FINANCE

Skrill zákaznická podpora - vyřešte problém online

Komentáře

Dobrý den chci se zeptat jestli by mi někdo poradit. Chtěl by změnit telefonní číslo s kteří se prihlasuji do účtu skrill.
Děkuji za Vaše rady.

Dobrý deň, mam obmedzený ucet v skrill mam tam peniaze ale nemozem si ich nikam poslať ani vybrať pýtajú odomna dokumenty ktoré nemam a neviem ich predložiť. Prosim co mam robiť? Ako si môžem svoje peniaze vybrať?

Jak mám zrušit limit na skriil ucet

Někdo za mne založil účet a já nemohu najít kontakt abych jej mohla zrušit.

Dobrý deň.Po pol roku neaktivity my skrill natrvalo zablokoval účet.Budu my strhávat poplatky do mínusu a následne vymáhať právnou cestou?

Myslím, že skoro určitě ne. Strhnou to maximálně k nule.

Dobrý den, uzavřel jsem svůj Skrill účet a chtěl bych se zeptat, když jsem tam měl nakoupené krypto momentalně v hodnotě 60kč a dalších 60kč na učte v penežence. Mohu se zeptat co to pro mě znamena když jsem ho uzavřel s těmito částkami? Do emailu mi přišlo něco o poplatcích. Děkuji za opdověd.

Nemělo by se stát nic, i když je možné, že o tyhle peníze přijdete. I v případě, že si nějaké poplatky strhnou, tak by je neměli strhávat do mínusu.

Dobrý den, prosim poradil by jste mě. Otevřel jsem si Skrill a bohužel me zablokovala exekuce možnost připojit se na něj, mohu si založit nový účet a připojit jej na stejný email jako stávající, zablokovani?

Co je výpis v latine

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE