KULTURA

Soutěž Na lovu na TV Nova - pravidla a epizody online

Komentáře

pěkná blbost

Ty peníze, když vyhraje Lovec zmizí, nebo je získá on?

Peníze nikdo nevyhrává, pokud lovec ve finále správně zodpoví dostatečný počet otázek.

Takže lovci jsou tam pouze pro uspokojení vlastního ega?

Co to je za sračkoidni hru, která je zmanipulovana a ne čistá od prvního pohledu 🤮

s kritikou souhlasím .změnit by se mělo odpočítávání času,současný stav nahrává tomu jak je moderátor ve formě,a tím prakticky ovlivňuje celý výsledek,jinak v pořádku.

Souhlasim s kritikou a doufám,že brzy zmizí z obrazovky. Na to se nedá dívat....nuda.

Nejhorší televizní soutěž, i v AZ kvízu vyhrajou soutěžící alespoň knihu🥴🤢, a vypadá to jako pěknej podvod👌hnuuusss

Koukám, že to tu zatím komentujou samý idioti, kteří nejsou schopný ocenit kvalitu! Za mě je to hned po Milionáři druhá nejlepší patentovaná soutěž, která se kdy v ČR objevila! Za mě tedy jednoznačně plnej počet bodů :-D

Jak se pozná, kolik otázek musí soutěžící před lovcem správně zodpovědět? A co znamená nižší a vyšší nabídka v konkrétním daném případě?

Ondřej: každý má právo říct, zda se mu soutěž líbí nebo ne-je to věc vkusu a preferencí...proč se hned nazývat idiotama?

No tak stále jsem se nedozvěděla, zda LOVEC zná otázky dopředu. Zda má možnost se s nimi předem seznámit a pak odpovídat dle toho, co si zapamatoval.

Nedůvěra Čechů je jen hloupost Čechů. Nic víc. Jediný Ondřej tady z diskuze chápe, že ta soutěž je super.

Licence stanovuje pravidla a lovec otázky dopředu nezná. V žádné soutěži tomu tak není, aby někdo kromě moderátora a režie znal dopředu otázky.

Ondřej Sokol moderuje soutěž bezvadně. Lovci jsou super. Mám jen jedinou výtku ke Kvízové dámě. Je jasné, že je introvert, ale je to show o ni, může více hláškovat, nemusí se bát. :D Chápu, jsem introvert, chápu, jaké to může být, ale stačí se jen uvolnit. Ona je tou hvězdou :)

Ta soutěž je postavená naprosto skvěle. Je v tom napětí, hromada otázek, chtělo by to třebas jen základní publikum pro základní potlesk. Studio je naprosto perfektně zvládnuté (nechápu, jak dokázala Nova absolutně zmrvit Chcete být milionářem a kvůli studiu jezdit do Frankfurtu. Also Vašut.)

V Anglii, odkud to pochází je to úspěch, v Německu je to úspěch, v Americe je to úspěch. Jen tady český divák je jen omezený hlupák, co nechápe, že čím víc otázek, tím líp.

Mám pocit, že je to za hodně muziky málo peněz..

Je jasné, že se TV Nova snaží novým typem soutěžního pořadu upoutat pozornost diváků. Nicméně: Nejobjektivnější vědomostní soutěž byla soutěž "Riskuj", pokud byla na programu 2 kola po dvanácti soutěžních oborech. Pokud byla v této soutěži 2 kola po šesti otázkách, měla být v hlavičkách skutečně všeobecná zadání (např. věda, kultura, politika, atd.). Pokud se v hlavičkách objevovala témata s úzkým záběrem (např. "Osobnost Vojtěcha Hromádky"), soutěž objektiv-nost ztrácela, poněvadž dva ze tří soutěžících nemuseli vědět, kdo Vojtěch Hromádka je, třetí, kterého dané téma celoživotně zajímá, mohl na tomto tématu - dle mého názoru nezaslouženě - získat rozhodující náskok. Ve chvíli, kdy druhé (rozhodující) kolo dostalo formu, kdy soutěžící hrál "se zavázanýma očima", protože vůbec nevěděl, z jakého oboru zvolená otázka bude, i tato soutěž objektivitu ztrácela.
Milionář naopak - dle mého názoru je - spíš než vědomostní soutěž - vědomostní show. Samozřejmě by ode mně bylo nespravedlivé, kdybych tvrdil, že v tomto klání mohl získat milionovou částku hlupák. Měl jsem pocit, že ideálním soutěžícím pro tento typ pořadu je sečtělý dělník. Vím, že odpovídat doma u televize, kdy o nic nejde (bez stresu) je něco jiného než sedět v horkém křesle . Na německé stanici RTL jsem viděl, jak soutěžící získal hlavní výhru milion euro za zodpovězení otázky "který prvek se nejvíce podílí na stavbě lidského těla". Usoudil jsem, že tělo je z více než 50 % voda a jeden kyslík je těžší než dva vodíky, nicméně si musím připustit, že kdybych seděl "v horkém křesle" a šlo mi o velkou částku peněz, asi bych "do toho" nešel. Za neobjektivní pokládám, že jistému soutěžícímu tleskali diváci "ve stoje" za zodpovězení otázky na metropoli jakéhosi afrického státu v hodnotě 2,5 mil. Kč, jiný soutěžící skončil na úrovni 2. záchranného bodu, když nezodpověděl za 600 tis. Kč otázku na hlavní město spolkového státu USA (spíše bych "smeknul" před tím, kdo by znal odpověď na méně oceněnou otázku). Za "podpásovku" pokládám, když jsou za otázkami za nejnižší částky skryty dotazy na nějaké novodobě pohádky (Pokud soutěžící nemá v rodině děti, kterým tyto pohádky před spaním čte, pak pro něho tyto tak lehké být nemusí). Nicméně: Oceňuji TV Nova, že se snaží oslovit diváky s novým typem soutěžního pořadu a velmi rád budu věřit v jeho objektivitu.

Viděla jsem kousek a třeští mi hlava. Zlaté Riskuj :-)

Při závěrečném lovu hodně zdržuje přihlašování k odpovědi, zopakování jména a pak teprve odpověď, bez zastavení času. To mi připadá nesmyslné. Kdyby soutěžící mohli vykřikovat odpovědi bylo by to trochu vyrovnanější. Lovec odpovídá hned, takže může stihnout daleko víc odpovědí a ještě je to největší mozek. Už mě to nebaví

jako kvíz dobré,pro soutěžícího k ničemu...

A proč tam vlastně jsou ti soutěžící???O co soutěží???Je to trapný ...nikdo nic nevyhraje.

V jednom z pořadů jste poškodili soutěžícího, který správně řekl, že zhlédl film. Podle Vás je správně shlédl, což ale není pravda, tento pravopis se používá v případě, že se díváte shora dolů. Ještě jsem si to kontrolovala v Pravidlech českého pravopisu.

Soutěž se mi líbí, sleduju ji, ale některé otázky jsou velmi těžké, které podle mě může zodpovědět jen vědec v tom oboru. To mi vadí.

lovec by se měl také přihlašovat ve finále,aby to bylo aspoň trochu spravedlivé...ti soutěžící by měli dostat aspoň cestovné...

moc hezká hra

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - program a hosté

0

55. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary rozběhne 20. 8. 2021 Emil Zátopek. Těšte se na nabitý program, oslavy a celebrity. Kde koupit...

 

Seriál Co ste hasiči - celé díly online zdarma + herci

1

Na TV Nova odstartoval nový seriál Co ste hasiči. Podívejte se, kde se na všechny díly podívat zdarma, koho uvidíte mezi herci a mnohem víc.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti