POLITIKA

Petr Fiala a jeho mimořádný proslov k národu 22. 6. 2022

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Moc děkuji. Bylo mi potěšením slyšet stručné a jasné informace o aktuálním dění i budoucích plánech.
Děkuji
martin

Hezký, srozumitelný projev.
Této vládě fandím, nemá to jednoduché už od začátku.

Komu patří zásobníky plynu v ČR???

Fialo, co to je? Mluvit projevy česky a nekňučet u toho. My jsme národ kňučilů, vraťte nám kňučícího čobola!

Jen samé kecy. Valit špínu na ostatní a sám dělá hovno. Spíš by nám pomohlo, když by opustil vládu šel kam patří.

Melete jak bylo za Babiše. Co děláte vy pořád jen kecy od doby co jste u moci jsme v pěkné p...li.Všechno cenově pryč,energie šílené a kecy o Ukrajině? Tam se válči ob roku 2014. Měli by jste se zamyslet nad platy dělníků udělat hrubý příjem pouze z dělnické třídy a pak přemýšlet co to je za výsledek. Je jednoduché připočíst sta tisícové platy menežmentu a chlubit se průměrným platem. Obyč lidí už nebudou mít na žrádlo a vláda jen kecy. Vemte si lopatu a pojťte zkusit práci místo žraní chlebíčků.

Fialo projev jen hloupé řeči zisky ČEZu brutální a vy jen chlacholite lidí jak bude za dva až pět let? Co si tak vyměnit platy? Vy si vemte dělnický plat a dělníci vás.

Fialový HNUS

Pane premiére,

děkuji za
- ropovod tal a za kroky k vybudování nového plynovodu
- že se konečně pohnul tender na jadernou elektrárnu
- za deštník aktuálně v rozsahu 66 miliard, zvláště za úsporný tarif
Je fascinující co dokážete v době krize, zvlášť ve srovnání s tím co se tu dělo posledních 10 let. Nečekal jsem toho od Vás tolik. Jste opravdu dobří.
Z křiklounů typu vzteklý pes Alexis si nic nedělejte, jen ze sebe sype záměrně přifouknutou přinasranost, aniž by se vůbec v textu zabýval tím co skutečně říkáte.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana 2022

Podívejte se, kdy bude Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana, a také na záznamy všech předchozích projevů.

 

Jak zaslat pomoc Ukrajině - humanitární i finanční pomoc

Jak pomoci Ukrajině💙💛 je otázka, kterou si klade nyní mnoho z nás. V tomto článku najdete návod, jak můžete pomoc poskytnout i vy.💙💛

 

Kdo kandiduje v prezidentských volbách 2023

Podívejte se, kdo bude kandidovat na prezidenta České republiky v roce 2023 ✔️ a jaké jsou šance jednotlivých kandidátů podle bookmakerů...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE