KULTURA

Mise nový domov s Terezou Pergnerovou - celé díly online a přihlášení

Komentáře

kde najdu celé díly

Dobrý den ,už pár let sme v takové nouzi,máme rozestavěny barák a jelikož už na to nejsou peníze a ani sila nedokážeme ho dopravit,bydleli jsme tam jako rodina mamka sourozenci .
Ale našla sem si přítele se kterým sem otěhotněla tak nás mamka opustila abychom měli kde být,ale je mi 18 až za půl roku takže bydlení prověřovala soc.pracovnice a není možné tam byt s dítětem,jsme umístěny do koj.ústavu neradi bychom se potulovaly po azyl.domech nebo podobně,tak vas touto cestou zadam o pomoc aspoň poloviční ,kdyby jste chtěli slyšel můj cely příběh není problém ,mám toho dost ,byla jsem také pár let v dětském domově.Jinak vám předem děkuji.

mame zniceni domov

dobrý den, již 13 let žijeme s těžce zrakově postiženým manželem v neudržovaném domě, kdy se snažíme dům opravit a tak zvelebit k důstojnému bydlení, ale jelikož manžel a ani já nemůžeme chodit do práce z důvodu toho, že manžel pobírá jen plný invalidní důchod a je tak ve III. stupni invalidity a já doma o něj pečuji mám o něj péči jako o osobu blízkou také ve III. stupni příspěvku na péči. Nejsme tak schopni zrekonstruovat svůj domov. Já jěště platím výživné na dvě děti a manžel splácí hypotéku a dva úvěry. paní Renáta

Dobrý den, jsme 6-ti členná rodina a už 3 roky bydlíme na ubytovně a sháníme bydlení, ale zatím se nedaří. Platíme dost peněz za nájem a nedaří se nám nic ušetřit. Já jsem na mateřský se 4 dětmi a manžel je kvůli alimentům ve vězení. Tak jsem teď na všechno sama a snažím se nějaký ten byt sehnat. Chtěla bych to hlavně kvůli dětem.

Dobry den, potrebovali by jsme opravit chaloupku.

Dobrý den. Mám jeden problém nemohu najít rodinéj domek pro 4 členou rodinu ale hypotéku nám nedaj tak prosím touto cestou o pomoc a musí to být v děčíně kvuli mojí přítelkyni která je ted těhotná a má ryzikové těhotenství a já už nevím jak dál aby jsme byli všecky po hromadě. A sleduji váš pořad tak skouším touto cestou co se dá ale nevím si už rady. muj tel: 604355304 budu moc rád o vaší pomoc. Zdravím tě Terezko, jinak každý den jen probrečím už nevím jak dál tak tě touto cestou moc prosím o pomoc.a budu moc rád když se mi prosím ozve kdo by mi rád mohl pomoc finančně já ted na to nemám moc prosím.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti