KULTURA

Krimi seriál Stíny v mlze na ČT - celé epizody online

Komentáře

Velice dobrý seriál.

Seriál Stíny v mlze se mi zatím velmi líbí. Hrají tam mí oblíbení herci, navíc děje se odehrávají na Ostravsku a v jeho okolí. V Ostravě žiji od narození, tj. přes 72 let.

Už jsme viděli hodně krimi příběhů, ale to co se natočilo nyní Stíny v mlze, je podle mne moc povedené úplná bomba. Jiné herecké obsazení, napínavé příběhy, autentické a neokoukané prostředí Ostravy . Viděl jsem zatím tři díly, ale už nyní jsem se stal fanouškem tohoto seriálu. Velmi povedené.

Všechny 3 díly se moc povedly ,už se těším na další !

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Radio Beat frekvence a poslech online + playlist historie

0

Na jaké frekvenci najdete rockové rádio Beat? Kdy jsou písničky na přání? Jaký je dnešní program rádia? Čtěte dále a dozvíte se víc.

 

Jak naladit rádio Blaník - frekvence, přehrávač a playlist

0

Kde naladíte své oblíbené rádio? Jak poslouchat Blaník online? Kam si napsat o písničku na přání? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v...

 

Show Dream Team Mistři dílny – celé díly a účastníci, Prima

1

4️⃣ DÍL - výroba DĚTSKÉHO KOUTKU pro čekárnu stomatologie FN Motol 🔨 Dream Team Mistři dílny - další dva soutěžící nečekaně končí?!

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti