RECENZE

FlixBus - jízdenky, jízdní řády a trasy

Komentáře

Dobrý den zajíma mne cena pro důchoce cestovani do cíziny

Dobrý den, zajímá mne cena pro důchodce, cestování do ciziny ?

Dnes jsem poslala vnučku do Prahy spoj odjížděl v 15.40 . V 17.40 mi volala celá ubrecena že neví co má dělat že potřebuje na WC, ale bohužel jí to nebylo dovoleno! Vím že řidiči raději řeknou že toaleta je nefunkční než aby ji uklizeli. Tak ať staví lidem někde při cestě jako to bylo dříve. Je mi to líto. Chtěli jsme vaší firmu využívat,ale vrátíme se ke konkurenci.

Zajímá mne, zda je možná přeprava kola. Děkuji

Pekna firma. Za dve a pul hodiny pred odjezdem ti poslou zpravu ze rezervece je zrusena a pak te prerezervujou jeste dva krat. A kdyz ti ten spoj nevyhovuje , stornujes to a objednas si jizdenku na jinej spoj ale penize musis doplatit a to vic nez pulku. Jak to proboha vubec si mohou dovolit???
Ani internet jim tam nefunguje jak ma, obcas se nemuzes ani prihlasit.
Jezdim s nima jen docasne, proto ze musim ale zaplat pan buh uz ne dlouho.
je to na prd.

Dnes mě cestování s flixbus odradilo cena Praha Tábor 189,-kč,jinakjsem dosud jezdila za 79,-kč,radějijsem jela comettem za 84,-kš

Dobrý den,
cesta z Budapeště do Brna se změnila v horor.
Zrušili večerní spoj a do dalšího nás nevzali. Nemám v mobilu internet a tak jsme neměli novou rezervaci a tím i QR kód. Nikoho nezajímalo jméno a číslo rezervace a i to, že jme měli jet dřívějším spojem. Prostě vás klidně nechají bez pomoci. Dokonce vám nepomůže ani zákaznická linka Flixbusu, poraď si jak umíš. Nyní požaduji vrácení cestovného a po týdnu čekání se ještě neozvali...…..

Never more ( nikdy víc ) !!!!!!!

Nevím,ale někdo nezná situaci.Stornovala jsem 4 jízdenky v hodnotě 1260 Kč. Bylo mi řečeno, kdybych chtěla vrátit peníze, storno poplatek je 300,- Kč a peníze si musím vyřídit přes zákaznickou linku. Radši jsem volila formu voucheru. Velká škoda, že Regio už tu linku nejezdí, byl o mnoho lepší i ve vrácení peněz na účet, žádný voucher..

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost