KULTURA

Ortel - skupina, koncerty a informace

Komentáře

Na koncerty Ortelu jsem začala chodit loni na jaře, do té doby jsem znala jen tu píseň Mešita. Na jejich tvorbě nenacházím nic neonacistického či jinak nezákonného. V prosinci 2019 vyšlo nové CD Diktátor, které považuji za nejlepší ze všech, jaká dosud vydali. Je tam znát výrazné zlepšení po hudební stránce. Absolutně nechápu snahy některých lidí zakazovat pořádání koncertů Ortelu. Koncertů jsem loni navštívila několik a k žádným násilnostem tam nedošlo.

Souhlasim s Vami Verozdejvic

Souuhlas Veroz
dejvic

Strasne vam fandim a jsem rada ze kapela ortel existuje protoze kde bydlim ja je to vesnice na prostejovsku tam ortel vubec neuznavaj spis huli travu atd.

Skupinu Ortel jsem si poslechla spíše ze zvědavosti. Musím je pochválit, skvělý hlas zpěváka a dost dobré texty(a pravdivé). Nic co by mě pohoršovalo. Ač už dávno nepatřím mezi náctileté, ale mezi sátnice, písničky se mi moc líbí. Jen tak dál, více takových hudebníků, kteří se nebojí.

Skvělá kapela.

Nejlepší kapela v Česku.Smysluplná slova,která odhalují pravdu.

jsou super a pisne skvele.vse je jen v lidech

Super hudba. Stále počúvame Oretel. Držte sa chalani! Len tak ďalej.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost