мн малко нещо

Pro všechny co tady píšou, že máme hodně tak počítejte. 31 482+500osobní+6990riz příplatek=38972 hrubého
Kolik je to čistého si dokážete spočítat sami :D.
Náborový příspěvek se DANÍ!!!
Těším se na vaše odpovědi a než začnete odpovídat uvědomte si, že my pracujeme s lidmi na které vy nás voláte protože se jich bojíte. Což jsou drogoví dealeři, vrazi a spousta jiných lidí, kteří Vás ohrožují na životě.
A zapomenul jsem dodat. Tyto lidé si neustále na naši práci stěžují a posílají na nás GIBS. A jiné organizace, které mají za úkol chránit vězněné osoby. Těchto Organizací je mnoho. A můžete si je najít i zde na internetu. Nebo pokud budete chtít napíši Vám je.

Přišel mi náborák v lednu a nic zdaněno nebylo, takže tak.

Náborový příspěvek je netto, nedaní se ! Osobní zkušenost z ledna 22.

Nechápu co se tu probírá, myslím si, že je to jedno kdo kolik kde bere. Ať každý který tu závidí danný plat jde k Policii ČR. Každá práce má svoje pro a proti. Nyní má spoutu možností se přihlásit. A pokud vydží 15 let dostane i rentu :) Přeji mnoho zdarů.

Mohu se zeptat jaký je průměrný plat policisty pouze s maturitou po 10 letech? A zda se tím dá uživit rodina v pohodě?

John - nelze moc říct, hrozně záleží na tarifní třídě, osobním… ale většina se bude pohybovat někde kolem 40t hrubého… druhá část otázky - dá, ale není to bůhvíco…

Když čtu úroveň diskutujících, je mi hamba. Policajt na obvodě, na kriminálce na všeobecné kriminalitě nasazuje krk za nás. Nelze je posuzovat podle zkorumpovaných politiků, co je vedou na vyšších úrovních. Ti řadoví výkonní nejsou moc ohodnoceni, ale je to lepší, než to bylo. Co potřebujeme k životu- mír a bezpečnost, školu a veřejnou službu pro lidi.Podívejte se kolik berou lidi jako mluvčí politiků a jaká je úroveň lidí na hradě a co berou.Poctivej cajt by měl mít ke 100 hrubého ať se někomu líbí nebo ne. A pak nebude brát úplatky, půjčoat si a dávat se dohromady s lumpy. Lumpové se snaží vždy uplatit, to je fakt a mnoho lidí podlehne. Špatně placenej policajt hledá místo nebo jak si přivydělat. Není anděl, je to člověk

@Josef Duben Podľa vašej logiky by mal mať sekuriťák v obchode 100K mesiac? :D Aha.. tak ok. Osobne než, že by niekto za mňa nasadzoval krk mám pri stretnutí príslušnika podobný pocit, ako keď som v 90 rokoch jednal s gangstrom čo po mne chcel výpalne..

Náborový příspěvek dostanete po 6 měsících na ruku celý nezdaněný. Po dokončení výcviku (cca rok po nástupu) berete cca 26-27k v čistým, někde je i stabilizační příspěvek, který je většinou do 5 tisíc.
Já jsem u PČR rok, mám čerstvé po výcviku a beru 31k v čistým (7,5k rizikový příspěvek, cca 1k stravenky, 4000 stabilizační příspěvek)

Ten stabilák ale některé útvary vůbec nemají :)

Když už se tu zmiňuje stabilizační příspěvek (tam si nejsem jistá, jestli je u pozic s VŠ vzděláním - např když jde člověk bočním vstupem ke kriminálce nebo jinde), co PČR nabízí v rámci ostatních benefitů - většinou se inzerují příspěvky z FKSP, penzijko, životko, sport a kultura. Co reálně a do jaké výše může jako státní zaměstnanec v tomto čerpat. Pokud se někdo ochotný podělí o zkušenost :) Jinak si myslím, že plat na úřednické (kancelářské) pozice 30tis čistého s pracovní dobou 8h na ranní plus dosahy, není nic hrozného. Ale třeba mě někdo vyvede z omylu :-)

Chcete větší příjem? Pak jděte dělat do soukromého sektoru,nejlépe na živnostenský list.Tam si vyděláte víc.nicméně pochopíte,jak tvrdě si na sebe soukromník vydělá.Před více než 40 lety mě kontrolovala policie za volantem alespoň 1x za rok.V současné době jsem rád,když mě policie zkontroluje za volantem 1x za 4 roky.Toto moje subjektivní zjištění mě vede k dojmu,že většina osob,která se hlásí do PČR,zde hledá výhody státního zaměstnance,aniž by se aktivně exponovala.Podotýkám,že jedná o můj soukromý názor,který může kolidovat s jistou částí zaměstnanců.Děkuji za recenzi.

Na okrese Beroun, před cca. 20 lety bylo pět OOP a DI. Denně bylo na silnici i osm hlídek policie (OOP Beroun stavělo i tři hlídky). Dnes jsou pouze dvě OOP a DI. Denně tedy tři hlídky.. a bude hůř..

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti