NADPŘIROZENO

Kruhy v obilí ve světě a v ČR – vysvětlení a film

Komentáře

https://www.facebook.com/media/set/... krásný způsob kontaktu - bez nevyžádaného zasahování do vývoje lidstva.

Tajemný

...čeká nás pochopení jiné konstrukce fyziky, kde základem je propojení dvojice tónů (zaznění oktávy), které SAMOVOLNĚ generuje "vrchní kvintu nad oktávou" = první alikvotní tón, který v dalších tónech a frekvencích vede až do lidského vědomí.
Princip tohoto DVOJPRVKU (s potenciálem vzniku třetího prvku) se v průběhu postupného vývoje dostal až k vrcholné podobě této základny - lidský pár s potenciálem vzniku dítěte je vrcholem VRSTEV SEBEŘÍZENÍ, ale to zatím neplatí v pro lidské páry v naší sluneční soustavě. Zdůvodnění plyne z existence genetického projektu pro obnovu schopností lidského páru, známe jej jako MATRIX. Pozitivní část matrixu se bude odvíjet od výsledku současného globálního testu lidské zodpovědnosti - koronavir má několik vrstev výkladu, z nichž pramení nutnost nastavit a pochopit "oktávu priorit řízení společnosti". Víc obsahuje můj profilu na Facebooku.

Ať už kruhy v obilí vytváří kdokoli a jakkoli, je zřejmě rozumu mdlého, když ani po tolika letech nepochopil, že lidé prostě jeho poselství nerozumí. Proč, pokud, jak se zdá, má pokročilou technologii, nekomunikuje s lidstvem nějakým jiným, lidem bližším a srozumitelnějším způsobem? Proč plýtvá energii na ohýbání stvolů? Musí o našem světě vědět dost . jak vypadáme, jak komunikujeme. Přesto se spoléhá na nejasná sdělení složitě kódovaná do v pravdě uměleckých děl. Proč se raději nenapojí na naše rozhlasové či televizní vysílání? Proč nevstoupí do naší digitální komunikace? Pokud je někdo technologicky tak vysoko, že dokáže usměrňovat energii na jednotlivá stébla, měl by zvlédnout - s nadsázkou - neudělat si webovky nebo profil na Facebooku.

Všichni jste vedle, jak ta jedle. Není to vzkaz, není to podvod, je to umění. Jako třeba grafiti. Je jedno, jestli obilí ohýbá člověk nebo ufo a je jedno, jestli to dělá provazem, prkýnkem nebo třeba silou myšlenek. Je také přece jedno, jak a kdo navrstvil na plátno barvy, důležité je, že vznikne obraz, originál, kterého si ceníme i stovky let po jeho vytvoření.

Přidej komentář



Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost