NADPŘIROZENO

Satanismus - jaká jsou pravidla, symboly a temná znamení

Komentáře

užasné

zajimam,se-uz,dlouho,o,carodejnictvi-i,satanismus.

UZ,DLOHO-JSI,ZAJIMAM,JAK,O-BILOU,MAGII,TAK,I-CERNO - U.AZ,PO,RITUALI.

patrikmikuska: Tak při nějakém rituálu hezky popros,ať tě naučí češtinu, popřípadě rovnou o zvýšení IQ ;)

Ahoj, velice zajímavé. Já se teď nedávno začal zajímat o Satanismus a černou magii, z důvodu toho ze si myslím, nebo spíše vim že křesťanství je jen vymyšlená pohádka pro peníze a líbí se mi že Satanismus
lze i do svědčit, tedy pokud věříte v různé entity. Pokud by mi chtěl někdo poradit jak do začátku budu rád zde je můj email ----> vladimirkuda999@gmail.com budu rád za každou radu.

Drazí Ubohý lidi...
Kdo se zajímá o Temnotu se Satanismem a magie černé nebo bílé..... tím pádem se Odlučuje od toho,kdo vás Stvořil... Vždyť existuje Pouze Všemohoucí Bůh Otec,jeho Milovaný Syn Ježíš KRISTUS který Toho vašeho Satana už Porazil a Porazí ho kdykoliv.
Horší je to,že se pouštíte do tak velkých nebezpečných záležitostí...že to bude mít veliký Dopad na vaši Rodinu a Děti. Jak můžete dávat přednost Zlu!
Jak můžete dávat přednost hříchu?
Jak můžete souhlasit se vším co Popisuje Satanistycký Řád!

Ježíš KRISTUS za vás položil svůj vlastní život, umučení a Ukřižování....aby spasil vaše ubohé duše a duše vašich dětí. Pokud není pozdě! Obraťte se ke Kristu našemu jedinému Bohu.
Neotvirejte se Démonickým věcem....zbavte se všeho co je od zla!
Nechte si v Katolickém křesťanském kostele posvětit knězem všechno....co máte.
Noste posvěcený stříbrný řetízek s křížkem na kterém je Ukřižovaný Náš Pán.

Nevíte co na vás čeká za nedlouho pokud tak ne učiníte! Víte co je to věčná smrt?
To je na věky utrpení v pekle kde je Pouze bolest, velký křik, skřípání zubů a mučení které je 1000x více cítit než za tohoto života. Je to na vás....ale pak už není cesty zpět.

Pošlete Satana do propasti!
Nechte se pokřtít vejménu Otce,Syna,Ducha Svatého.....dokud máte poslední čas.

Nebe je reálné ZROVNA tak jako peklo.
Satan vás pouze využívá ke všemu aby měl sílu... které tak či tak NIKDY nedosáhne toho aby se mohl srovnávat se Svatým Králem Ježíšem Kristem

Pán s vámi a prosím ať vás nezajímá a nekalá Černota, Satanismus, magie....ale čtěte svatou bibli....
Evangelia.....
Pokoj vaším duším a vaše děti do Toho tahate také.... aniž by jste si byli vědomi.
Pouze Kristus a NIKDO jiný nemůže zvytezit.
On je světlo světa, cesta, pravda a život věčný....
On je Láska....
Satan je Nezdar a nenávist.

Vy Jitko Orsavová!
Řekněte mi: co na tom vidíte to úžasné!

Budete říkat že je to úžasné až vypustíte svou duši?
A v pekle Budete patřit mezi ostatní Rouhače?
Budete trpět neskutečnou bolesti a to až na věky....a pomoci se vám nedostane.
Budou vás démoni znásilňovat několikrát za sebou.
Ten váš sex.... vás v pekle bude tak bólet.... že si vzpomenete na mé slova.

Přehodnote prosím koho si vybrat.

Světlo světa=Ježíš Kristus....nebo Satan= Věčná temnota a bolest nesnesitelná která nikdy ale NIKDY neskončí.

Pokud vás táhne něco k Satanovi...tak na to prosím zapomeňte a obrate se Na DRUHOU stranu.
Pouze Kristus je jediným Bohem a on za vás zaplatil tu nejvyšší Cenu!
Svůj život...a takhle ztrácí své milované ovečky....s pláčem.
Kristus ať vám žehná i celé vaší rodině.
Amen

Kdo je bůh? Když je tak vśemohoucí tak proč dopustí to co se děje. Víc jak tisíc let se daří lidi blbnout. A jeho jménem církev zabíjela. Když byli tak pokorní proč schromažďovali majetky. Atd.

Když je vám to tak moc proti proč si tyhle stránky vyhledáváte? Schováváte se za církev a Ježíše, ale když na to dojde kde je ten váš Bůh? Jak může dopustit, aby se děli na světě takové špatnosti? Ano ona nám sice dal svobodnou vůli, ale taky nám a dalším stvořením dal domov, Zemi. A my ji tady ničíme l. Jak může tohle dopustit? To mi prosím vysvětlete.

satanizmus je zaujímava tema. Súhlasím s pár jeho pravidlami a s pár kresťanskými. Tak udržujem duchovnú rovnováhu

Kdyby tady byl Bůh, tak by se nedělo to, co se děje.

To, co se děje, je v bilbi předpovězeno.

Drahý MAKAVELI, běžte s tím oxidovat někde jinde. Proč sem lozíte když jste proti tomu? Já taky nechodím na křesťanský stránky a neříkám jaká je to blbost a že něco jako bůh není. Zdraví, čarodějka ;)

Úbohý Makaveli, píšeš, že Ježiš Satana už porazil. Tak prečo sa o ňom baviť? Ktorý dobrý otec nechá svoje deti trpieť tak, ako ich trpia milióny na svete a navyše píšeš, že Ježiš trpel a zomrel za naše hriechy. Však si odporuješ. Zamysli sa nad svojim textom a never bludom.

Makaveli: Vy se začněte modlit za mozek abyste tu nepsal takové koňarny. Opravdu... vrhate to nejhorší světlo na křesťanství vubec... lidi jako vy jsou ostuda křesťanství. Nejsem krestanka a ano líbí se mi zásady La Vayova satanizmu. Chodím ale na cirkevni skolu a tudíž znám plno křesťanů co jsou skvělí a hodní lidé a ne přiblblí fanatičtí pakoni kteří nemaj na praci nic jiného nez psát takovéhle výtlemy. Nemam nic proti jakekoliv víře... pokud se do mě nekdo nesere ja se neseru do něj. Amen a Hail Satan.

Ahoj všichni co se bojí smrti a umírání je to dobré věřit v něco nadpřirozeného lépe se umírá co? Podle mého

Satanismus je pro zamindrákovaný puberťáky. Taková vábnička na okolím přehlížené lidičky. Satan ti dá pocit výjimečnosti, žel ti nesetře slzy, které po nocích zkrápějí tvůj polštář. On se jim akorát tak za tvými zády směje. Je to bytost, která lidmi k smrti pohrdá. Úplně všemi.

Drahý Makaveli,Austrálie hoří Kim už si chystá své 4 atomovky,a ty věříš v boha?Proč si pořád lhát?Já byla 6 let křestanka,jsem pokřtená a dokonce jsem byla u svatého přímání.Lituji toho...Proč se schovávat za závěs,když můžeš být sám sebou?Proč by někdo něco takového dopustil a jen pozoroval jak ho ostatní uctívají?Proč svůj život zasvětit někomu jinému a nežít ho sám?

Obe strany jsou necim v pravu ale jasne boduje satanismus a rozhodne neni vhodny pro teenagery, me bude letos 40, mam sestilete dite a nemam zaludek na to abych satanismus zneuzival. Hlasim se v necem k satanske bibli a pro duchovni rozmer k nabozenskemu satanismu, ba i pro mirumilovnou teologii toho druheho. A doufam ze se uz neobjevi Hloupost jakozto nejvetsi hrich Cirkve Satanske, prirovnavat satanskou filosofii k nacistum!! A co se mi bytostne hnusi je stadni uvazovani a konvencnost. Ave Sathana.

já jsem ateista, ale koncept satanismu teda aspoň toho soft se mi zdá opravdu zajímavý. já věřm v to co se dá prokázat teda aspoň ve většíně případů, proto mi příjde křesťanství spíše jako jedna velká lež na které se vidělává už odjakživa, ale i přesto křesťany neodsuzuji. Každý si může věřit v co chce.
Žádám vás prosím aby jste sem nelozily a nekritizovali ostatní ať už jsou jacíkoli

MAKAVELI
JAK MYSLÍŠ
ZLO SI TĚ VŽDYCKY NAJDE

Já nejsem věřící, ale stačí srovnat jací mají být satanisti (ne lidi za satanisty se pouze vydávající) a jací jsou křesťané už po tisíciletí, navíc MAKAVELI, kdyby ten tak zvaný bůh existoval nedovolil by, aby se dělo to co se děje.
A pokud existuje stvořil planetu, aby na ni vytvořil lidi, aby ji následně ničili, aby se mezi sebou zabíjeli, znásilňovali a nenáviděli
Ať si každý věří v co chce, pokud to ostatní negativně neovlivňuje. Pravidla satanistů jsou mi sympatická mnohem více, než chování církve a týpky pánubohu oslintávající nohy (pokud nějaké nohy a tělo má).
Křesťansví a Islám jsou jen obyčejné frašky které jsou si velmi podobny a za které se schovávají kruté činy papeženců a mohamadánů. Nehledě na to, že Satana jako něco zlého a špatného opět vykresluje církev, proč jí tedy věřit, když tisíce let jen lže, vraždí a krade majetky.

To zlo, na co se tady všichni stěžujete, že dopustil Bůh, dělá Satan. Co je na tom tak nepochopitelného? Co to je za debilní výmluvu vůči Bohu. Tenhle život není spravedlivej ani nikdy nebude, protože tady na zemi vládne satan. Tadyty "pravidla" o "neublizovani" od satana jsou úplně k smíchu. Jen idiot můžu uvěřit takový blbosti, nevyrovnanej člověk co to nemá v hlavě srovnaný a hledá cokoliv, aby ho utešilo nebo ste sráči, co se tak bojí bolesti a utrpení, že následuje to nejhorší co může být. Přitom to největší utrpení nastane právě v pekle s vaším "vladcem" Satan nemá rád lidi. Lidi jsou boží stvoření, on je chce jen oklamat a odvrátit od Boha!! O to jediný mu jde! Zatratí vás! Nikdy vás nevysvobodi. Co kuli lidem obětoval satan??! Nic! Satan je závist, výsměch, nenávist, pomsta, žádný cit! Ja křesťanskou cirkev taky neuznávam, práve kuli tomu poslednímu 9. Pravidlu! Že satan cirkev držel v provozu!. Neuznávam žádný modly, žádný faráři, uznávám jen lásku, mír a klid od Boha! Pokoru samozřejmě taky! V bibli je všechno, to co tam je se plní a taky se náplní až do konce. Je mi vás líto lidi. Uvědomte si, že peklo je večný. Tam párky grilovat nebudete. Ani pít pivo. Až se tam dostanete, už nebude cesta zpátky..

Jsem ateista a o satanismus se zajímám jenom proto, že mi to připadá zvláštní, ale jak si čtu nějaké
komentáře, tak mám pocit, že si někteří lidi ten článek pořádně ani nepřečetli a úplně souhlasím s BalickyM.

Ja se oto nezaujmam patrím silneší elitenej skupine
Illuminati nemajú žiadnu vieru, ale suverenitu ľudského druhu. Illuminati nie sú cirkvou, náboženstvom, politickou skupinou ani charitatívnou organizáciou, ale elitnou skupinou globálnych vplyvných ľudí, ktorí pracujú na presadzovaní záujmov ľudského druhu ako celku. Naše rozhodnutia sú nezávislé od všetkých ľudských rozdielov vrátane náboženských a politických rozdielov.

Nezáleží na tom jaký ubozak, pokrytec, lhář a násilník byl Anton LaVey, jak se ho snažila z pomsty po smrti ocernit jeho dcera Zeena, jelikoz otec zanevrel na Církev Satanovu. Důležitější je logický základ a pravdivost jeho filosofie i její esoterické složky převzaté od Crowleye. A kdo má patent na to tvrdit něco o křesťanském pojetí Boha jako neomylnem, správném a pravdivem? Ukazuje se lidem snad Ježíš Kristus osobně, že vnucete lidem aby v nej věřili? A nemusíte citovat závěr Evangelia o Tomášovi, já znám Bibli možná lépe než vy!

Je fajn v něco takového věřit, zvlášť pokud se člověk bojí smrti a křesťanství s islámem a dalšími výmysly jsou prošpikované očividnou lží.

Autor asi moc inteligence nepobral. A češtinu se ve škole asi taky neucil. Plno informací ani není pravdivých. Lidé poslouchající metal nemají žádný svůj druh satanismu. Například Ghost a Black metal? Jentak někde daleko na Marsu. Daleko lepší by bylo si vážně přečíst tu Satanistickou bibli, než číst tohle a ještě hůř tomu věřit.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost