FINANCE

Zvýšení (valorizace) důchodů - kalkulačka a zákonná pravidla

Komentáře

Vláda Fiali je nejhorší vláda za celou nadvládu všech dob.Fiala by seděl na víku kasy a nikomu nic nedám.Sam mám málo.Vsechny nás tato vláda ožebračuje.Kdybychom byli Ukrajinci, máme vše za korunu nebo zadarmo.

Adresné přidávání je z 901% podpora těch, kteří nikdy nepracovali a pracovat nebudou.A my ostatní, na které dopadlo toto šílené zdražování stejně, jim to ještě zaplatíme, takže jsme postioženi dvakrát. Pomoc Ukrajincům, ok, ale ne na úkor občanů této země. Fiala a spol na nás naprosto kašle a navíc mě děsí, jak leze EU do zadku. Bojím se, že tam podepíší něco, co bude pro nás v budoucnu nevratné!!! Hanba celé vládě! To jsou ti odborníci co slibovali?
Pekarová Adamová, Richtrová, Rakušan, Gazdík, Stanjura, Válek, Lipavský, Langšádlová. Jeden velký hnus! Volební podvodníci.
Chtěl bych vidět, jak by se jim líbilo, kdyby se v příštích volbách spojili všichni ostatní proti jejich pětikolce, tak jako to udělali oni a smetli je ze scény. To by asi zuřili. . . . . .

Proboha už se proberte, stát na to nemá. Pokud se o sebe nepostaráte sami, může si stát půjčit a zadlužit Vaše děti a vnoučata - to je to co opravdu chcete?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Darujte investiční zlato. Hodí se pro mnoho událostí

0

Čeká vašeho příbuzného či přítele nějaká slavnostní událost, svátek, narozeniny apod., a vy marně přemýšlíte o tom, co byste mu darovali? Pak...

 

Jak se stát členem volební komise a jaká je odměna?

8

Členství ve volební komisi může být zajímavý přivýdělek i brigáda ✅ Jak se přihlásíte do komise pro volby do Senátu a krajských...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti