NADPŘIROZENO

Výklad snů velký snář - snář online

Komentáře

Byla jsem v nemocnici a z okna jsem se divala na more

Petra: Pravděpodobně se vám zdálo, že jste v nemocnici u moře

Byl jsem v praci na hale plne vyrobnich masin. bavim se se svim nadrizenym. ohlednu se a najednou jsou masiny pryc i s lidma. Zustal jsem stat v hole misnosti a slysim male cupitani po strese haly. jako by tam nekdo behal nebo utikal. a v tom se probudim. jsem trochu ve strachu.

Ve snu jsem viděla jsem svou mrtvou maminku já kleci u pračky, a když jse v tom snu otočila tak měla krev u nosu a měla nohy jen ke kolenům.

Hrob hřbitov

Vyděla jsem spoustu velkých pavoukou po zdi i na stropě a vždycky na mě jeden spadl a pokaždé mi něco řekl ale nevím co.

Někdo mě ukradl moji tašku a vyměnil za jinou.V té jsem našla pouze své dva svazky klíčů.Peněženka,doklady a obsah tašky, kterou každy den nosím byl pryč.Zachvátila mě panika a nemohla jsem se nadechnou.Byla jsem ráda,že jsem se probudila.

Zdálo se mi, že v bělmu oku mi třepotal motýl.

Byla jsem v zaměstnání, kde pracuji, aby mi údajně proplatili nějaký nákup.
Seděla tam i jiná paní místo mě. A ta druhá, s kterou pracuji mi donesla pár kovových peněz.Přišla jsem si ještě pro svoje nějaké věci, obrázky. A ty tam nebyly, někdo je odnesl.

navštívil mně můj mrtvý otec přišel o francouzských holích které nikdy nepoužíval a řekl mi že bere prášky na bolest a že jde navštívit svého taky zesnulého kamaráda a přitom mi poskakoval i s těmi holemi na gauči a potom že jsem vyhrála v soutěži dvacet milionů korun

Ometala jsem velké a lesklé pavučiny,pavouci tam asi nebyli,to už si nepamatuju.Z pavouků a pavučin mám ve skutečnosti hrůzu.

Ochrnutí, ztráta koordinace

Jedu s manželem na koni po městě,

Likvidovali jsme obrovské vceli hnízdo.

Drželi jsme se za ruce a byli jsme oba slepí a pomáhali jsme si orientovat se.

Viděla jsem vylézat moc pavouků a jeden mne vlezl do ucha ,snažila jsem se je pozabíjeti toho v uchu . Děkuji.

Našla jsem zlatý řetízek v prachu. Děkuji

Jízda v autě dcera řídí najednou něco vběhne do cesty začne kličkovat a sjezd pád do kříkopy

Pozorovani stareho muze za okny byl cely v cernem pote se objevilo jeho obleceni rozlozene jako by lezel

Byli jsme čtyři.V noci spali pod širákem v lese.Přišel medvěd,sedl si k nám a mi začal kousat nohu.Nesměla jsem bolestí vůbec vykřiknout,protože by nás zabil všechny.Rozdrtil mi nohu v kotnįku.Tekla mi krev

Lezim v postely zboku vedle me stoji postava muže kouká na kolem něj mlha viděla jsem obličej zbudila jsem se pět ten sen se opakoval.

U nohou postele ve snu stojí neznámá starší žena a dívá se na mně, po probuzení pomalu mizí.

Zubař mi umrtvoval zuby a jen chtel čistil v kořenech úlomky ale ty injekce mi tam nechal zapichnuty a poslal mě pryč a nechal mě pak čekat a já už jsem se na řadu nedostala. Pořád jsem čekala s jednou injekci v puse a druhou v ruce.

Asi tento snář je jen sen asi se my to zdá, ale tady nikdo neodpovídá nekomunikuje, je to sen ? nebo skutečnost. Proč si lidé hrají na něco co nejsou. Chtěl být někdo zajímaví a zvadl jak květinka. Ach jo co to lidičky děláte?

Skrtila mne seda postava bez obliceje moc silna a tahla mne z postele kricela jsem o pomoc ale nemohla jsem

Plula jsem po siroke ciste rece s proudem

Tančila jsem vkrásných dlouhých šatech

Někdo mě oslovil mým jménem. Byla to žena.

Zdálo se mi,že jsem těhotná. Ze mi to řekl doktor .

Lenka: To nebyl sen

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost