NÁVODY

Elektronická občanka – jak ji vyřídit a jaké služby egovernmentu nabízí

Komentáře

Věřím, že tyto informace budou pro někoho velmi užitečné, protože někdo může být stále ve stejné situaci jako já. Už nějakou dobu jsem hledal způsob, jak špehovat telefon mého manžela, ale bohužel většina dostupných informací nebyla užitečná. Zkoušel jsem nějaké aplikace a software a žádná nefungovala. Tuto stránku jsem objevil před několika dny, ale nebral jsem ji vážně. protože jsem viděl různé komentáře a byl jsem zmatený a nevím, kdo je skutečný nebo ne. Tak jsem sebral odvahu a kontaktoval zde čaroděje jménem Wizard Brixton, poslal jsem mu e-mail na almondcyberwizard@yahoo.com o pomoc a oni přišli. Nyní mám přístup k iPhonu svého manžela a našel jsem dostatečný důkaz, že vidí různé ženy. Obraťte se na něj hned teď a požádejte ho o dobrou práci E-mail: E-mail: almondcyberwizard@yahoo.com WhatsApp +17013531601

PROSÍM O POMOC.NA FACEBOOKU JSEM MNĚLA-PROFIL-ÚČET A V ÚNORU MNĚ HO ZABLOKOVALY.A KVŮLI VRÁCENÍ SVÉHO PROFILU CHTĚJÍ DŮKAZ TOTOŽNOSTI-PRŮKAZ ID-E-OBČANKU.A JÁ POTŘEBUJI PORADIT.

Zdravím všechny a Bůh vám žehnej při čtení.
Chci využít této příležitosti a vydat svědectví o tomto velkém kouzelníkovi, který svou zázračnou silou dokázal zázraky. pokud chcete jakoukoli pomoc s jakýmkoli problémem, o kterém si myslíte, že je nad vás, kontaktujte chubygreat@gmail.com, dokáže se svou silou zázraky. můžete také whatsapp ho na +2349056504566 je tam vždy vyřešit problém.

Zdravím všechny a Bůh vám žehnej při čtení.
Chci využít této příležitosti a vydat svědectví o tomto velkém kouzelníkovi, který svou zázračnou silou dokázal zázraky. pokud chcete jakoukoli pomoc s jakýmkoli problémem, o kterém si myslíte, že je nad vás, kontaktujte chubygreat@gmail.com, dokáže se svou silou zázraky. můžete také whatsapp ho na +2349056504566 je tam vždy vyřešit problém.

Pro Dany: pane kolego, že se takový mi reakcemi vůbec zatěžujete.Vždyť takovýmto ***** právě o to jde. Pěkný den a užijte si pobyt mimo ČR.

Proč? Další ověřovací autorita, když se při žádosti o OP musíte elektronickým perem dvakrát podepsat. A ještě otisk prstu a digitální barevnou fotografii.

Patriot je omezeny hlupak. Ve vate jsem, ziji v zahranici a nebudu cekat 30 dni na novou obcanku. V CR jsem jen tyden tak si radsi priplatim nez utracet za dalsi letenku a plytvat svoji dovolenou..

Lze využít ebčanku i jako platební kartu a do bankomatu k vyzvednutí hotovosti či uložení ?

Z předchozích příspěvků je zřejmé, že je nezbytné laickou veřejnost nejprve přístupnou formou informovat o principech a funkčnostech zabezpečené komunikace a o principech fungování e-podpisu.

Dobry den.Jsem dlouhodobe mimo uzemi CR a mam propadly OP. Mohu vse zaridit elektronicky?

Dobrý den , žiji v cizině , kde si mohu zažádát o eobčanku ?

Ještě drobná rada - pro komunikaci se státní správou je jednodušší si založit datovou stránku - jen příjdete k pracovníkovi centra, prokážete se občankou, asi i nějaký ten člověčí podpis a na rozloučenou dostanete papír s loginem a prvotním heslem (možná heslo pošlou pomocí sms, už nevím) a to vše zadarmo.
Datové schránky, taky nic moc, ale raději člověk šlápne do louže než do hovna :)

Nevím jestli jsem to špatně pochopil, ale zdá se, že generování klíče k podpisovému certifikátu je možné jen pomocí čipu v občance a klíč nepůjde přesunout na jiné místo. Přečetl jsem si to jen letmo, ale nabývám dojmu, že takto je to možná vyžadováno se všemi el. klíči, kterým stát důvěřuje. Nicméně tady můsí jít jen o mé nepochopení - na mou omluvu - věnoval jsem tématu jen pár minut :)
Aktuálně se lze občankou jen nepohodlně autentizovat (nutnost čtečky, zadávání několik PINů, PUKů, QUINů) a prázdné úložiště pro certifikáty.
Také se mi zdá, že případný podpis certifikátů nechávají v režii placených služeb externích certifikačních autorit. Tak už zbývá jen jedno vysvětlení - kartičky s čipem byly levnější, než ty bez čipu, a za ušetřené peníze nakoupili roušky, které dokazatelně zachránily několik stovek životů...

OP mi končí platnost 01.07.2021. Mohu si požádat o eOP?, co budu k tomu potřebovat. Nemám chytrý mobil.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Panáček je ve vatě a značně netrpělivý?

Chci se zeptat. Když chci nový op do 24 hod. Kde si ho vyzvednu? Na úřadě kde ho zřizuji nebo musím jinam?
Děkuji

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

ČTÚ: přehled operátorů a předvoleb, mapa pokrytí

Český telekomunikační úřad je ústředním orgánem státní správy ČR, má na starosti elektronickou komunikaci, ale také poštovní služby. Vede jej...

 

Co je status studenta? Výhody pro studenty VŠ

Zajímají vás informace ohledně náležitostí statusu studenta pro studenty vysokých škol? Podívejte se na článek, kde naleznete i seznam výhod.

 

Dálniční poplatky a známka v Rakousku

Vydáváte se na dovolenou autem po Evropě? Potom se vám budou hodit aktuální informace o dálničních známkách v Rakousku.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti