POLITIKA

Aktuální volební preference a průzkumy politických stran

Komentáře

Atlet na mistrovství světa skočí do dálky 9 metrů a zlatou medaili nedostane. Dostane jí koalice na 2. a 3. místě, která skočí dohromady 16 metrů.

Musíme se proto postarat aby ten první skočil víc než 16m

ANO- má ještě nějakou munici ?
Piráti - dojdeme konečně ke světlým zítřkům s Marxem v srdci a trávou v
hlavě ?
ODS + - kdo zaručí, že kmotři již odešli do důchodu a nemají akční potomky

Nic horšího než co je tam teď už být nemůže.

Piráti, STAN, ODS ... se nechovají jako firma. Je to skupina intrikujících kamarádů, kteří stranu dostali nahoru. Není jasné kdo to vlastně řídí. Proto - jak nás historie poučila - až jeden začne krást nebo udělá průser, tak ho kamarádi budou krýt. Babiš je v tomhle průhledný. Pokud někdo udělá chybu, tak končí a přijde jiný. To je principiální rozdíl.

Nechovají se jako firma, chovají se jako demokratické strany, s demokratickou diskuzí a průhlednou demokratickou volbou. Nikdo tam nemá potřebu krýt průsery svého majitele zvoleného do čela 100 procenty hlasů. Máš pravdu, že je tam principiální rozdíl, Honzo Koblížku.

Jak je možné ,že nás může reprezentovbat taková ruina jako je zeman.
Při chůzi ho táhnou dva,někdy tři.Neesteticky sedí v křesle,ostatní stojí--nechutné- V hlavě to má jako dement-delší dobu- přeházené.Stále řeší to ,že ho poprvé nezvolili,jeho stranící.Mstí se s tím ,že křeslo prezidenta mu dává tuto možnost.Ja 8o letý člověk sae stydím za Zemana,Kde je ústava,Vždyť je už zcela nemožný.Proč ještě nikdo nmenavrhl jeho odvolání.Předvádí se již jen jako narcisista koupající se ve svých bonmotech a výrocích..Je to hns!!!!Navíc jeho kámoš Babiš a nyní další narcisista Soukup--fuj!!

Souhlasím zcela s panem Mikuláškem a ještě bych něco přidala - ale nemám opravdu slov.....

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti