RECENZE

Lidl Plus - registrace do programu, aplikace a recenze od zákazníka

Komentáře

Dobrý den.
Registruji se na lidlplus, dojdu zdárně až na konec, dám přihlásit, tlačítko přihlásit zešedne a tím jsem skončil. Nevíte prosím co je tam špatně?

Mám velikou radost

dobrý den ... nepodařila se registrace. Nepřišel registračný kód.

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

Nemám data aplikací v prodejně nejde Lidl plus je pak k ničemu Nešlo by pak u pokladem zřídit wifi

nemám chytrý telefon jak získat kartu lidl plus

nemám chytrý telefon a chtěla bych kartu lidl jak ji dostanu

Používám již déle Lidl plus. Dnes jsem přidala Kupón plus. Nakoupila jsem za devět set,u pokladny aktivovala kartu a doma zjistila, že se mi nákup nenačetl, tím pádem zboží na kupóny za plnou cenu. Jsem otrávená, cítím se podvedená

Snad 5x pokus registraci dojdu až na přihlášení a tím končm vubec mě to netěší a ze začátku když se to spustilo tak to fugovalo ale před tydnem to chtělo registraci a je konec.

V poslední době se mi stává , že načtu kartu u pokladny nakoupím a pak zjistím , že to kartu nenačetlo. Nebo jim ta karta pak vypadla to mi tvrdila paní u kasy.

V poslední době /4 dny/ mi nejde v iphonu karta vůbec otevřít. Při klepnutí na ikonu se neotevře a vrátí se tapeta

Nepovedený nápad s tou aplikaci. Vyndávat telefon, načítat aplikaci v telefonu, ne každý má internet a chytrý telefon - není to nic jednoduchého. Pohodlnější a bezproblémová by byla karta lidl jak to mají jiné supermarkety.


Aplikaci jsem stáhl a u pokladny to nefunguje. Už mě to nebaví,zlatý karty (Kaufland,Peny atd) který ofotím a z telefonu dobře fungují.
Zase od vás nějaký chytrák chtěl být nej a otrávil hodně lidí.
Něž se nervovat,tak radši nakupovat jinde.
J.V.

Tato aplikace je velmi nepřehledná. Pokud nechodite s telefonem po obchodu, cenu po slevě zjistíte až na pokladně. Dnes mi měla být odečtena částka Kč 25,-- při nákupu nad 300,--, v mobilu vše v pořádku, kupón zaktivovan a na pokladně neodecteno nic.Po mém dotazu mi bylo sděleno, ať si zavolám na zákaznickou linku.To jsem udělala,veškeré dotazy jsem zodpovedela a pani vše překontrolovala a sdělila mi, že se mi kolegové ozvou. Místo toho přišel e-mail se stejnými otázkami, které už jsem sdělila telefonicky, včetně údajů z účtenky.VLidlu jsem nakupovala řada, ale tato aplikace se jim vůbec nepovedla a totálně otrávila.

Dejte si pozor na aplikaci kupón Lidl plus.V podmínkách mají,že v nákupu nemohou být tabákové výrobky, elektronické cigarety a tiskoviny.Na zákaznické lince ale dostanete odpověď, že nemohou být tabákové výrobky, tiskoviny a vratné obaly!

V Lidlu nakupuji, mám to blízko, ale jen takové ty "home tool" a docela rád. Začínám být ale také otrávený.. Poslední dobou mi pokladní pořád vnucují tu svoji Lidl aplikaci...(já vím, oni musí). Vždycky něco pronesu (jakože čekám, až to začne fungovat), Už asi 2x jsem se ale zeptal, k čemu to vlastně je tak složité, proč prostě musí "dávat slevu" jen těm co mají v mobilu zase další lapač polohy a chování...že prý to je tak rozhodnuté na ředitelství..
Tak ještě chvilku počkám, jestli to "těm na ředitelství" dojde...

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

Jak dostanu odpověď ?

Absolvuji celou registraci jsem v situaci,kdy zadám tel.pro ověřovací kód, přijdemi SMS, zavřu aplikaci načtu kód z SMS a zpět se už nedostanu, díky nechci a ty recenze ostatních nejsou vůbecpovzbudiví.

Pokoušel jsem se zaregistrovat několikrát, ale na konci mne to vrátí zpět na heslo, zadám i různé varianty a stále NIC. Na prodejně to pokladní také nemohl "zprovoznit" a odkázal mne na zákaznickou linku - zde to byl horor: několikrát odkaz zpět na stejnou oblast dotazu a NIC. Možnost spojení s operátorem nebo někým jiným než automat NEEXISTUJE. Jsem zklamán a otráven!!! Odpovědi na recenze také žádné!!! Asi to ředitelství LIDLu ani nezajímá!!!!

Lidl plus je jeden velký podvod

6/5000

0/5000

Načte se lidl karta bez wiffi a bez dat v mobilu?

Jak změním prodejnu ke kartě Lidl plus.Otevrena nová prodejna v mém městě

Podle zde uvedených příspěvků (na které nikdo neodpovídá) se zdá,
že "Lidl-Plus" je často nefunkční, nespolehlivý
a navíc je senior - diskriminační

Chodim denne nakupat do Lidlu a protoze nemam chytry mobil-jsem starsi clovek,pouzivam tlacitkovy mobil. Neexistuje karta Lidl,kde by se mi nacitaly nakupy? Budou nekdy k dispozici u pokladny? Dekuji za odpoved. Sojkova Nadezda Ceske Budejovice

Dobrý den, mám správně staženou a zaregistrovanou aplikaci Lidl plus, v mém telefonu ale nemám žádná data. Při snaze naskenovat digitální kartu to nefunguje. Dotaz: funguje aplikace Lidl plus bez zapnutých dat?? Nelze se v prodejně připojit na WiFi Lidlu??

nemám chytrý telefon jen pevný internet a chtěla bych kartu lidl jak ji dostanu

Koukám,že na "názory a dotazy" nikdo neodpovídá - to si vážně nikdo z managementu neudělá čas?Občas také v Lidlu nakoupím,ale na podobné "vychytané" aplikace nejsem zvědavá.Všude jinde fungují plastové karty,není problém si jí dát u kasy do kapsy a FUNGUJÍ! Tesco,Penny i kaufland. No nazdar !

Naprosto otřesná aplikace. Nepřehledná, schválně matoucí, je neustále třeba vše aktivovat. Je nastavená tak, aby z lidí vytáhla co nejvíc peněz a oni až doma zjistili, že sleva nebyla načtena. Úplně nechutný podvod je na zákazníky připraven v těchto dnech, kdy za určitou prokoupenou částku dostanete odměnu v podobě např. 30 Kč. Ale jakmile nakoupíte za více peněz, částku vám to nepřičte, aplikace se chová tak, jako byste v obchodě vůbec nenakoupili a přesto máte v ruce účtenku s načtenou kartou a dokonce i použitými aktivovanými kupóny. No hnus, velebnosti. ŽE JIM NENÍ TRAPNĚ.

Pro ty, kteří tady marně čekají na odpovědi. Těch se nedočkáte, dočetla jsem se, že jsou zahlceni dotazy jak písemnými, tak po telefonu. Popravdě, není co čemu divit, na****ých zákazníků budou tisíce.
Karta vám bude fungovat JEN na chytrém telefonu a JEN když máte data. Zatím to jinak nemají a ano, jak tady jeden pán píše, je to diskriminace. Na druhou stranu, není o co stát, dnes si kartu ruším a raději začnu chodit do Penny, mám to stejně daleko a nedělají tam ze mě deb**a. Pěkný sobotní podvečer všem :)

Pokoušel jsem se registrovat, když jsem otevřel SMS s ověřovacím kódem, nedostal jsem se už zpět.

proč Lidl zapoměl na starši lidi -duchodce kteři nemaji chytre telefony tak se neoplati do Lidlu nakupovat když nemaji žadne vyhody jako ostatni?

Aplikace k ničemu není, buď nefunguje nebo se u pokladny kód karty nějakým záhadným způsobem nenačte. Fronta lidí za mnou mě odradí k opakovaným pokusům a tak je to vlastně všechno na nic. Jen lákadlo na zákazníky. Už mám Lidlu dost.

včera bylo potřeba opět aktivovat přihlášení a dnes zas nic nefunguje. Veškerý čas se včerejším vyplňování a strávený čas dnes u pokladny je na nic. Kdo si s touto aplikací stále hraje? přestává mne to bavit!!!

Po delší době bez problémů (třeba před pokladnou spustím aplikaci a ona chce aktualizovat - fakt na hlavu) dnes po spuštění aplikace chtěla přihlášení (z čehož usuzuji, že aplikace ztratila schopnost komunikovat s rozhraním Lidl serveru), které se ani po několika pokusech nezdařilo. Mobil oznámil, že "Lidl Plus se zastavil."

Nejde mě nainstalovat lidlplus.Dnes jsem zjistil že nemohu starou verzi použít na pokladně nrpomohuo tak nic

Ubohá aplikace,nejde se přihlásit k účtu, na prodejnách nefunguje připojení
aplikaci jsem zrušil a mám klid je to výsměch

Lidl Plus je jednoznačná diskriminace velkého počtu zákazníků, nic víc.

Tak do nedávna vše O.K a najednou to chce znovu přihlásit/registraci, ale přepne se na prohlížeč a zde ERR_... prostě chyba a tím to hasne. Takže k ničemu. A rada typu odinstalujte a znovu nainstalujte je opravdu k ....

Mám stejnou zkušenost jako většina z vás též proběhl několikanásobný pokus o zprovoznění karty a stále nic mě totálně otrávit už od nich nic nechci!

Nic horšího nemohl Lidl vymyslet.Už několikrát mi byla karta odhlášena přímo,před placením.Teď už se mi nedaří,ani přihlásit.Na důchodce jste nemysleli vůbec.Takové výhody si můžete strčit za klobouk.Radši,budu mít v peněžence 20 karet fyzicky,než jednu nahranou v telefonu.Vaše hodně zuřivá důchodkyně.

Po aktualizaci to chce opětovné přihlášení a souhlas se zpracováním mých údajů po otevření zásady používání souborů cookie, je v sekci kterou musíte odsouhlasit 12 bodů z toho 7 je v angličtině. Zajímalo by mne jestli to neodporuje zákonům když je požadován souhlas k něčemu co je v jiném jazyku.

V prodejně mi pokladní nabídla leták, nemám chytrý telefon, ale mám internet. Prý to funguje tak, že si kartu vytisknu a pak u pokladny se naskenuje. V návodu je ovšem uvedeno, že musím mít chytrý telefon. Je to složité a zbytečně takto pracně získané slevy zatěžují zákazníky. NECHCI!!!!

Chystal jsem se nakoupit v nové prodejně Lidl. Plný nákupní vozík, na pokladně sleva 20% neodečtena. Ptám se pokladní. Prý musím mít aplikaci. Na prodejně je wifi, koukám na googleplay a tam 6 aplikací Lidl. Dívám se na tu s nejlepším hodnocením, 10 milionů stažení a hledám co po mě budou chtít. Čtu recenze. Po několika recenzích s padáním aplikace, nemožností dokončit přihlášení a nemožnosti použít s platební kartou jsem nenašel žádnou pozitivní recenzi. Aplikaci a slevu vzdávám, nejsem otrok elektronického světa naivního obchodníka potravin. Velké zklamání. Velké nákupy už v Lidlu provádět nebudu. Nejsem naštvaný, že jsem nedostal slevu. Vadí mi, za jakých okolností ji nedostanu a co všechno bych musel nastudovat a podstoupit a kolik času s tím strávit. Přitom jsem již několikrát přišel do nové prodejny Lidl, naplnil košík a zaplatil. Nic víc k získání slevy nebylo zapotřebí. Ještě se vyptávám kolegy v práci, o kterém vím, že aplikaci má. Nepoužívá ji, protože za mnoho měsíců nebyla sleva na nic z toho co běžně nakupuje, případně sleva naprosto nezajímavá a zanedbatelná. Pak jsem našel recenzi na rexter.cz a už je mi jasné, že tahle aplikace nefunguje mnoooha lidem. Katastrofa. Nechápu, že tohle nikdo v Lidlu není schopen vyřešit. Nechci slevu zadarmo, ale nejsem ochoten za ni podstoupit víc, než dříve. A kvuli slevě se nechat kontrolovat obchodníkem nehodlám. Co kdybych třeba potom ještě zjistil, že slevu nedostanu z nějakého dalšího důvodu ? Všimli jste si také, že s rostoucím počtem prodejen zároveň plíživě rostou ceny mnoha potravin ?

Nemohu otevřít aplikaci Lidl plus, na displeji telefonu je pouze logo. Několikrát jsem již v Lidlu přes aplikaci nakupovala bez problémů, dnes to vůbec nešlo. Nebyla nějaká porucha? Děkuji za odpověď.

Jak to tady čtu stejný problém nejde zaregistrovat už jsem prosil i na prodejnách nikdo není ochotný...prostě zlatý karty kašlu na Vás už mě to nebaví

Ačkoli v Lidlu nakupuji každý den aplikace Lidl plus mě velmi zklamala. Aktualizace 21.9.2021 neproběhla, protože můj "chytrý" telefon, starý cca 3 roky je zastaralý....Je to ostuda, jak se Lidl chová ke svým stálým zákazníkům... Nový mobil si určitě kvůli Lidlu nepořídím... Spíše omezím nákup....:-(

Aplikaci jsem chtěla v obchodě použít, ale nefungovala. Že se musí provest aktualizace. Ale ta neproběhla ani po několika pokusech. Misto nakupování jsem se snažila aktualizovat a znechuceně jsem pak z obchodu odešla. Po odinstalaci a snaze znovu stáhnout aplikaci opět neúspěch - nekompaktibilní s chytrým telefonem. Vaše snaha o vylepšení se opravdu nepovedla. Spíše zákazníky odrazujete.

Minimalní požadavek na systém je Android 7.Na starších telefonech nejede.

Používal jsem aplikaci na mobilu s Androidem 6 a fungovala dobře, ale po nutnosti aplikaci aktualizovat to píše vaše zařízení není kompatibilní, takže jsem aplikaci ukončil, nový mobil si kvůli tomu kupovat nebudu.

Ne každý má internet a chytrý telefon Asi je to jen pro mladší a bohatější
a staří ať platí.

Dobrý den,
po vynucené aktualizaci mi aplikace nefunguje. Můžu vědět, k čemu tedy je? Tesco, Globus, Kaufland atd. takovéto komplikace nemají a jejich zákaznické systémy fungují. Ptát se tu evidětně nemá cenu, u žádného předchozího dotazu není odpověď. Což je taky dost zvláštní...

Nelze se přihlásit v telefonu. Lze získat kartu??

Hodně slevových kupónů je také na serveru https://slevovykupon.net/

Naprosto skándální, horší aplikace neexistuje...Nikdo v prodejně nepoužívá.....:-)

V Lidlu jsem rád nakupoval, ale to, co se tam děje poslední dobou, už opravdu ne.... Zboží, inzerované v akci není, jiné je předražené..... celou dobu, co je Lidl v ČR, jsme nakupovali jedině tam...dnes už nakupujeme jen minimálně, stejně to, co má být v akci, není....:-((((

Nebaví mě neustále řešit problémy s QR kódem karty Lidl plus. Aplikace stažena, chytrý telefon mám a stejně aplikace nefunguje. U pokladny se karta načte, za chvíli mi pokladní hlásí, že jim moje karta "vypadla", tím pádem, když karta "vypadla" ze systému nemohu čerpat vybrané slevy a tím můj zájem o tuto nezdařenou aplikaci i o zboží ve slevách končí. Koupím jinde a bez objíždění prodejen Lidl a doprošování se načtení karty i získání vybraných slev i zboží, které pokud je ve slevách chybí. Takový luxus, který aplikace Lidl nabízí si nemohu dovolit. Díky nechci. Nejsem Colombo ani pátrací pes.

Ač mi aplikaci mladí do telefonu vložili, nikdy u pokladny nefunguje !!!
Zlaté plastové karty.

Lidl je báječný...

Lidl je báječný...

Lidl je báječný.

Aplikace Lidl plus je velké zklamání. Když si najdu čas a aktivuji si slevy, tak v obchodě zboží již není, nebo když je,tak se nenačte QR kod. Dnes jsem si aktivoval slevu 200 Kč při nákupu nad 1500 Kč. QR kod se nenačetl. Zkoušel jsem se odhlásit a opětovně přihlásit a nic. Brzdím pokladnu připadám si jako trotl.
Všiml jsem si jedné věci pokud nemám aktivovánu žádnou slevu tak není problém s načtením. Zbytečná aplikace, která má nalákat lidi na slevněné zboží. :(

Dobrý den, chtěla jsem si zaregistrovat LIDL kartu a bohužel nevím kde ? Mám mobil XIAOMI os Android Takže pro mne zcela nepřehledné.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti