ONLINE

Loterie Numera nová česká loterie s licencí Ministerstva Financí

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Take by me zajiamlo proc Numera ze dne na den konci. A hlavne jak si vyberu zbytek penez na ucte.

Zajimalo by mě proč najednou Numera končí ?

Také mě zajímá jestli se na výhru budu dívat pouze na tel nebo na účtě...

Charlie: koukáš na špatnou hru, proto ti čísla nesedí. https://24casino.cz/online-loterie-numera-aplikace - -bonusy-vysledkyJak je psáno v článku v odkaze, tak v Životní výhře se vybírá z 60 čísel, ale z Lototo hry se vybírá zmiňovaných 45. Takže to zase tolik podezřelé není :-)

Ja uz ted hraju loterie jen na fortune a na numeru kaslu. https://www.loterie-tikety.cz/rubriky/sazeni/lucky - -six-vyhrajte-az-5-milionu-v-loterii-od-fortuny_77 - 82.html

Když sázející vyhraje třeba např.100 000kč a budou mu připsány na Numeroúčet, jak je vybere v hotovosti? Děkuji za odpověď.

MartinaZ: No v 4l8nku je napsáno "V prvním osudí se losuje 5 čísel ze 45", ale když se podívám na tiket, tak je tam 5/60...už tohle je celkem podezřelé...

Nikde jsem se nedočetla z kolika čísel se losuje. Ve sportce je to 49 čísel, a tedy?

Je to jen další sazka,minimální šance na výhru.Budete sázet 20 let a nic,jo možná budete ten jeden 10000000 milionu. :-)

Děkuji za upozornění. Prověřím bod 4.4. Herního plánu a případně upravím text. Ohledně losování bych si nedělal starosti, neb tato loterie má povolení MDČR = je dozorována státem. Rovněž tak informace o poměru výplat z Herní jistiny je zavádějící - každý sázející si může dohledat informaci, jaká je pravděpodobnost dané výhry, což je mnohem průkaznější statistický údaj.

Není pravdou, že celá Jackpot je váš a nedělí se, protože v případě 3 a více výherců se snižuje (viz čl. 4.4 Herního plánu).
Delším minusem je i to, že provozovatel škudlí a dává na výhry jen 42,78%, ve Sportce je to 50%.
Zákazník také nemůže navštívit losování a sám si zkontrolovat jak probíhá, to u Sportky může.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE