KULTURA

Seriál Poklad z půdy na iPrima - epizody online zdarma

Komentáře

DOBRÝ DEN
POŘAD POOKLADY Z PŮDY ŘADÍM K TĚM NEJLEPŠÍM.BOHUŽL MENEŽMENT PRIMY
JE NEJSLAPŠÍ ČLÁNEK PRIMY.JAK MUŽOU TAK SKVĚLÍ POŘAD VYSÍLAT POZDĚ
A JEDNOU ZA ČAS.A TO NEMLUVÍM O SKVĚLÉM PANU ROSÁKOVY NAPROSTO
NEVYUŽITÝ NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH.VŮBEC NEVÍTE JAKÝ MÁTE POKLAD.
ZDRAVÍ F.STRÁNSKÝ

Dobrý den mám staré nový z druhé světové a chtěla bych vědět zda mají nějakou cenu či nikoliv. Děkuji za odpověď Seidlová S.

Dobrý den, moje sestra má několik starších obrazů po našich rodičích a ráda by je prodala. Jak se mohu přihlásit?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mi může někdo ohodnotit vazů kterou jsem dostala od své babičky a ta zase to dostala jako svatební dar.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mi může někdo ohodnotit vazů kterou jsem dostala od své babičky a ta zase to dostala jako svatební dar.

Zo začiatku to vyzeralo fajn, ale keď tam nasekali skoro celú súdnu sieň... (akože účinkujúcich predajcov, čo našli niečo na půde :) Divím sa všetkým, najmä teda starožitníkom, že sa dali na to nahovoriť-účinkovať v takejto komédii a tváriť sa učene a múdro.

Dobrý den, Poklad z půdy je můj neoblíbenější pořad. Objevují se tam zajímavé předměty, líbí se mi hodnocení zkušených odborníků. Některé aukce jsou i vtipné, když odborníci draží. Pan Rosák dodává pořadu příjemnou atmosféru. Stále přemýšlím co bych doma objevila za předmět, abych se s ním mohla přihlásit. Pořadu držím palce, ať se vysílá dál.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti