POLITIKA

Volební video ODS v komunálních volbách je pět let staré

Mimochodem, Piráti na slogan "Pořádek proti anarchii", odpověděli velmi rychle a poměrně vtipně. A stejně jako ODS, ani oni nemuseli psát, komu je druhá část hesla adresovaná.

Kandidáti ODS do komunálních voleb 2018 v Praze

Na kompletní seznam všech kandidujících subjektů do obecních zastupitelstev a na magistrát v Praze se podívejte tady.

Volební program ODS v Praze 2018

Kromě toho, že chce ODS v Praze skoncovat s máničkami a anarchisty ;), představila letos na jaře také pozitivně laděnou část svého programu pod názvem "Fungující Praha".

"Každý vidí, že se v Praze neinvestuje, nestaví, neopravuje, selhává běžná údržba. Proto se naše kampaň jmenuje jednoduše ‚Fungující Praha‘. Je to výzva všem, kdo chtějí moderní a fungující město. Chceme Prahu znovu nastartovat a chceme to udělat společně s obyvateli Prahy. Záleží nám na názoru každého," říká šéfka pražských zastupitelů ODS Alexandra Udženija.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti