RECENZE

Jak funguje e-shop SHEIN? Recenze a vaše zkušenosti

Komentáře

Jsem naprosto vyděšená. Recenze jsem si přečetla až dnes a včera jsem objednala. Už teď vím, že zboží nikdy nedorazí, nebo příšerné. Moje chyba. Chtěla jsem udělat radost k vánocům. Je to poprvé, kdy jsem takto naletěla. S penězi se nejspíš rozloučím, ale budu dál sledovat recenze a pokud by se podávala hromadná žaloba přidám se. A určitě budu varovat své známé.

Po zaplacení již čekám 2 měsíce. Co více k tomu říci?

Já nakupuji na sheinu už několik měsíců a vždy všechno dorazilo, většinou do 1-2 týdnů, někdy tedy až za 3 týdny. Jednou se stalo dceři, že si nestihla vyzvednout balíček, vrátil se zpět, ale po dohodě ho poslali ještě jednou bez žádného doplatku za poštovné. Stalo se jí i že přišel balíček někoho jiného, ale v tom množstí se dá pochopit. Já jsem na sheinu nakoupila už hodně oblečení i nějaké potřeby do domácnost a hodně korálků na náramky. Kvalita zboží je dobrá, někdy je oblečení z uměliny, ale odpovídá to ceně. Určitě tady budu nakupovat dál, jsem spokojená, jen vrácení je drahé, nevyplatí se to.

Ještě bych dodala, že jsem na sheinu nakoupila i několikery společenské šaty, a všechny byly ve výborné kvalitě a za super ceny a zkusila jsem objednat i boty a i s těmi jsem spokojená, nevystihla jsem u všech teda velikost, většinou byly menší,ale kvalita určitě dobrá.

Nejhorší eshop, vůbec tam nenakupujte, oblečení nic nevydrží a s vrácením peněz byl taky problém...

Mám dobrou zkušenost....a moje nevěsta nakupuje také a také je spokojená...

dobrý den, vždyť tam píší, že si můžete vytisknout štítek a dát balíček na výdejní místo pro odeslání. Žádný štítek se mi nenabízí, má někdo zkušenost se štítkem?
děkuji

Zboží jsem zaplatila, pořád mi ale psali, že platba nepřišla, ve finále jsem vše zrušila, ale peníze mi dodnes nevrátili.

Také jsem štítek na vrácení zboží nenašla , tak jsem si ho vyrobila sama. Tak budu doufat, že mi přijdou peníze zpět.

Nehledě na to, že jsem skoro měsíc a půl čekala, chytli mi balík na celnici, protože to jde odněkud z Číny, což jsem nevěděla a doplácela DPH. Legíny si vemete párkrát do fitka u mě 2x a rozjel se šev, takže kvalita hrůza. Už nikdy víc!!! Vyhněte se tomuto Čínskemu eshopu obloukem, nenechte se zlákat cenou.

Za mě Shein bezkonkurenčně nejhorší obchod ever. Koupila jsem šaty a sukni, obojí přišlo v naprosto příšerné kvalitě a v neodpovídajících velikostech. Když jsem zboží chtěla vrátit, nikde jsem nenašla štítek, obchodu jsem psala dvakrát, bez odezvy. Takže mám doma zboží celkem za 700,-, které můžu vyhodit do koše. Už nikdy víc!

Dobrý den. Jaké máte skusenosti splatbou kreditní kartou. Zboží jsem objednala prez kartu Teda poprvé takhle. Nemusím mít obavy o zneužití kreditky.Budu čekat co se bude dít. Dekuji

Objednala jsem poprve, přišla místo zimní bundy, letní a navíc měla vystřihnutý štítek za krkem a na kapse (zřejmě značka zboží) a v bundě tudíž byly díry ve velikosti 10x5cm, Už nikdy víc !!!!

Já vždy byla spokojená a vždy mi vse přišlo v pořádku teď nedávno jsem objednala balíček přišel mi ale jen se dvěmi věcmi těch zbylých 10 věci je v nedohlednu platila jsem skoro 2000 doufám že to přijde ale po této zkušenosti už asi nikdy víc... Už 6 dní mi aplikace ukazuje že je balík v přepravě což mi přijde jako blbost 🙏

Objednala jsem u nich třikrát, potřetí balík za 5800 nepřišel. Píší, že balík předán,podepsán ať si zkontroluji schránku, práh a sousedy. Napsala jsem jim asi 5krát, odepisuje mi jejich internetový robot a nic neřeší. Je to objednávka od října. Takže, už nikdy více, jsou to podvodníci...

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Balando eshop cz: recenze a vaše zkušenosti z diskuzí

Hledáte recenze a zkušenosti s eshopem Balando.cz? Nebo řešíte reklamaci a hodil by se vám Balando telefonní kontakt? Objevte všechny Balando...

 

Boohoo a Booho.cz - recenze eshopu - šaty, oblečení, reklamace

Boohoo je značka oblečení z Anglie a Booho.cz známe jako e-shop se zbožím z Číny. Přečtěte si smutné recenze a zkušenosti zákazníků včetně...

 

LightInTheBox shop: recenze a zkušenosti - doprava, platba a clo

Zajímají vás recenze a zkušenosti s eshopem Lingtinthebox? Jak je to s dopravou, clem a reklamaci? Máme pro vás všechno info!

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti