KULTURA

Anketa Český slavík 21 - program a výsledky hlasování

Komentáře

Máte chybně výsledky 2017 Vyhrál Ortel a ve zpěvácích byl Tomáš Ortel druhý za Mistrem. To že to Těšínský zfalšoval je věc druhá zas je u lizu lhář....

V roce 2017 vyhrála kapela Ortel a zpěvák druhý byl Tomáš Ortel.
Opět manipulace medií

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Jsem rád že se Český slavík vrátil.

To mi vůbec nechybý taková blbost.

Škoda jen, že někteří zpěváci, kteří zpívají se skupinou, jsou jen společně s ní v kategorii Skupina roku a nejsou v kategorii Zpěvák roku. Nevím, na základě čeho se to takto vyselektovalo. Přitom další zpěváci, kteří samostatně nepůsobí tam jsou. Škoda. Tak buď všichni nebo nikdo.

Mrtvého slavíka už neoživíte.

Letos bych ze srdce přála slavíka zpěváků Marku Ztracenýmů a Zpěváčce Lucii Bílé ❤️🙂

Moc zajímavé, v kategorii zpěvačka roku je lyžařka G. Soukalová. Tleskám novým pořadatelům. A v kategorii skupiny např zmizela skupina Abba Stars, která v roce 2013 dostala skokana roku. Najednou nelze hlasovat.

Neveřím tomu ževten daný dostane můj hlas

Nerozumím tomu, proč má hip hop & rap vlastní kategorii. To se jako nepovažují za zpěváky a zpěvačky? Nebo chce Ráďa Bangů šanci na nějakou cenu?
Taky jsem nikde nenašla nominace.

Nevím proč je tam kategorie hip hop.Místo toho bych tam dal absolutní slavík.A velmi mi tam chybí skupina ABBA STARS.

Bylo psáno,že se nebude moci hlasovat pro mrtvé interprety.Proč je tam teda Hegerka?Osmdesát procent údajných zpěváků jsem v životě neviděla ani neslyšela.A to je vtip,že je Soukalová zpěvačka?Za mě teda velké zklamání.

Také nechápu proč je tam samostatná skupina Hip Hop. Aby snad Banga neplakal??

To vypadá na pořádný malér. Už nyní je to zřejmé.

Zase jen kšeft a hlavně předem vymyšlený podvod - v nominaci jen většina především "pražských" prominentů. Proč tam nejsou oblíbení chytří zpěváci, např. Ilona Csáková????????

Je to podvod a už to pořadí v roce 2017, vyhrál Ortel a díky manipulacím pořadatelů se tak nestalo ,je jasné že se bude podvádět pořád, když uvádí takové pořadí, v zájmu jsou zase prachy a politika.

Jsem ráda, že jsem mohla vše poslat Tomáši Ortelovi, doufám že byl hlas správně zaznamenán a nedošlo k žádnému omylu. Ráda ho poslouchám, jeho texty nejsou bezduché, jako texty některých zpěváků a hlavně zpívá v Česku česky.

Jsem ráda, že se slavík obnovil, otázkou však zůstává zda to bude dle pravidel, či pokud bude vyhrávat kapela či interpret který se někomu nehodí bude opět hlasování zmanipulováno. V roce 2017 vyhrála kapela ORTEL a jako druhý za panem Gottem byl Tomáš Ortel. Někomu se to nehodilo tak soutěž raději zrušili. A výsledky se zmanipulovali. A teď máme věřit že jde o čistou hru? Ráda bych tomu věřila, ale vzhledem k tomu jak Ortel leží některým lidem v žaludku si s tím jistá nejsem, a myslím že nebudu jediná

Opravdu demokratické hlasování. Zadáte interpreta a program si tam vypíše někoho úplně jiného. Tak to jste snad měli napřed vyhlásit výsledky a my jsme mohli hlasovat až potom.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Seznam českých online casin s hrami zdarma

1

Podívejte se, ve kterých českých online casinech si zahrajete výherní automaty, ruletu i blackjack úplně zdarma bez registrace.

 

Svatba na první pohled – recenze a kompletní epizody online ke...

1

Jak dopadne 5. díl 14. 10. 2021? Marek svatbu nečekaně zrušil. Co na to Mirka? 👰Najdou jí manžela?🤵 Sledujte Svatba na první pohled i online 💻...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti