Zvyky Svědků Jehovových - zjistěte kdo jsou 2018 | Rexter.cz

NÁBOŽENSTVÍ

Svědci Jehovovi - pravidla, počet členů a sjezdy

18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Komentáře

Clanek obsahuje smesici polopravd.JW (Svedci Jehovovi) nejsou zadni Iluminati, ale nabozenska skupina lidi, kteri si nepreji nic jineho, nez abu byl na svete mir. Aby tento korupcni system byl nahrazen Bozim kralovstvim v jehoz cele bude stat Jezis Kristus.
Tito lide se ridi co rika Bible. Je to jedina skupina lidi, ktera se nestiti vyslovovat prave osobni jemno Boha -Jehova/JHVH/YHWH/cesky Hospodin. Bez nich by dnes toto jmeno zaniklo.
To, ze zakazuji koureni je jen pro dobro jedince. Alkohol zakazan NENI a pokud je konzumovan v mire, je to naprosto vporadku. Zakaz tetovani je v Bibli. Ono je to ve sve podstate ohavne, ale je tolerovano.
Cista lez je v poslednim odstavci o transfuzi krve. Krev je dnes vynosny byznys Cerveneho krize, ktery od dobrovolniku vysaje krev jak upir a nemocnicim ji prodava! za nemale penize. Transfuze NENI zarukou, ze clovek prezije. Princip spociva v tom, ze pri velke ztrate krve kolapsuji zily a tepny. Staci tzv. saline solution, ktera pomaha udrzet satabilitu zil a tepen a telo si uz pomuze samo. Existuji nemocnice, kde se provadi slozite operace mozku BEZ transfuzi. Existuji samozrejme i jine metody, ktere verejnosti nejsou znamy.Proto, nez napisete falesne informace, radeji si zjistete fakta o transfuzi se kterou souvisi ruzna fiaska jako AIDS nebo hepatitis C aj. nemoci.

Nemáte pravdu. Jehovisté jsou skutečně jedna z militantních skupin Iluminátů, která se snaží postupně ovládnout svět. Nevěřící chcete následně zlikvidovat. Probuďte se kolego!

Celé je to projekt CIA.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost