POLITIKA

Aktuální volební preference a průzkumy politických stran

Komentáře

Atlet na mistrovství světa skočí do dálky 9 metrů a zlatou medaili nedostane. Dostane jí koalice na 2. a 3. místě, která skočí dohromady 16 metrů.

Musíme se proto postarat aby ten první skočil víc než 16m

ANO- má ještě nějakou munici ?
Piráti - dojdeme konečně ke světlým zítřkům s Marxem v srdci a trávou v
hlavě ?
ODS + - kdo zaručí, že kmotři již odešli do důchodu a nemají akční potomky

Nic horšího než co je tam teď už být nemůže.

Piráti, STAN, ODS ... se nechovají jako firma. Je to skupina intrikujících kamarádů, kteří stranu dostali nahoru. Není jasné kdo to vlastně řídí. Proto - jak nás historie poučila - až jeden začne krást nebo udělá průser, tak ho kamarádi budou krýt. Babiš je v tomhle průhledný. Pokud někdo udělá chybu, tak končí a přijde jiný. To je principiální rozdíl.

Nechovají se jako firma, chovají se jako demokratické strany, s demokratickou diskuzí a průhlednou demokratickou volbou. Nikdo tam nemá potřebu krýt průsery svého majitele zvoleného do čela 100 procenty hlasů. Máš pravdu, že je tam principiální rozdíl, Honzo Koblížku.

Jak je možné ,že nás může reprezentovbat taková ruina jako je zeman.
Při chůzi ho táhnou dva,někdy tři.Neesteticky sedí v křesle,ostatní stojí--nechutné- V hlavě to má jako dement-delší dobu- přeházené.Stále řeší to ,že ho poprvé nezvolili,jeho stranící.Mstí se s tím ,že křeslo prezidenta mu dává tuto možnost.Ja 8o letý člověk sae stydím za Zemana,Kde je ústava,Vždyť je už zcela nemožný.Proč ještě nikdo nmenavrhl jeho odvolání.Předvádí se již jen jako narcisista koupající se ve svých bonmotech a výrocích..Je to hns!!!!Navíc jeho kámoš Babiš a nyní další narcisista Soukup--fuj!!

Souhlasím zcela s panem Mikuláškem a ještě bych něco přidala - ale nemám opravdu slov.....

Zeman je ostuda národa. Jeho smečka na hradě ještě větší. Proč si to necháváme líbit? Poslední kroky Babiše a Hamáčka nechápu Asi je čas je všechny demokraticky nahradit. Máme ale kým? Kmotři ODS již čekají na svou příležitost, kluci od pirátů ještě nic kromě řečí nedokázali. ČSSD a KSČM jsou v rozkladu a nechápu, proč jsou ještě dnes ve sněmovně. Roberta Šlachtu na vás, možná je to nová naděje.........

"Nejchytřejší-s patentem na rozum" ??...Pekarová a spol - SPOLU ? To je volba...ale každý má Svůj rozum a každý to nějak cítí vše...

Já si osobně myslím,že naší nadějí na lepší a spravedlivější budoucnost naší zemičky by byla strana Přísaha Roberta Šlachty.

Pokud se hraje týmový sport, ke kterým politika nepochybně patří, tak je jedno, že první skočí 9 metrů, když ostatní hrajou fotbal. Naprosto nepoužitelné příměry.

Nenechte se oblbovat. Ono to nakonec vše dopadne jinak. Byl bych rád přítomen tomu průzkumu.

Mediální masáž zase začíná. Od rána nás ČT krmí "zaručeně objektívním" průzkumem, který je spíš jejich přáním,než realitou. Je to velice okaté a průhledné. Je smutné, že se novináři nechají propůjčit k tak podlému chování a manipulují s lidmi.
Hnus.

Piráti se stále více odhalují a tím pádem jim budou preference klesat (u hodnověrných průzkumů preferencí). Takže ti budou naštěstí mimo hru . Myslím, že do toho výrazně promluví Přísaha RŠ. "Ano" znovu posílí ke 30% a je otázkou kdo s nimi půjde do koalice. Pokud jde o prezidenta tak není až tak důležité jak se pohybuje, ale to co má v hlavě. V tom mu nemohou konkurovat ti šašci jako je Drahoš, Hilšer a už vůbec ne zabedněný primitiv Fischer.

Krédo Spolu a Pirátů je evidentní:"Čím hůře tím lépe". Předvolební kampaň již dlouho probíhá a to je teprve začátek. Něco jako politická kultura je naším politikům cizí a stále věřím, že naše občanská společnost je na tom mnohem lépe.

Babiš S Hamáčkem lezou Unii a USA do míst, kde končí záda, celá sněmovna poslouchá výmysli a konspirativní ptákoviny američany řízené BISKY. Koho volit, asi Přísahu, jinak to nevidím.

Je to prosté, do 18 let namají volební právo a od důchodového věku by ho také neměli mít. Zdravím bývalé komunisty ale jděte už do někam (prdele),a pište pod vlastní jménem a ne anonymně.

Koho volit? Osobně bych uvítala stranu ,která by byla šetřivá a nechyběla by inteligence, sebereflexe,poctivost,prostě značka ideál. Nejsem naivní, lidé jsou různí a kdo tvoří strany, ti nedokonalí lidé. Budu se snažit vybrat nejmenší zlo,pokud budu schopna podle mediálního obrazu rozeznat to dobro pro nás občany, potažmo pro mne,zatím opravdu tápu...

Je to krása, tráva bude zdarma, perník se slevou, teploši se budou ženit a vdávat, adoptovat děti. Ekonomické vedení země budou mít v rukou šílenci.

Všem bezmozkům,kteří neumí příjmout co jim nepasuje do krámu , pěkně děkuji!Supergumy chtějí sahat druhým na jejich ústavou zaručená práva.Přečtěte si Voltairovu myšlenku , jestli vás něco trkne.

Pokud bych chtěl volit ODS, pak nemůžu. Vadí mi TOPka. Pokud bych chtěl volit Stan, pak nemůžu. Vadí mi Piráti. Zbývají další 4. Snad si vyberu. Koaly nevolím.

Netěšte se príliš na změnu po volbách, pravděpodobně se nic zásadního nenastane. Ať tam bude kdokoli, musí být skutečně schopen svůj program prosazovat. Dřív jsem si myslel, že spásou naší země budou piráti; mladí lidé s pokrokovými názory a schopností se oprostit od všeho "starého" a nepotřebného. Dnes, ale spíš vidím příliš agilní jedince s touhou po moci, neváhající udělat cokoli aby se dostali nahoru. No za mě jak říkají britové: "better to cooperate with devil you know",lépe spolupracovat s ďáblem, kterého už znáš...;)

Pane mikulášek jake peny nosíte vy.

oprava-pleny

Za mna je jedina rozumna alternativa SPD a kto voli piraty tak musi bejt dost mimo :(

Všechny tyto volební průzkumy jsou jen vylhaná propaganda opozičních stran za účelem ovlivnění voleb. Když vás zastaví s otázkou ohledně voleb a odpovíte jinak než by potřebovali jednoduše vám zdělí - Omlouváme se ale nejste vhodný respondent pro náš průzkum. Směšné divadlo. Směšná a prolhaná opozice. Volte piráty a poserete se z toho.

Vláda Andreje Babiše je dle mého názoru nejůspěšnější ze všech vlád samostatné ČR. Je trochu v nevýhodě, že je menšinová ale přesto se jí podařilo spousta dobrých věcí. Předchozí vlády se snažili dělat zákony tak, aby mohly beztrestně rozkrádat stát a okrádat občany.

Líbí se mi jak zaplacení Trollové popisují věci, kterým vůbec nerozumí. Dá se očekávat, že i text, který mají napsat jim posílá hlavní Troll v sms.

Bát se čehokoliv nového je zbabělost a nedat šanci mladým se vymstí v pokračování stálého a otravného stereotypu bez konce. Jsem starobní důchodce a zažil jsem jen politické pokrytectví...

Prodloužení vlády tandemu Babiš Zeman nás přijde ještě dráž než vláda bývalé mafie modrých s oranžovými. Kydání nepravd na Piráty je projev strachu ze změny. Snad se najde dost těch, co se nebojí.

Změna je nevyhnutelná. STBák v čele, pomatený Zemák na hradě, jejich zkorumpovaní posluhovači Minář a Efko … může být něco horšího ?3

Babiš by neměl být v čele státu , ale v cele na Pankráci.

Budu volit Šlachtu....

Volte ty, co to s ČR myslí skutečně dobře a jsou schopni splatit všechny dluhy,aby se nepřenesly na budoucí generace.....

Stále se tu točí a probírají ty samé strany. Nehledejme důvody proč a jak ne, hledejme způsoby jak dál a lépe. I menší strany mohou hrát velkou roli.
Dejme jim šanci

Za ten Covidový rok, místo, aby držely strany spolu a měly důvěru lidí, házely na sebe špínu a jen kritizovaly. Nebylo z koho vybírat. Je potřeba změna a tou je Přísaha. U mě jasná volba.

Můj typ: Volný blok 12%

Tuším, že výsledek voleb odpovídající tomuto odhadu by byl tím nejlepším, co si lid této země zaslouží. Jen ne Slovák Babiš a jen ne Japonec Okamura.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti