RECENZE

Nakupujte módu online na Zara online e-shopu

Komentáře

Nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě absoljutně nic.- Ani v klasickem obchodě ani on-line.
Jednaní se zakazníke je otřesne, vraceni věci -katastrofa.

V on-line shopu Zara jsem zakoupila zboží. Dvě věci z objednávky jsem odeslala zpět hned následující den po převzetí. Čekala jsem vrácení peněz. Bohužel mě e-mailem informovali, že mi vrátí peníze jen za jedno sako, druhé prý neobdrželi(předpokládám, že ho ve skladu někdo ukradl). Teď nemám ani peníze, ani sako. Mé žádosti na opětovné prověření, nebo dohledání velikosti a váhy zásilky nebyly brány v potaz. Nejde se bránit!!! Nakupovala jsem v Zara celkem dost let. Nyní už nikdy víc.Toto se podle mě nesmí stávat, hlavně u takto velkých řetězců.

Absolutni nespokojenost se ZARA Home. Objednala jsem si koberec 200x300cm, pri objednavce pasali moznost vraceni zdarma. Kdyz ho ted chci vratit tak mi rikaji, ze takhle velke veci vratit nelze a musim je poslat na vlastni naklady!! Absolutne nedoporucuju, uz si pres ZARA Home nikdy nic nekoupim.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE