RECENZE

Seriál ZOO na Primě – herci, recenze, celé epizody online

Komentáře

Burešová MUSÍ být všude? To už je skoro jako Povlreich, taky se vetře kamkoliv, kde to smrdí prachama.

Seriál Zoo pěkný, ale divat se po Slunečné opět na ty samé herce, spíše serialu škodí především na hlavní role jako Burešová.

Buresova ZASE trapas, je to nuda, nema to kouzlo, nadech, vzali se jen stejní herci do jiných kulis a jelo se. Žádný nápad. A drsná Burešová teda taky není úplně uvěřitelná👎těžkej propad, asi jako Slunečná🤢

Mi se seriál líbí. Vůbec mi nevadí stejní herci ze seriálu Slunečná. A není to žádná nuda. Těším se na další díl. R

Seriál vypadá dobře. Copak je to první seriál, kde hrají herci z jiných seriálů? Prostředí zoo je nádherné a děj se začíná teprve vyvíjet. Jak bude seriál dobrý se teprve ukáže. Komu se nelíbí....prostě ať přepne na jiný program a nebo vypne televizi.

Mně se seriál líbí a nevadí že jsou tam stejní herci. Burešovou mám hodně ráda a myslím si, že je jedno, že je všude, jenom závidíte že má job

Přesně copak je to první seriál kde hrajou herci z jiných seriálů... A Bureška je skvělá. Jestli se to někomu nelíbí tak je to jeho názor. Tak se podívejte na něco jinýho a zbytečně to nekritizujte

Herecký výkon herečky: Michaela Pecháčková - Sidonie mi ale vůbec nesedí, slečna strašně krkolomný přednes a je mi to pro diváka až nepříjemné, jinak seriál není až tak špatný. Burešová zase válí !

Seriál super. a kdo se díval na Slunečnou aa vadí mu stejný herci tak nemusí furt čumět na televizi

Seriál je výborný stejně jako Slunečná Někdy se na díly dívám opakovaně Všichni herci a herečky jsou výborní také díky režisérům.

Na to kolik je Míše Pecháčkové let, tak herecky výborné. Má našlápnuto na skvělou kariéru.

Seriál se mi líbí dokonce mě mrzí že je jen jeden díl týdně. Už se těším na další díly herci jsou super.

Proboha ta Burešová to je kdo, jak příšerně zívá a přehrává, zoufalé

Seriál je opravdu plytký, jediná linka se soudcem a prckama je fajn. Eva Burešová si to dává jako pán (i zpívá), ostatní známí herci se snaží a zachraňují, co se dá. Zbylé neznámé tváře herecky bídné a mladinká Pecháčková-Sidonie je neuvěřitelně neuvěřitelná! Sice miloučká, ale hrát opravdu neumí absolutně. Její brácha to samé. To ta 2 děcka jsou oproti nim borci!!!

Seriál celkem dobrý až na hlavní postavu Sidonii. Michaela Pecháčková se tam vůbec nehodí, nehraje, ale přehrává, mluví s velkým výrazem na přednes slov, což zní až komicki nacvičeně a navíc mluví přes nos.

Už jsem se lekla, že jsem jediná komu se nelíbí slečna Pecháčková. Naštěstí ne. Její výkon je tak hrozný, že mě to až donutilo hledat, kdo jsou rodiče, kteří by ji tam protlačili. Role, které má za sebou mě proto překvapily. Sidonie je divná, těžko uvěřitelná a jaksi "neprožitá a nedohraná ". A nebo chvílemi až přehraná. Těžko říct. V kombinaci s né normálním a né uvěřitelným scénářem z toho vylezla slečna, kterou bych chytla za culík a strčila do rybníčku s pelikánama.
A to jsem pacifista 😀

Blbost 👎

Tak dnes (10.2.) už jsem to nevydržela a přestala koukat. Pořád jsem čekala, že se seriál nějak rozjede - marně. Slečna Pecháčková je opravdu velmi velmi slabá, babička s maminkou sedící u tabletu a hltající novinky z USA vyznívají směšně. Až se divím, že herci tyto role přijali.

Rozhodně lepší seriál než ty přiblblý americký filmy a seriály. Komu se zoo nelíbí ať sie dívá na ty americký šmejdy.

Neuvěřitelně plytké a předvídatelné. Charaktery gumové. A to jsem zcela neovlivnena Slunecnou. Tady mne zaujala Zoo.
Vlajková lod? Spíš ponorka.

Skvělé obsazení.Proste bomba.Komu se nelíbí ať přepne jinam.

Mně se ZOO líbí. A pokud má s tímhle seriálem někdo problém, tak přepnout nebo vypnout ho je maličkost.

Mně se ZOO líbí.Snad proto,že jsem za poslední roky žádný český seriál nesledoval až tenhle.Možná proto,že je to ze ZOO.Co mě trochu vadí je Burešová jak mluví velice rychle a dále když už chce Prima něco točit tak to má udělat tak aby nemuseli zakrývat loga značek aut.Vypadá to velice blbě ale asi se nedohodli na ceně za reklamu.

Je mi věk neřeknu ha

Největšími kritiky jsou v 99 procentech případů hlupáci, co sami nic neumí a jen v hloubi duše závidí těm, co mají úspěch. Samozřejmě vlastní hloupost a závist do krve popírají a snaží se ty, jež jim řeknou pravdu, pouze urážet. Pravda je zkrátka v mnoha případech docela nepříjemná. Že? Mladí herci někde zkušenosti nabrat potřebují a jinak než praxí se zkrátka získat nedají. Pokud se vám seriál nelíbí, nebo máte vůči němu nějaké výhrady, tak ho úplně prostě nemusíte sledovat. Nechte si svou zášť a kyselé poznámky pro sebe a raději nejdříve zkuste něco vytvořit sami. Velmi brzo poznáte, že kritizovat umí každý, ale tvořit, je docela velký kumšt.

Príjemný oddychový seriál

Serial se mi moc líbí , nejvíce Veronika Freimanová , to je paní herečka , taky ta mladá herečka hraje dobře a Ludmila Molínová je skvělá a velmi hezké prostředí ZOO

Krásný a odpočinkový seriál. ❤

Kdyby z toho udělali porno, tak možná dobrý...😁

Proc nikde neni uvedene jmeno herecky, predstavitelky Markety-pritelkyne Krize? Nikde se to nemohu docist. Hraje vyborne. Vi to nekdo?

seriál je výborny moc se mi líbí poslední odvysílaný díl má náboj.
myslím si že Burešová i Pecháčková hrají výborně na to že je pecháčková mladá tak je šikovná a těm co se tento seriál nelíbí vypněte si ho a nechte si kritiku pro sebe. Mám tento seriál rád a nevadí mi stejní herci.

Jak se jmenuje představitelka Markéty, přítelkyně Dr. Kříže? Ví to někdo? Proč není uvedena mezi postavami seriálu?

Seriál je příjemná oddychovka v dnešní době plné zpráv náročných na psychiku, jemně a vtipné pohladí po duši. Hluboké myšlenky po něm nikdo nechce. Předčil mé očekávání :-)

Představitelka Markéty - Michaela Petřeková

Seriál je úžasný. Moc sa mi páči. Jedine čo mi občas vadí u hlavnej predstaviteľky Sid je to že vidieť že to ,,hra,, je to take divne, smiešne ako recituje text ale neverím jej to..podľa mna sa vôbec nevžila do tej postaví je to take fakt divne miestami jej to celkom ide a potom zasa ,,recituje,,

Seriál se mi líbí,je to taková oddychovka,lepší,než ty americký.A mladá Pecháčková?Však ona se vypracuje,je mladá a vše má teprve před sebou.

Burešová se svým ošklivý úsměvem a Pecháčková by měla navštěvovat logopeda. Seriál kazí4

Seriál opravdu pro velmi nenáročné, se Slunečnou se nedá vůbec srovnat jedině zajímavé jsou záběry zvířat

Tak jestli to Zoo je pro vas tak mizerný tak na to nečumte. Jak jednoduché viďte?Proč di furt stěžujete?Tak napište lepší scénář!
Mě Zoo baví, Slunečnou jsem nesledovala a nebudu ale určitě nebudu o tom psát negativně..

Super seriál ♥️♥️ strašně se nám moc líbí jen by mohl být častěji ☺️🤣😍

Seriál je velmi pěkný,vždy si odpočinu.Burešová (Viky)i ostatní herci super.Je to pro nás příjemný relax.A nápad točit v ZOO je bezva změna.Komu se nelíbí,tak atˇse nekouká.Má i jiné možnosti,jak trávit volný čas.Těšíme se na další díly.

Jmeno predstavitelky soudkyne (matky petra krize) vi ho nekdo?

Tak jako všechny seriály to začalo dobře, ale zase neuvěřitelně naivní lidi a podrazy! Blbá blondýna atd. Doufám, že to není odraz celé společnosti...

matka soudce se jmenuje p. tereza brodska.az na ty saty ala obraceny pytel tak tu milujici matku a babicku hraje celkem uveritelne.

Nejslabší článek seriálu ZOO je slečna Pecháčková !

Supr oddychový seriál.Eva zase válí.Stejne jako ostatní herci.Petkrat týdne by nešel vysílat :)

Ta Pecháčková je opravdu nejhorší, má divnou výslovnost, divně se tváří a vůbec je taková neuvěřitelná. Asi tu roli dostala pros vé dlouhé blond vlasy :-(

Seriál na oddych ok, Burešová skvělá. Ale docela bych ráda věděla, jak se do něho dostala Pecháčková Michaela. Výslovnost příšerná, hrát neumí. Opravdu škoda, kdyby byla v hlavní roli jiná, šikovná holčina, seriálu by to bývalo prospělo. Jedině protekce, jinak mě nic nenapadá?

Seriál super. Vždy se těším co bude dál.

Nemohu zjistit kdo hraje v seriálu postavu hospodyně v domácnosti pana soudce

tento serial semi liby lidi sou nespokojeny slunecna byla taky pekna pani eva buresova a i ostatni herci sou moc dobry preji vsem ze serialu zoo uspech a lidi si nevsimejte me se serial liby s pozdravem Dana

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Nový seriál Odznak Vysočina na TV Nova - celé díly online

1

O čem bude nový seriál na TV Nova? Kde se podívat na jednotlivé díly online? Kdo se v nich objeví? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v...

 

Survivor Česko na TV Nova - program, účastníci, finále soutěže

42

Kde najít jednotlivé díly Survivor online? Kdy se pořad vysílá v TV? Co se stalo v poslední epizodě? Veškeré informace o pořadu Survivor...

 

Vémoland: žraloci, krokodýli a klokan - kolik stojí návštěva?

0

Luxusní zázemí, láska ke zvířatům ❤️ i praktické vybavení pro MMA zápasníka. Honosné sídlo Karlose Vémoly přitahuje obrovskou pozornost fanoušků...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti