FINANCE

Kalkulačka valorizace důchodů 2023 + pravidla přidávání

Komentáře

Vážený pane, důchody jsou počítány podle odpracovaných let a výši odvodů. Je mi 66 let stále pracuji a krom toho že mám slušný důchod já, přispívám ještě já a můj zaměstnavatel na jednoho nadprůměrného důchodce. Také tolik odvádíte? Také jste pracoval od 18 let bez přestání? 48 let ? Až mne tyhle vaše kecy unaví a přestanu pracovat tak jeden prostě na důchody vám ostatním nebudu posílat nic.

Důchody se zvyšují na základě zdražování všeho, co musíme platit. Proto by měly být zvyšovány všem stejně a ne nejbohatším nejvíce a chudákům nejméně. Kecy o zásluhovosti jsou podvodem, protože při výpočtu důchodů je to již plně zohledněno. Díky komunistovi rychetskému však ústavní soud rozhodl zcela nesprávně.

Ak mam duchod zlozeny z zakladne casti 1211 kc a precentualnej 5038 kc odpocitava sa mi pri zvyseni duchodu castka 3900 kc alebo 1211 kč?

Co když děti vychovával muž a ne žena také dostane 500 na každé dítě?

Proboha už se proberte, stát na to nemá. Pokud se o sebe nepostaráte sami, může si stát půjčit a zadlužit Vaše děti a vnoučata - to je to co opravdu chcete?

Adresné přidávání je z 901% podpora těch, kteří nikdy nepracovali a pracovat nebudou.A my ostatní, na které dopadlo toto šílené zdražování stejně, jim to ještě zaplatíme, takže jsme postioženi dvakrát. Pomoc Ukrajincům, ok, ale ne na úkor občanů této země. Fiala a spol na nás naprosto kašle a navíc mě děsí, jak leze EU do zadku. Bojím se, že tam podepíší něco, co bude pro nás v budoucnu nevratné!!! Hanba celé vládě! To jsou ti odborníci co slibovali?
Pekarová Adamová, Richtrová, Rakušan, Gazdík, Stanjura, Válek, Lipavský, Langšádlová. Jeden velký hnus! Volební podvodníci.
Chtěl bych vidět, jak by se jim líbilo, kdyby se v příštích volbách spojili všichni ostatní proti jejich pětikolce, tak jako to udělali oni a smetli je ze scény. To by asi zuřili. . . . . .

Vláda Fiali je nejhorší vláda za celou nadvládu všech dob.Fiala by seděl na víku kasy a nikomu nic nedám.Sam mám málo.Vsechny nás tato vláda ožebračuje.Kdybychom byli Ukrajinci, máme vše za korunu nebo zadarmo.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kdy studenti musí podávat daňové přiznání?

Většina studentů podávání daňového přiznání nemusí řešit, protože je za něj podává zaměstnavatel, existuje ale několik výjimek....

 

Jak se stát členem volební komise a jaká je odměna?

Členství ve volební komisi může být zajímavý přivýdělek i brigáda ✅ Jak se přihlásíte do komise pro prezidentské volby 2023?

 

Srovnání úroků na spořících účtech 2023

ČNB v důsledku inflace navýšila základní úrokovou sazbu, od které se odvíjí i úroky na spořících účtech. Podívejte se na srovnání navýšených...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti