NADPŘIROZENO

Výklad snů velký snář - snář online

Komentáře

Byla jsem v nemocnici a z okna jsem se divala na more

Petra: Pravděpodobně se vám zdálo, že jste v nemocnici u moře

Byl jsem v praci na hale plne vyrobnich masin. bavim se se svim nadrizenym. ohlednu se a najednou jsou masiny pryc i s lidma. Zustal jsem stat v hole misnosti a slysim male cupitani po strese haly. jako by tam nekdo behal nebo utikal. a v tom se probudim. jsem trochu ve strachu.

Ve snu jsem viděla jsem svou mrtvou maminku já kleci u pračky, a když jse v tom snu otočila tak měla krev u nosu a měla nohy jen ke kolenům.

Hrob hřbitov

Vyděla jsem spoustu velkých pavoukou po zdi i na stropě a vždycky na mě jeden spadl a pokaždé mi něco řekl ale nevím co.

Někdo mě ukradl moji tašku a vyměnil za jinou.V té jsem našla pouze své dva svazky klíčů.Peněženka,doklady a obsah tašky, kterou každy den nosím byl pryč.Zachvátila mě panika a nemohla jsem se nadechnou.Byla jsem ráda,že jsem se probudila.

Zdálo se mi, že v bělmu oku mi třepotal motýl.

Byla jsem v zaměstnání, kde pracuji, aby mi údajně proplatili nějaký nákup.
Seděla tam i jiná paní místo mě. A ta druhá, s kterou pracuji mi donesla pár kovových peněz.Přišla jsem si ještě pro svoje nějaké věci, obrázky. A ty tam nebyly, někdo je odnesl.

navštívil mně můj mrtvý otec přišel o francouzských holích které nikdy nepoužíval a řekl mi že bere prášky na bolest a že jde navštívit svého taky zesnulého kamaráda a přitom mi poskakoval i s těmi holemi na gauči a potom že jsem vyhrála v soutěži dvacet milionů korun

Ometala jsem velké a lesklé pavučiny,pavouci tam asi nebyli,to už si nepamatuju.Z pavouků a pavučin mám ve skutečnosti hrůzu.

Ochrnutí, ztráta koordinace

Jedu s manželem na koni po městě,

Likvidovali jsme obrovské vceli hnízdo.

Drželi jsme se za ruce a byli jsme oba slepí a pomáhali jsme si orientovat se.

Viděla jsem vylézat moc pavouků a jeden mne vlezl do ucha ,snažila jsem se je pozabíjeti toho v uchu . Děkuji.

Našla jsem zlatý řetízek v prachu. Děkuji

Jízda v autě dcera řídí najednou něco vběhne do cesty začne kličkovat a sjezd pád do kříkopy

Pozorovani stareho muze za okny byl cely v cernem pote se objevilo jeho obleceni rozlozene jako by lezel

Byli jsme čtyři.V noci spali pod širákem v lese.Přišel medvěd,sedl si k nám a mi začal kousat nohu.Nesměla jsem bolestí vůbec vykřiknout,protože by nás zabil všechny.Rozdrtil mi nohu v kotnįku.Tekla mi krev

Lezim v postely zboku vedle me stoji postava muže kouká na kolem něj mlha viděla jsem obličej zbudila jsem se pět ten sen se opakoval.

U nohou postele ve snu stojí neznámá starší žena a dívá se na mně, po probuzení pomalu mizí.

Zubař mi umrtvoval zuby a jen chtel čistil v kořenech úlomky ale ty injekce mi tam nechal zapichnuty a poslal mě pryč a nechal mě pak čekat a já už jsem se na řadu nedostala. Pořád jsem čekala s jednou injekci v puse a druhou v ruce.

Asi tento snář je jen sen asi se my to zdá, ale tady nikdo neodpovídá nekomunikuje, je to sen ? nebo skutečnost. Proč si lidé hrají na něco co nejsou. Chtěl být někdo zajímaví a zvadl jak květinka. Ach jo co to lidičky děláte?

Skrtila mne seda postava bez obliceje moc silna a tahla mne z postele kricela jsem o pomoc ale nemohla jsem

Plula jsem po siroke ciste rece s proudem

Tančila jsem vkrásných dlouhých šatech

Někdo mě oslovil mým jménem. Byla to žena.

Zdálo se mi,že jsem těhotná. Ze mi to řekl doktor .

Lenka: To nebyl sen

Dnes jsem měla jít na sraz ze nzákladní školy.Cvcilku jsemsi lehla a zaspala. Probudil mě otec, který už není mezi námi se slovy "probuď se, máš jít na sraz". Co si o tom mám myslet?

odpověď na moji otázku

běžěla ke mě poraněná bílá kočka

Ležím s nahou hubenou ženou pod poduškou má hojící se zranění na ruce. Na to přišla druhá žena do pokoje s dětmi a nevšimla si nás. Na to se objevím venku s kamarády s dětství a já najdu bankovky v zemi hodně peněz a řekl jsem nechte to jsem našel já.

mléko

vzteklé dítě spadlo do vody

moje neteř porodila mrtvé dítě

Maminka, co uz bohuzel nezije mi prodavala fialky do zahradky.

kousavy zralocci,krev

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost