RECENZE

Lidl Plus - registrace do programu, aplikace a recenze od zákazníka

Komentáře

Dobrý den.
Registruji se na lidlplus, dojdu zdárně až na konec, dám přihlásit, tlačítko přihlásit zešedne a tím jsem skončil. Nevíte prosím co je tam špatně?

Mám velikou radost

dobrý den ... nepodařila se registrace. Nepřišel registračný kód.

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

Nemám data aplikací v prodejně nejde Lidl plus je pak k ničemu Nešlo by pak u pokladem zřídit wifi

nemám chytrý telefon jak získat kartu lidl plus

nemám chytrý telefon a chtěla bych kartu lidl jak ji dostanu

Používám již déle Lidl plus. Dnes jsem přidala Kupón plus. Nakoupila jsem za devět set,u pokladny aktivovala kartu a doma zjistila, že se mi nákup nenačetl, tím pádem zboží na kupóny za plnou cenu. Jsem otrávená, cítím se podvedená

Snad 5x pokus registraci dojdu až na přihlášení a tím končm vubec mě to netěší a ze začátku když se to spustilo tak to fugovalo ale před tydnem to chtělo registraci a je konec.

V poslední době se mi stává , že načtu kartu u pokladny nakoupím a pak zjistím , že to kartu nenačetlo. Nebo jim ta karta pak vypadla to mi tvrdila paní u kasy.

V poslední době /4 dny/ mi nejde v iphonu karta vůbec otevřít. Při klepnutí na ikonu se neotevře a vrátí se tapeta

Nepovedený nápad s tou aplikaci. Vyndávat telefon, načítat aplikaci v telefonu, ne každý má internet a chytrý telefon - není to nic jednoduchého. Pohodlnější a bezproblémová by byla karta lidl jak to mají jiné supermarkety.


Aplikaci jsem stáhl a u pokladny to nefunguje. Už mě to nebaví,zlatý karty (Kaufland,Peny atd) který ofotím a z telefonu dobře fungují.
Zase od vás nějaký chytrák chtěl být nej a otrávil hodně lidí.
Něž se nervovat,tak radši nakupovat jinde.
J.V.

Tato aplikace je velmi nepřehledná. Pokud nechodite s telefonem po obchodu, cenu po slevě zjistíte až na pokladně. Dnes mi měla být odečtena částka Kč 25,-- při nákupu nad 300,--, v mobilu vše v pořádku, kupón zaktivovan a na pokladně neodecteno nic.Po mém dotazu mi bylo sděleno, ať si zavolám na zákaznickou linku.To jsem udělala,veškeré dotazy jsem zodpovedela a pani vše překontrolovala a sdělila mi, že se mi kolegové ozvou. Místo toho přišel e-mail se stejnými otázkami, které už jsem sdělila telefonicky, včetně údajů z účtenky.VLidlu jsem nakupovala řada, ale tato aplikace se jim vůbec nepovedla a totálně otrávila.

Dejte si pozor na aplikaci kupón Lidl plus.V podmínkách mají,že v nákupu nemohou být tabákové výrobky, elektronické cigarety a tiskoviny.Na zákaznické lince ale dostanete odpověď, že nemohou být tabákové výrobky, tiskoviny a vratné obaly!

V Lidlu nakupuji, mám to blízko, ale jen takové ty "home tool" a docela rád. Začínám být ale také otrávený.. Poslední dobou mi pokladní pořád vnucují tu svoji Lidl aplikaci...(já vím, oni musí). Vždycky něco pronesu (jakože čekám, až to začne fungovat), Už asi 2x jsem se ale zeptal, k čemu to vlastně je tak složité, proč prostě musí "dávat slevu" jen těm co mají v mobilu zase další lapač polohy a chování...že prý to je tak rozhodnuté na ředitelství..
Tak ještě chvilku počkám, jestli to "těm na ředitelství" dojde...

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

Jak dostanu odpověď ?

Absolvuji celou registraci jsem v situaci,kdy zadám tel.pro ověřovací kód, přijdemi SMS, zavřu aplikaci načtu kód z SMS a zpět se už nedostanu, díky nechci a ty recenze ostatních nejsou vůbecpovzbudiví.

Pokoušel jsem se zaregistrovat několikrát, ale na konci mne to vrátí zpět na heslo, zadám i různé varianty a stále NIC. Na prodejně to pokladní také nemohl "zprovoznit" a odkázal mne na zákaznickou linku - zde to byl horor: několikrát odkaz zpět na stejnou oblast dotazu a NIC. Možnost spojení s operátorem nebo někým jiným než automat NEEXISTUJE. Jsem zklamán a otráven!!! Odpovědi na recenze také žádné!!! Asi to ředitelství LIDLu ani nezajímá!!!!

Lidl plus je jeden velký podvod

6/5000

0/5000

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

Jak změním prodejnu ke kartě Lidl plus.Otevrena nová prodejna v mém městě

Podle zde uvedených příspěvků (na které nikdo neodpovídá) se zdá,
že "Lidl-Plus" je často nefunkční, nespolehlivý
a navíc je senior - diskriminační

Chodim denne nakupat do Lidlu a protoze nemam chytry mobil-jsem starsi clovek,pouzivam tlacitkovy mobil. Neexistuje karta Lidl,kde by se mi nacitaly nakupy? Budou nekdy k dispozici u pokladny? Dekuji za odpoved. Sojkova Nadezda Ceske Budejovice

Dobrý den, mám správně staženou a zaregistrovanou aplikaci Lidl plus, v mém telefonu ale nemám žádná data. Při snaze naskenovat digitální kartu to nefunguje. Dotaz: funguje aplikace Lidl plus bez zapnutých dat?? Nelze se v prodejně připojit na WiFi Lidlu??

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti