RECENZE

FlixBus - jízdenky, jízdní řády a trasy

Komentáře

Dobrý den zajíma mne cena pro důchoce cestovani do cíziny

Dobrý den, zajímá mne cena pro důchodce, cestování do ciziny ?

Dnes jsem poslala vnučku do Prahy spoj odjížděl v 15.40 . V 17.40 mi volala celá ubrecena že neví co má dělat že potřebuje na WC, ale bohužel jí to nebylo dovoleno! Vím že řidiči raději řeknou že toaleta je nefunkční než aby ji uklizeli. Tak ať staví lidem někde při cestě jako to bylo dříve. Je mi to líto. Chtěli jsme vaší firmu využívat,ale vrátíme se ke konkurenci.

Zajímá mne, zda je možná přeprava kola. Děkuji

Pekna firma. Za dve a pul hodiny pred odjezdem ti poslou zpravu ze rezervece je zrusena a pak te prerezervujou jeste dva krat. A kdyz ti ten spoj nevyhovuje , stornujes to a objednas si jizdenku na jinej spoj ale penize musis doplatit a to vic nez pulku. Jak to proboha vubec si mohou dovolit???
Ani internet jim tam nefunguje jak ma, obcas se nemuzes ani prihlasit.
Jezdim s nima jen docasne, proto ze musim ale zaplat pan buh uz ne dlouho.
je to na prd.

Dnes mě cestování s flixbus odradilo cena Praha Tábor 189,-kč,jinakjsem dosud jezdila za 79,-kč,radějijsem jela comettem za 84,-kš

Dobrý den,
cesta z Budapeště do Brna se změnila v horor.
Zrušili večerní spoj a do dalšího nás nevzali. Nemám v mobilu internet a tak jsme neměli novou rezervaci a tím i QR kód. Nikoho nezajímalo jméno a číslo rezervace a i to, že jme měli jet dřívějším spojem. Prostě vás klidně nechají bez pomoci. Dokonce vám nepomůže ani zákaznická linka Flixbusu, poraď si jak umíš. Nyní požaduji vrácení cestovného a po týdnu čekání se ještě neozvali...…..

Never more ( nikdy víc ) !!!!!!!

Nevím,ale někdo nezná situaci.Stornovala jsem 4 jízdenky v hodnotě 1260 Kč. Bylo mi řečeno, kdybych chtěla vrátit peníze, storno poplatek je 300,- Kč a peníze si musím vyřídit přes zákaznickou linku. Radši jsem volila formu voucheru. Velká škoda, že Regio už tu linku nejezdí, byl o mnoho lepší i ve vrácení peněz na účet, žádný voucher..

V říjnu 2019 jsem chtěla vrátit peníze za nevyužité místenky (změnili nám spoj z Benátek, oznámení přišlo sms v angličtině bez dalších podrobností o přestupu- čas, číslo spoje,..) ve výši Kč 156,-!!. Téměř po roce a cca 10 e-milech, byla reklamace vyřízená a peníze mi byly 12.8.2020 vráceny, bohužel jsem zároveň zaplatila Kč 100,- !! za přijatou zahraniční platbu, protože peníze přišli někdy z GB. To se opravdu vyplatí. Milošovi držím palce, aby nedopadl stejně.

Jak získat jízdní řád,Potřebuji jet 1.9 do Jáchymova. Děkuji

28.8.2020 jsme jeli s Flixbusem z Prahy do Českého Krumlova spojem č. 861 v 9.00 hod.Svůj kufr jsme v Praze pod dohledem řidiče uložili do zavazadlového prostoru.Cesta probíhala v klidu a pohodě.Jaké bylo naše překvapení když po vystoupení z autobusu v Českém Krumlově jsme opět pod dohledem řidiče zjistili,že náš kufr v zavazadlovém prostoru není.Řidič přiznal, že náš kufr vydal někomu na předchozí zastávce v Českých Budějovicích a že si vzpomíná ,že jsem ho v Praze do autobusu ukládal.O záměnu nemohlo jít, protože jiný podobný a ani červený kufr v zavazadlovém prostoru v Krumlově nebyl. Zavolal do Prahy a ti se spojili s pravděpodobným pachatelem, jenže ten na SMS nereagoval. Autobus odjel a Flixbus jsme vůbec nezajímali.Začátek třídenního pobytu bez všech věcí. Navíc zákaznická linka kvůli kovidu nefunguje. Nám nezbývá nic jiného než na Flixbus podat trestní oznámení.Již nikdy více.

Dobrý den, 17.8.2020 v 15.50 jsem jela do Vídně.Autobus přijel o 15 minut pozde. Autobus v pohodě i cesta. Řidiči hovořili pouze německy.Odjezd 21.8.2020 v 14.30 z Vídně byl horor.Autobus nebyl ani 14.55 minut.Lidé běhali od autobusu k autobusu.Informace žádné.Paní v info řekla, že jí to nezajímá.V 15h přišla sms, že autobus má zpoždění 50-60 minut zpoždění-česky.Přijel v 15.10 všichni začali běhat jestli je to spoj.Nastoupili jsme.Omluva žádná.Řidič něco mluvil pouze v němčině.Čeština nic ani v anglicky.Do Prahy příjel o 1 hod.pozdě.V pátek 21.8. bylo teplo přes 30 stupnů. Autobus pohodlný.Odjezd byl hororvý.Příště už to nechci zažít.

Velmi nekvalitní personál. Řidiči netrefí v Praze na Florenc. Stalo se 2x při cestě z Německa. Řidiče museli navádět cestující, aby na Florenc dojeli.

Necestujte s FLIXBUSEM.Srpen 2021. Odjezd autobusu z Ostravy na letiště Vídeň. Přicházíme s předstihem - bus ale odjíždí! O 9 minit dříve! A přitom znal naše jména, věděl že chybíme!Chytáme jej máváním až za aut. nádražím. Ihned hotově kasíruje zavazadlo. Nemám drobné.Dávám 20 eur. Na letišti jej opakovaně žádám o vydavek. Vyhýbá se. Když požodaduji vystavení dokladu o platbě dělají oba řidiči že nerozumí. Manželka ukazuje řidiči na stránkách firmy sdělení o přepravě 1.zavazadla zdarma. Řidič zavírá před ní dveře.Když ukazuje totéž přes přední sklo, řidič do ní vozidlem n a j í ž d í!Když je napsána oficiální stížnost - společnost reaguje žertovně. Varuji všechny zájemce o cestu s těmito loupežníky! Přeci je krajně nezvyklé nechat se drze okrást v centru Evropy v roce 2021 oficiálním přepravcem.Jedinou omluvou je, posádka byla někde ze Slovinska. Profesionální loupežníci.Je s podivem, že německý přepravce zaměstnává takový řidičský balast. A pokud nereagují ani v Berlíně na důraznou stížnost, jsou to ti praví desperatos. Z DDR!

Autobus meskal 20 minut a prisiel na uplne ine nastupiste. Ani stanica o tom nebola informovana..

Měl jsem celkem 8 jízd s FlixBusem. 7 byly v pořádku. Ale ta poslední byla jako noční můra. Horší chování k sobě jako klientů jsem v životě nezažil. Autobus se zdržel o 3 hodiny, o tom jsem dozvěděl už na nádraží, SMS a e-mail notifikace jsem dostal po spozdeni o 121 minut. Řidiče mluví německy a nekto trochu rusky ale neumí anglicky. Proč? Je to normálně? Jsem požádal řidiče o pomoc vyřešení situace, on to dost arogantně odmitnoul. Pak mi začal vysvětlovat že nemá žáden vztah k Flixbus ale měl na sobě firemní košile a mikinu Flixbus.
Ve výsledku žáden řidič mi ani ne zkusil pomoct. Jeden řidič zavolal někam zjistit kde je vůbec náš autobus až mu skoro zablokovali autobus (ne bylo to naschvál ale cca 20 lidí snažili nějak zjistit info a stáli kolem autobusu. Pak už fyzicky nemohl zavřít dveře a odjet).

Chování zaměstnanců 1/10, znalosti jazyků 1/10, linka podpory mimo pracovních hodin 0/10, péče o zákaznici 0/10, pojedu ještě jednou Flixbusem - ne, raděj Trabantem.

Cestovat s flixbusem? Už nikdy!! Jizdenka objednaná pro tři cestující. Jeden nemohl nastoupit z osobních důvodů cestu. Storno jizdenky proběhlo telefonicky pred pocatkem cesty. Je to již měsíc a po X telefonatech na zákaznickou linku vrácení peněz stále nedoreseno. Samotná cesta hrozná. Autobus přijel do Brna s 45 minutovým spozdenim. Rezervační systém nulový. Zakoupené mistenky si můžutak akorát zarámovat. Na našich místech seděl někdo jiný a bylo nám řečeno ať si sedneme kde je volno. Zastavují jen pro nastup a výstup cestujících. Toaleta v autobusu nedostačující a po 3 hodinách cesty k nepouziti. Dalších 9 hodin jsem se jen modlila,abych tam už nemusela.
Příště si raději připlatit než znovu toto absolvovat.

Po zážitku minulé léto, kdy mě flixbus vysadil samotnou uprostřed Itálie v 19:00 bez jakékoli pomoci jsem si slíbila, že nikdy víc. Bohužel v dostupnosti se jim vyrovná málokterá konkurence, proto jsem dnes zkusila jejich služby znovu. Po hodině čekání na zastávce jsem zavolala na pomocnou linku, kde mi bylo řečeno, že autobus má 90ti minutové zpoždění. Nefungoval formulář pro zrušení jízdenek a jelikož se jednalo o cestu, která trvá jen hodinu a já již přes hodinu stala na zastávce tak jsem se rozhodla zakoupit lístek na vlak. Sice jsem musela zaplatit dvakrát tolik, ale kdybych tak neučinila, tak jsem tentokrat zasekla místo uprostřed Itálie uprostřed Nizozemska. Opravdu doporucuju, pokud je jakýkoli jiný způsob jak se dostat z bodu A do bodu B. Vždy to zkuste. COKOLI LEPŠÍ NEŽ FLIXBUS. (Mimochodem flixbus vám 90% případech peníze nevrátí i když je to jejich chyba, pokud to i tak chcete zkusit čekají vás měsíce dohadování - sama jsem to dnes znovu zkusila = “z důvodu zahlceni kvůli pandemii pište na příslušný formulář - formulář nefunguje)

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti