KULTURA

Soutěž Na lovu na TV Nova - pravidla a epizody online

Komentáře

pěkná blbost

Ty peníze, když vyhraje Lovec zmizí, nebo je získá on?

Peníze nikdo nevyhrává, pokud lovec ve finále správně zodpoví dostatečný počet otázek.

Takže lovci jsou tam pouze pro uspokojení vlastního ega?

Co to je za sračkoidni hru, která je zmanipulovana a ne čistá od prvního pohledu 🤮

s kritikou souhlasím .změnit by se mělo odpočítávání času,současný stav nahrává tomu jak je moderátor ve formě,a tím prakticky ovlivňuje celý výsledek,jinak v pořádku.

Souhlasim s kritikou a doufám,že brzy zmizí z obrazovky. Na to se nedá dívat....nuda.

Nejhorší televizní soutěž, i v AZ kvízu vyhrajou soutěžící alespoň knihu🥴🤢, a vypadá to jako pěknej podvod👌hnuuusss

Koukám, že to tu zatím komentujou samý idioti, kteří nejsou schopný ocenit kvalitu! Za mě je to hned po Milionáři druhá nejlepší patentovaná soutěž, která se kdy v ČR objevila! Za mě tedy jednoznačně plnej počet bodů :-D

Jak se pozná, kolik otázek musí soutěžící před lovcem správně zodpovědět? A co znamená nižší a vyšší nabídka v konkrétním daném případě?

Ondřej: každý má právo říct, zda se mu soutěž líbí nebo ne-je to věc vkusu a preferencí...proč se hned nazývat idiotama?

No tak stále jsem se nedozvěděla, zda LOVEC zná otázky dopředu. Zda má možnost se s nimi předem seznámit a pak odpovídat dle toho, co si zapamatoval.

Nedůvěra Čechů je jen hloupost Čechů. Nic víc. Jediný Ondřej tady z diskuze chápe, že ta soutěž je super.

Licence stanovuje pravidla a lovec otázky dopředu nezná. V žádné soutěži tomu tak není, aby někdo kromě moderátora a režie znal dopředu otázky.

Ondřej Sokol moderuje soutěž bezvadně. Lovci jsou super. Mám jen jedinou výtku ke Kvízové dámě. Je jasné, že je introvert, ale je to show o ni, může více hláškovat, nemusí se bát. :D Chápu, jsem introvert, chápu, jaké to může být, ale stačí se jen uvolnit. Ona je tou hvězdou :)

Ta soutěž je postavená naprosto skvěle. Je v tom napětí, hromada otázek, chtělo by to třebas jen základní publikum pro základní potlesk. Studio je naprosto perfektně zvládnuté (nechápu, jak dokázala Nova absolutně zmrvit Chcete být milionářem a kvůli studiu jezdit do Frankfurtu. Also Vašut.)

V Anglii, odkud to pochází je to úspěch, v Německu je to úspěch, v Americe je to úspěch. Jen tady český divák je jen omezený hlupák, co nechápe, že čím víc otázek, tím líp.

Mám pocit, že je to za hodně muziky málo peněz..

Je jasné, že se TV Nova snaží novým typem soutěžního pořadu upoutat pozornost diváků. Nicméně: Nejobjektivnější vědomostní soutěž byla soutěž "Riskuj", pokud byla na programu 2 kola po dvanácti soutěžních oborech. Pokud byla v této soutěži 2 kola po šesti otázkách, měla být v hlavičkách skutečně všeobecná zadání (např. věda, kultura, politika, atd.). Pokud se v hlavičkách objevovala témata s úzkým záběrem (např. "Osobnost Vojtěcha Hromádky"), soutěž objektiv-nost ztrácela, poněvadž dva ze tří soutěžících nemuseli vědět, kdo Vojtěch Hromádka je, třetí, kterého dané téma celoživotně zajímá, mohl na tomto tématu - dle mého názoru nezaslouženě - získat rozhodující náskok. Ve chvíli, kdy druhé (rozhodující) kolo dostalo formu, kdy soutěžící hrál "se zavázanýma očima", protože vůbec nevěděl, z jakého oboru zvolená otázka bude, i tato soutěž objektivitu ztrácela.
Milionář naopak - dle mého názoru je - spíš než vědomostní soutěž - vědomostní show. Samozřejmě by ode mně bylo nespravedlivé, kdybych tvrdil, že v tomto klání mohl získat milionovou částku hlupák. Měl jsem pocit, že ideálním soutěžícím pro tento typ pořadu je sečtělý dělník. Vím, že odpovídat doma u televize, kdy o nic nejde (bez stresu) je něco jiného než sedět v horkém křesle . Na německé stanici RTL jsem viděl, jak soutěžící získal hlavní výhru milion euro za zodpovězení otázky "který prvek se nejvíce podílí na stavbě lidského těla". Usoudil jsem, že tělo je z více než 50 % voda a jeden kyslík je těžší než dva vodíky, nicméně si musím připustit, že kdybych seděl "v horkém křesle" a šlo mi o velkou částku peněz, asi bych "do toho" nešel. Za neobjektivní pokládám, že jistému soutěžícímu tleskali diváci "ve stoje" za zodpovězení otázky na metropoli jakéhosi afrického státu v hodnotě 2,5 mil. Kč, jiný soutěžící skončil na úrovni 2. záchranného bodu, když nezodpověděl za 600 tis. Kč otázku na hlavní město spolkového státu USA (spíše bych "smeknul" před tím, kdo by znal odpověď na méně oceněnou otázku). Za "podpásovku" pokládám, když jsou za otázkami za nejnižší částky skryty dotazy na nějaké novodobě pohádky (Pokud soutěžící nemá v rodině děti, kterým tyto pohádky před spaním čte, pak pro něho tyto tak lehké být nemusí). Nicméně: Oceňuji TV Nova, že se snaží oslovit diváky s novým typem soutěžního pořadu a velmi rád budu věřit v jeho objektivitu.

Viděla jsem kousek a třeští mi hlava. Zlaté Riskuj :-)

Při závěrečném lovu hodně zdržuje přihlašování k odpovědi, zopakování jména a pak teprve odpověď, bez zastavení času. To mi připadá nesmyslné. Kdyby soutěžící mohli vykřikovat odpovědi bylo by to trochu vyrovnanější. Lovec odpovídá hned, takže může stihnout daleko víc odpovědí a ještě je to největší mozek. Už mě to nebaví

jako kvíz dobré,pro soutěžícího k ničemu...

A proč tam vlastně jsou ti soutěžící???O co soutěží???Je to trapný ...nikdo nic nevyhraje.

V jednom z pořadů jste poškodili soutěžícího, který správně řekl, že zhlédl film. Podle Vás je správně shlédl, což ale není pravda, tento pravopis se používá v případě, že se díváte shora dolů. Ještě jsem si to kontrolovala v Pravidlech českého pravopisu.

Soutěž se mi líbí, sleduju ji, ale některé otázky jsou velmi těžké, které podle mě může zodpovědět jen vědec v tom oboru. To mi vadí.

lovec by se měl také přihlašovat ve finále,aby to bylo aspoň trochu spravedlivé...ti soutěžící by měli dostat aspoň cestovné...

moc hezká hra

Tady má soutěžící šanci vyhrát, jako když sázíš sportku. Větší hovadinu sem neviděl.

Sliboval jsem si od toho vice,ale jsem dost zklaman a v tuto hodinu prepinam na zazivnejsi program.Nuda,vyhry male a skoro nedostizne,otazky na rychlost umyslne dlouhe a spise jen pro odborniky a ne pro soutezici amatery,tudiz jen dobry kseft pro Sokola a pro tzv.lovce!!

Za mě dobrá hra!!! Nejdřív minutové "potítko" kde si musíte nahrát nějaké peníze, otázky někdy úplně nesednou, jindy naopak. Hold je to o rychlosti a musíte rychle odpovídat. Pak souboj s lovcem, kdo z koho...jestli nemáte smůlu na otázky, tak min. Těch 5 správných odpovědí, by měl být člověk, schopen zodpovědět. A nakonec týmové finále buď sám anebo ve více lidech a snažíte si udělat znovu náskok před lovcem. A když, se vám ta soutěž nelíbí, tak si přepněte třeba Soukupov neboli Barrandov:-) hold, tady se to hemží, samými chytráky, kteří všechno vědí, anebo zas nestíhají otázky, tak je ta soutěž hloupost.

Je to výborná show. Líbí se mi. Sice šance na výhru není velká, ale o tom to přece vždy není. Proto jsem se do soutěže taky přihlásila a už se těším, až si to zkusím. 🙂😁

Co a kdy vyhrává lovec?

Naprosto nefér hra, např. dnes pan Sokol četl lovci finální otázky mnohem rychleji a lehčí otázky než soutěžícím. Asi že šlo o dost peněz. Hanba Nově...

Kdo určuje výši nabídky Kč lovce a jaká je maximální nabídka?

Také mi vadí to, že každá otázka je jinak dlouhá, časový limit tím pozbývá smysl. Mimochodem, neuznané buráky ala arašidy mi přišlo nad rámec

Nevěřím,že je soutěž férová.Nevěřím,že lovci nebyli seznámeni předem s otázkami,proto soutěžící nemají vůbec žádnou šanci na výhru.A o to vám asi jde.Žádná výhra ale sledovanost.Za chvíli tu sledovanost ztratíte.

Tak dnes ta paní, Niky tuším, co dokázala nahrát 17 sama a pak soutěž vyhrála, klobouk dolů

taky jsem tomu přišla na chuť, dívám se každý den a soutěžím s nimi, ovšem v klidu a leháru, mám ráda O. Sokola a líbí se mi to, ať se daří

je to docela dobrá hra až na to že se tam hlásí někteří co někdy vůbec nic nevědí ,ať si uvědomějí že si dělají ostudu jinak to jde.
před diváky z celé ho česka

Je to nespravedlivé! Vyhraje-li v prvním kole třeba 25 000 t.j 5 políček a zní-li nabídka na 60000 nebo 120000, posune se nahoru o 1 políčko na 6 odpovědí - žádná úměra. Naopak vezme-li nižší nabídku třeba 3000,nebo 500, sníží se zase jen o jedno políčko na 4 políčka. Nebo liší se to obtížností otázek, určitě né !!!

Neférová hra

také si myslím, že nefér... dlouhé otázky může moderátor číst třeba ze dvou minut minutu a krátké jen půl minuty...různě dlouhé otázky... neměly by být stejné?

Soutěžící "Lucinka" - to byl případ... nechápu, jak jí tam mohli pustit...

Neměli by soutěžící projít nějakým základním testem znalostí či inteligence? Tým je značně znevýhodněn připuštěním opravdu hloupých lidí. Lovec by měl odpovídat až po dočtení otázky. Jinak se ukázalo, že silný tým vyhrát může, snad to přesvědčilo zdejší negativisty.

Příští týden bude soutěžit můj syn. Už se těším! Soutěž vyhrají v plném počtu soutěžících.
Lovec : Dagmar Jandová.
Soutěž sleduji pravidelně a jsem s ní spokojená.

Je nespravedlivé proč a z jakého důvodu má Lovec náskok o jedno pole, proč to nezačíná uprostřed.Je tam málo otázek co se týká ČR. Jsme přeci češi.

Je to vědomostní soutěž, kde lze peníze vyhrát pouze za příhodné konstelace hvězd. Zlatej gotes!!!

Kdo cce vyhrát peíe, ať jde raději někam jinam....

Zajímalo by mě,jak to berou soutěžící, kteří se dostanou do finále tak jako dnes paní 60000, pán 30000 a in....jenom 5000 sice vyhráli,ale in.... nezodpověděl ani jednu otázku!!!Tak jaké stejné stejné dělení!?To si chlapec pěkně vidělal za jednu jedinou otázku....

Soutěž je super. Mám k tomu dvě kritické připomínky :
1/ měření času by mělo být až po vyřčení otázky protože každá zabere jiný čas a moderátor nečte všechny stejně rychle
2/ má-li to být vědomostní soutěž pak otázky typu KDO Z HERCŮ SBÍRÁ PANENKY nebo JAK SE JMENUJE MANŽELKA HLAVNÍ POSTAVY SERIÁLU POLDA jsou neadekvátní.
Jinak O.K.

A kdo nám odpoví na všechny tyhle otázky???

Sokol ve finále občas zdrmolí otázky zakoktá se a tím časově poškodí soutěžící...navíc soutěžícím stihne říci méně otázek než lovci a otázky pro soutěžící bývají časově delší....takže malé šance na výhru....trošku nefér

Soutěž je to pěkná, ale nejsou domyšlené některé detaily. Např.pokud je člověk sám, je to leckdy větší výhoda, než být ve 4. Ti lidi mají sice náskok 4 polí, ale to, že se nedomluví jim nakonec může vzít šanci na dobrý výsledek.Také jsme si všiml, že lovec dostává otázky rychleji. Myslím si, že nikdo nechce rozdávat snadno peníze a lovci mají zcela jistě nějaké bonusy za to, že vyhrají. Nevěřím, že otázky ví. Ta lovkyně se velmi často dost zasekne a ten, kdo dostane pana doktora, tak pro něj je výhra velice náročná, ač zrovna dneska to soutěžícím vyšlo.

Je to podvod a to hlavně díky rychlosti reakce lovců. Odhaduji, že dopředu ví otázky, možná část otázek. Nevěřím tomu, že člověk, co je historik zná absolutně vše i to, co se týká filmů pro děti apod. To je nesmysl. Je to pouze o tom, zda ti soutěžicí to ví a potom v poslední části zda si dokážou nahrát tolik bodů. Navíc Sokol mluvící ve prospěch TV ještě lovcům pomáhá. je třebs si uvědomit, že kdyby tam tohle nebylo, tak si každý den někdo odnese 150 tis. a na to televize peníze nemá. Férová soutěž byl Milionář. Možná by bylo i fer, kdyby přišlo 5 soutěžících a jeden z nich byl vylosován náhodně a stal by se lovcem. Ovšem to by se Nově nevyplatilo. Co jsme tak koukal, tak výhru získá 1 ze 7 soutěžních týmů.

Soutěž je skvělá. Nechápu tadyty konspirace. Ano, Sokol občas zadrhne, ale nemyslím si, že by to soutěžící nějak poškodilo, kolikrát se mu to stane i s lovcem. Vítězství soutěžících je hlavně o tom, kterého lovce dostanou. S vševědem je téměř nemožné vyhrát, s Lišákem je pravděpodobnost mnohem vyšší. Rozhodně jsem neměla ani jednou pocit, že by někdo znal dopředu otázky.

Jen bych se chtěl zeptat kdo vybírá Lovce?

Absolutně nesouhlasím s jakýmikoliv negativními názory. Nejlepší soutěž za dlouhá léta. Divák se alespoň může přesvědčit, jak na tom vlastně je. Kdo ví prd, tak hodnotí jako blbost a nuda. Odsejpá to, nejsou tam zbytečný prostoje jako v Milionáři. A výběr lovců? No musí to být nadprůměrně chytří lidé, aby to mělo úroveň. Tam nemůže sedět nějakej blb. Přihlásit se může kdokoliv, někteří nejsou soudní, to je jasné.

PRO OBYČEJNÉ LIDI TO NENÍ-TADY MUSÍTE OPRAVDU MOC VĚDĚT--HLOUPÝ LOVEC TAM NEMŮŽE BÝT --(JDE O MANNY)
DOBRÁ OTÁZKA : KOLIK Z TOHO MÁ LOVEC ,KDYŽ VŠECHNY PORAZÍ ??????????

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - program a hosté

0

55. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary rozběhne 20. 8. 2021 Emil Zátopek. Těšte se na nabitý program, oslavy a celebrity. Kde koupit...

 

Seriál Co ste hasiči - celé díly online zdarma + herci

1

Na TV Nova odstartoval nový seriál Co ste hasiči. Podívejte se, kde se na všechny díly podívat zdarma, koho uvidíte mezi herci a mnohem víc.

 

Soutěž Blesk Trhák - jak se zaregistrovat + výhry

3

Blesk opět spustil hru Trhák. Jak se zúčastnit? ⚡ Kolik peněz se dá vyhrát? Jak uplatnit výherní kupony? Odpovědi na tyto i další otázky najdete...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti