KULTURA

Seriál Kukačky na ČT - recenze, herci a celé epizody online

Komentáře

Seriál Kukačky,mohl by být dobrým seriálem,protože,má docela dobrý děj,ale je tak mizerně zpracován, že prakticky divák stále tápe a neví oč skoro jde. Tento seriál řadím mezi nejhorší seriály co jsem kdy viděl.

Seriál Kukačky je naprosto dokonalý. Do toho nejposledněšího detailu - například stoh červených triček ve skříni na pozadí scény... Jsem učitelka, učím už téměř 30let a v době inkluze poznávám ve své praxi povahy autistů a jejich rodičů a denně nahlížím na životy dětí a jejich rodin. Hluboce se skláním nad hereckými výkony obou malých chlapců, ale taky VŠECH ostatních herců. Každý člověk tam má své místo, svoji povahu, svůj způsob uvažování, svůj příběh a nakonec všechno souvisí se vším, nikdo není prvoplánově kladný ani záporný. Mám pocit, že pozoruji zcela opravdový nehraný příběh a moc se na každý díl těším. Těším se na každý pátek večer. Dám si červené víno a jdu do kina (do obýváku). Po dlouhé době má smysl se dívat na televizi. Děkuji.

Dobrý den, seriál Kukačky je konečně příběh ze života běžných lidí, kde vidíme velkou lásku rodičů k dětem co není vidět na jiných televizích, kde vidíme jenom samé násilí,intriky, sex a nic co by nám něco pěkného dalo.

Úžasný seriál. Vždy se na něj moc těším.

Skvělý seriál, úžasné herecké výkony všech. Obdivuji Vás, jak se dokážete vžít do své role a postavy a podat takový výkon. Těším se na každý pátek a pondělí, kdy se díly opakují. Potěšilo mě, že televize oznámila další sérii tohoto seriálu. Děkuji.

Seriál je vÿborny demonology, vyborne vykony hercov, úplne super je S. Remundová. Krásne je am technicky urobeny a nasvieteny. Klibúk dole

Skvělý seriál.Výtečné výkony herců, především obou kluků.Konečně něco,na co se člověk může těšit.Díky všem a jen tak dál!!

serial je skvěly,ale 13 díl mě velmi zklamal,divné ukončení,doufám,že se chystá další řada a jich bude více,má režizér na ,aby se dostal,až do dospělosti vyměněných dětí,budu věřit že ano,jinak naprostá bomba,je to skvělé a dá se říct,že pravdivé,i dnes se takové věci dějí. pane režizére děkujeme !!!

Jak ohodnotit tento seriál ? 1*************************
Opravdu se vám všem povedl.Děkujeme.Těšíme se na pokračování.

Seriál se povedl. Škoda, že skončil. Perfektní herecké výkony a zároveň i velké díky všem, kteří se podíleli.

Velmi pekny serial a ako to zvladli herci, hlboka poklona. Som rada, ze som ho mohla sledovat. Gratulujem.

naprosto skvělí seriál jen to čekání na další díl bylo nekonečné a ti kluci super a samozřejmě všichni co se podíleli

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Seriál Slunečná na TV Prima – herci a poslední díly online

Televize Prima začátkem roku nasadila nový komediální seriál ✨ Slunečná.✅ Jaký je seriál, kdo v něm hraje a kde ho můžete sledovat zdarma? ✅

 

TN cz Ulice poslední díl přehrát zdarma online

Podívejte se na nejnovější díly seriálu Ulice🧨 podle návodu v tomto článku✅. Zajímavé události v tomto oblíbeném seriálu vás opravdu překvapí.

 

Anatomie života na TV Nova - herci a celé epizody online

Kdy TV Nova spustí nový seriál Anatomie života? Koho uvidíme v hlavních rolích 💗 a o čem to vlastně bude? Na tyto a další otázky 🔔 odpovídáme v...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti