KULTURA

ČeskoSlovensko má talent: Online stream a soutěžící

Komentáře

Myslím, že toto je nejhorší ČSMT v historií. Vše řeší porota, která se ani neumí normálně chovat, zejména Morova je totální propadák celé soutěže. Kdysi byly alespoň semifinálové kolá a teď pouze finále?

Zpěváci do tehle soutěže vůbec nepatří myslím si že mají spoustu jinych soutěží soutěžit by měli třeba akrobati nebo malíři apod.

vau tam chci a prosím tak tohu nechte je to jen talent tak toho nechte

Z těch Diamonds jsem se ještě teď nevzpamatoval,,,čučím na to každý den

Myslím si, že by mohli soutěž nějak vylepšit… je to rok co rok stejné = hrozné vystoupení, průměrné a pak úžasné. Jediná změna je u moderátorů a více černého humoru Prachaře. Navíc mě vadí hodně zpěváků (na to je Superstar, X-factor atd.), dala bych prostor lidem, co mají talent na věci, na co neni speciální soutěž.

Nevím jak vy podle mě se to Dominice Titkove moc nepovedlo hlasovala jsem pro Remiho podle mě to měl vyhrát ale Diamonts taky dobrý. napiš jak to vidíš ty ;-)

Remy Martin měl akrobatické vystoupení na hudbu z filmu Schindlerův seznam a ne jak řekla paní Mo'rová z filmu Pianista.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Love island Česko - účastníci a díly online na Voyo

32

Reality show Love Island nekončí! Užijte si Love Island After - vzniknou nové páry? Nebo se přihlaste - probíhá casting!

 

Česko Slovenská Superstar: porota a soutěžící

57

Kdo postoupil do velkého finále a kdo soutěž opustil? Kdy se koná finále? V tomto článku najdete veškeré informace o Česko Slovenské Superstar...

 

MasterChef Česko na TV Nova online: porotci, soutěžící

Top 3 - finále! Je vítěz Jíťa, Besky, nebo Petra? Kdo vyhrál? Výsledky soutěže MasterChef Česko 🥙🥕🥔 (poslední díl)

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti