RECENZE

Seriál ZOO na Primě – herci, recenze, celé epizody online

Komentáře

Burešová MUSÍ být všude? To už je skoro jako Povlreich, taky se vetře kamkoliv, kde to smrdí prachama.

Seriál Zoo pěkný, ale divat se po Slunečné opět na ty samé herce, spíše serialu škodí především na hlavní role jako Burešová.

Buresova ZASE trapas, je to nuda, nema to kouzlo, nadech, vzali se jen stejní herci do jiných kulis a jelo se. Žádný nápad. A drsná Burešová teda taky není úplně uvěřitelná👎těžkej propad, asi jako Slunečná🤢

Mi se seriál líbí. Vůbec mi nevadí stejní herci ze seriálu Slunečná. A není to žádná nuda. Těším se na další díl. R

Seriál vypadá dobře. Copak je to první seriál, kde hrají herci z jiných seriálů? Prostředí zoo je nádherné a děj se začíná teprve vyvíjet. Jak bude seriál dobrý se teprve ukáže. Komu se nelíbí....prostě ať přepne na jiný program a nebo vypne televizi.

Mně se seriál líbí a nevadí že jsou tam stejní herci. Burešovou mám hodně ráda a myslím si, že je jedno, že je všude, jenom závidíte že má job

Přesně copak je to první seriál kde hrajou herci z jiných seriálů... A Bureška je skvělá. Jestli se to někomu nelíbí tak je to jeho názor. Tak se podívejte na něco jinýho a zbytečně to nekritizujte

Herecký výkon herečky: Michaela Pecháčková - Sidonie mi ale vůbec nesedí, slečna strašně krkolomný přednes a je mi to pro diváka až nepříjemné, jinak seriál není až tak špatný. Burešová zase válí !

Seriál super. a kdo se díval na Slunečnou aa vadí mu stejný herci tak nemusí furt čumět na televizi

Seriál je výborný stejně jako Slunečná Někdy se na díly dívám opakovaně Všichni herci a herečky jsou výborní také díky režisérům.

Na to kolik je Míše Pecháčkové let, tak herecky výborné. Má našlápnuto na skvělou kariéru.

Seriál se mi líbí dokonce mě mrzí že je jen jeden díl týdně. Už se těším na další díly herci jsou super.

Proboha ta Burešová to je kdo, jak příšerně zívá a přehrává, zoufalé

Seriál je opravdu plytký, jediná linka se soudcem a prckama je fajn. Eva Burešová si to dává jako pán (i zpívá), ostatní známí herci se snaží a zachraňují, co se dá. Zbylé neznámé tváře herecky bídné a mladinká Pecháčková-Sidonie je neuvěřitelně neuvěřitelná! Sice miloučká, ale hrát opravdu neumí absolutně. Její brácha to samé. To ta 2 děcka jsou oproti nim borci!!!

Seriál celkem dobrý až na hlavní postavu Sidonii. Michaela Pecháčková se tam vůbec nehodí, nehraje, ale přehrává, mluví s velkým výrazem na přednes slov, což zní až komicki nacvičeně a navíc mluví přes nos.

Už jsem se lekla, že jsem jediná komu se nelíbí slečna Pecháčková. Naštěstí ne. Její výkon je tak hrozný, že mě to až donutilo hledat, kdo jsou rodiče, kteří by ji tam protlačili. Role, které má za sebou mě proto překvapily. Sidonie je divná, těžko uvěřitelná a jaksi "neprožitá a nedohraná ". A nebo chvílemi až přehraná. Těžko říct. V kombinaci s né normálním a né uvěřitelným scénářem z toho vylezla slečna, kterou bych chytla za culík a strčila do rybníčku s pelikánama.
A to jsem pacifista 😀

Blbost 👎

Tak dnes (10.2.) už jsem to nevydržela a přestala koukat. Pořád jsem čekala, že se seriál nějak rozjede - marně. Slečna Pecháčková je opravdu velmi velmi slabá, babička s maminkou sedící u tabletu a hltající novinky z USA vyznívají směšně. Až se divím, že herci tyto role přijali.

Rozhodně lepší seriál než ty přiblblý americký filmy a seriály. Komu se zoo nelíbí ať sie dívá na ty americký šmejdy.

Neuvěřitelně plytké a předvídatelné. Charaktery gumové. A to jsem zcela neovlivnena Slunecnou. Tady mne zaujala Zoo.
Vlajková lod? Spíš ponorka.

Skvělé obsazení.Proste bomba.Komu se nelíbí ať přepne jinam.

Mně se ZOO líbí. A pokud má s tímhle seriálem někdo problém, tak přepnout nebo vypnout ho je maličkost.

Mně se ZOO líbí.Snad proto,že jsem za poslední roky žádný český seriál nesledoval až tenhle.Možná proto,že je to ze ZOO.Co mě trochu vadí je Burešová jak mluví velice rychle a dále když už chce Prima něco točit tak to má udělat tak aby nemuseli zakrývat loga značek aut.Vypadá to velice blbě ale asi se nedohodli na ceně za reklamu.

Je mi věk neřeknu ha

Největšími kritiky jsou v 99 procentech případů hlupáci, co sami nic neumí a jen v hloubi duše závidí těm, co mají úspěch. Samozřejmě vlastní hloupost a závist do krve popírají a snaží se ty, jež jim řeknou pravdu, pouze urážet. Pravda je zkrátka v mnoha případech docela nepříjemná. Že? Mladí herci někde zkušenosti nabrat potřebují a jinak než praxí se zkrátka získat nedají. Pokud se vám seriál nelíbí, nebo máte vůči němu nějaké výhrady, tak ho úplně prostě nemusíte sledovat. Nechte si svou zášť a kyselé poznámky pro sebe a raději nejdříve zkuste něco vytvořit sami. Velmi brzo poznáte, že kritizovat umí každý, ale tvořit, je docela velký kumšt.

Príjemný oddychový seriál

Serial se mi moc líbí , nejvíce Veronika Freimanová , to je paní herečka , taky ta mladá herečka hraje dobře a Ludmila Molínová je skvělá a velmi hezké prostředí ZOO

Krásný a odpočinkový seriál. ❤

Kdyby z toho udělali porno, tak možná dobrý...😁

Proc nikde neni uvedene jmeno herecky, predstavitelky Markety-pritelkyne Krize? Nikde se to nemohu docist. Hraje vyborne. Vi to nekdo?

seriál je výborny moc se mi líbí poslední odvysílaný díl má náboj.
myslím si že Burešová i Pecháčková hrají výborně na to že je pecháčková mladá tak je šikovná a těm co se tento seriál nelíbí vypněte si ho a nechte si kritiku pro sebe. Mám tento seriál rád a nevadí mi stejní herci.

Jak se jmenuje představitelka Markéty, přítelkyně Dr. Kříže? Ví to někdo? Proč není uvedena mezi postavami seriálu?

Seriál je příjemná oddychovka v dnešní době plné zpráv náročných na psychiku, jemně a vtipné pohladí po duši. Hluboké myšlenky po něm nikdo nechce. Předčil mé očekávání :-)

Představitelka Markéty - Michaela Petřeková

Seriál je úžasný. Moc sa mi páči. Jedine čo mi občas vadí u hlavnej predstaviteľky Sid je to že vidieť že to ,,hra,, je to take divne, smiešne ako recituje text ale neverím jej to..podľa mna sa vôbec nevžila do tej postaví je to take fakt divne miestami jej to celkom ide a potom zasa ,,recituje,,

Seriál se mi líbí,je to taková oddychovka,lepší,než ty americký.A mladá Pecháčková?Však ona se vypracuje,je mladá a vše má teprve před sebou.

Burešová se svým ošklivý úsměvem a Pecháčková by měla navštěvovat logopeda. Seriál kazí4

Seriál opravdu pro velmi nenáročné, se Slunečnou se nedá vůbec srovnat jedině zajímavé jsou záběry zvířat

Tak jestli to Zoo je pro vas tak mizerný tak na to nečumte. Jak jednoduché viďte?Proč di furt stěžujete?Tak napište lepší scénář!
Mě Zoo baví, Slunečnou jsem nesledovala a nebudu ale určitě nebudu o tom psát negativně..

Super seriál ♥️♥️ strašně se nám moc líbí jen by mohl být častěji ☺️🤣😍

Seriál je velmi pěkný,vždy si odpočinu.Burešová (Viky)i ostatní herci super.Je to pro nás příjemný relax.A nápad točit v ZOO je bezva změna.Komu se nelíbí,tak atˇse nekouká.Má i jiné možnosti,jak trávit volný čas.Těšíme se na další díly.

Jmeno predstavitelky soudkyne (matky petra krize) vi ho nekdo?

Tak jako všechny seriály to začalo dobře, ale zase neuvěřitelně naivní lidi a podrazy! Blbá blondýna atd. Doufám, že to není odraz celé společnosti...

matka soudce se jmenuje p. tereza brodska.az na ty saty ala obraceny pytel tak tu milujici matku a babicku hraje celkem uveritelne.

Nejslabší článek seriálu ZOO je slečna Pecháčková !

Supr oddychový seriál.Eva zase válí.Stejne jako ostatní herci.Petkrat týdne by nešel vysílat :)

Ta Pecháčková je opravdu nejhorší, má divnou výslovnost, divně se tváří a vůbec je taková neuvěřitelná. Asi tu roli dostala pros vé dlouhé blond vlasy :-(

Seriál na oddych ok, Burešová skvělá. Ale docela bych ráda věděla, jak se do něho dostala Pecháčková Michaela. Výslovnost příšerná, hrát neumí. Opravdu škoda, kdyby byla v hlavní roli jiná, šikovná holčina, seriálu by to bývalo prospělo. Jedině protekce, jinak mě nic nenapadá?

Seriál super. Vždy se těším co bude dál.

Nemohu zjistit kdo hraje v seriálu postavu hospodyně v domácnosti pana soudce

tento serial semi liby lidi sou nespokojeny slunecna byla taky pekna pani eva buresova a i ostatni herci sou moc dobry preji vsem ze serialu zoo uspech a lidi si nevsimejte me se serial liby s pozdravem Dana

Nemohu nikde najít jméno představitelky Adélky, sekretářky!

Mě se odpočinkový seriál moc líbí,i obsazení.Krásné prostředí zoo a skvělé záběry zvířat.

Seriaál je pěkný , odpočinkový , herci hrají dobře , moc se mi líbí Markéta , tedy její představitelka , tu roli jí prostě věřím , Eva Burešová , je moc hezká , krásně zpívá , ale jí tu roli prostě nevěřím , je to jenom můj pocit , Veronika Freimanová , to je paní herečka .....

Serial je jednoduchý , ale dá se na něj dívat , Šimon Bílina je velký fešák , slečna Pecháčková se nám také moc líbí a prstředí ZOO je nádherné...

Seriál celkem dobrý, holt to není americký trhák plný úžasných přechytralých hvěz, které sypou z rukávu informace jako všechny naučné slovníky světa...a je to celkem výchovné, což tedy spousta těch trapných telenovel není. Tak komu se to nelíbí, ať na to nekouká a nekritizuje.

Dneska naše babička ohodnotila serial ZOO , mezi tou Alex a tím soudcem není láska , je to jenom vášeň , přitom si nenechá ujít žádný díl , tak se na to taky musím podívat.....

Všichni kritici, co seriál nesnášíte, spojte se a vytvořte nový seriál a hlavně v něm také hrajte. Zoo má jistě něco zlepšit, ale má pořád nejlepší sledovanost.

ZOO považuji v současné době za nejlepší seriál, protože je lehký, humorný, dobro neustále vítězí nad zlem.
Skvělé obsazení, bohužel až na Michaelu Pecháčkovou, která ještě potřebuje "dozrát". Milá a hezká dívka, ale hrát by měla tak patnáctiletou a měla by mít kratší texty, když má vadu řeči. Navíc by se měla zamyslet nad životosprávou, protože má v 18 letech výrazné kruhy pod očima. Na večeři s Albertem, kde má vyčesané vlasy do drdolu, vypadá na 35 let. Skutečně jako sestra Laurinové, ne její dcera. Jinak v ní vidím potenciál, když na sobě zapracuje. :-)

Těším se na úterý a čtvrtek. ZOO je v současné době nejlepší seriál. Lidský, humorný. Hodně se kritizuje Michaela Pecháčková, nevím proč. Mně se líbí, mladá nezkušená, přitom odvážná Anna (Sid). Taková čistá duše. Podlé mého hodně dobrá.

Seriál ZOO perfektný, herci super. Teším sa na utorky a štvrtky, na nové diely.Krasne prostredie, príjemný a zábavný dej. Pani Freimanova, Brodská hrajú perfektne. Samozrejme, i ostatne herecké obsadenie perfektne. Po Ordinácii v ružovej... druhý super český seriál. Držím palce. A koho nezaujal, radim prepnúť na iný kanál alebo vypnúť TV a nepisat negatívne hodnotenie. 100 bodov.

Seriál se nám líbí , Michaela Pecháčková hraje dobře , na to jak je mladá , Veronika Freimanová , je úžasná , Michaela Petřeková je také moc dobrá, jen nechápu některé komentáře , každý má právo na svůj názor , tak prosím bez urážení a co už vůbec nechápu , je že závidí nebo aby si dokonce natočili vlastní seriál a v tom hráli.....

Moc hezký seriál a herci super a komu se nelíbí zoo tak ať se na ni nedívá a prosím nechte herce být

KÉŽ BY EVA BUREŠOVÁ ZE SERIÁLU ZOO DEFINITIVNĚ OPUSTILA,STEJNĚ JAKO BEDŘICH OPUSTIL SERIÁL ULICE

KÉŽ BY EVA BUREŠOVÁ SERIÁL ZOO DEFINITIVNĚ OPUSTILA JAKO BEDŘICH SERIÁL ULICE,KÉŽ BY EVA BUREŠOVÁ ZE SERIÁLU ZOO DEFINITIVNĚ ODEŠLA JAKO BEDŘICH ZE SERIÁLU ULICE

Uzasnej serial….Buresova je proste pecka krasne zpiva i hraje….kdyz si vzpomenu jak ji v talentu ponížili zesměšnili a kdyz otevrela lidove hubu tak ani nikdo nedychal kdyz zaspivala “Listen,, vsem nakonec spadla brada ale vsichni stali tleskali….nadhera….kam to dnes dotahla… sleduji ji od sameho zacatku a moc ji fandim ve vsem.Umela bych si prectavit byt s takovym clovekem velka kamaradka je strasne prijemna prirozena stejna krevni skupina jako ja proste super holka.

KDYŽ EVA BUREŠOVÁ ZE ZOO ODEJDE TAK UŽ TO NEBUDE MÍT SLEDOVANOST JAKO DOTED,KDYŽ TAM NEBUDE EVA BUREŠOVÁ TAK SERIÁLU ZOO KLESNE SLEDOVANOST,BUDE MÍT SLEDOVANOST JAKO 1.MISE,BEZ EVY BUREŠOVÉ SERIÁL ZOO BUDE MÍT NÍZKOU SLEDOVANOST STEJNĚ JAKO MÁ 1.MISE

Serial ZOO je úžasný.sledujem ho a mrzí ma že neni častejšie. Každý kto tam hrá má môj obdiv.len Viki to už trošku preháňa.moc to naťahujú. Ale vážne je to super. Dúfam že to tak skoro neskončí a moc vám držím palce aby to malo vela veľa pokračovaní a tak super ako doteraz.
A tým čo sa im to nepáči NEPOZERAJT! Hlavne to nekomentujte. Nenechajte sa odradiť a pokračujte v natáčaní ďalších super dieloch. Ďakujem

Mě se seriál ZOO líbí a těším se na každý další díl. A pro ty komu se nelíbí mám radu- přepněte na jiný kanál je jich dost.

viky a petr už spolu nebudou,markéta si k petrovi přijde pro nabíječku na mobil a mezi tím co bude petr hledat nabíječku tak markéta vyřídí telefonát od viky když viky bude chtít říct pravdu coby alex,tak alex nahraje drsný vzkaz,takže 43 díl neskončí takovým happyendem jakým měl skončit,viky a petr spolu nikdy nebudou,petr si vezme markétu a nikdo a nic mu v tom nezabrání,markéta dosáhla svého a na lubora se taky nepřišlo

Začátek byl oddechovka, nemusím přemýšlet, odpočívám. Teď se to vleče jakoby si scénárista nevěděl rady,Burešová s těhotenským břichem je směšná. No.....stačilo, škoda času.

Seriál ZOO už dál nebude pokračovat? 43.díl je poslední?

KONEČNĚ TO SKONČILO. KDO TO VYMYSLEL...KATASTROFA A KONEC.....DALŠÍ KATASTROFA. ZE SOUDCE UDĚLALI ÚPLNĚ HLOUPÉHO A NAIVNÍHO ČLOĚKA.

pravda,ale to se dalo čekat že markéta dosáhne svého a povedlo se jí to,petr je hloupí a naivní když si myslí že mu to s markétou vyjde,chudáci ben a sofie,s tou megerou markétou je nic dobrého nečeká,markéta,lili a mína jsou potvory,markéta by se hodila ke kamilovi a mína k albertovi,

zoo pokračuje po letní pauze

prosím bude se seriál ZOO vysílat o prázdninách

seriál zoo se o prázdninách vysílat nebude,vysílat se bude po letní pauze,kéž by eva burešová skončila definitivně,stejně jako definitivně končí bohumil klepl a natálie halouzková,kéž by se eva burešová už do zoo nevrátila,eva burešová by měla skončit v zoo definitivně,stejně jako ta která hraje markétu a jako ta která hraje lily,nevim jak se jmenuje představitelka lily.

No radost číst vaše příspěvky.

kéž by eva burešová skončila v zoo definitivně stejně jako natálie halouzková,pan soudce si stejně vezme paní advokátku,petr jí zdrhne od oltáře ale ona ho stejně získá zpátky a bude ho dirigovat jako filharmonii,lily jí bude pomáhat,chudáci ben a sofie

Adélka je Michaela Tomešová

Seriál je natočený neprofesionálně, někteří herci se nevžili do role a na Evě Burešové je vidět velice brzy že je těhotná čímž úplně seriál odpálila.

až petr zjistí že alex a viky je jedna a táž osoba,tak se na ní naštve a vyhodí jí z práce a viky jako chůva definitivně skončí,petr jí už nikdy nebude chtít vidět a nikdy jí neodpustí že mu lhala,viky bude muset pracovat v markově baru kde po večerech zpívá

až se petr dozví pravdu o viky že ho celou dobu tahala za nos,tak s ní vyrazí dveře,už o ní nikdy nebude chtít slyšet jako marek nechce slyšet o míně a to že viky je s ním těhotná tak to jí petr taky neuvěří,nikdy petr viky neodpustí že mu lhala,viky skončí sama s děckem,nebude mít z čeho splácet dluhy,bude se muset vystěhovat z bytu a skončí na ulici.

kéž by adam hruška začal chodit se sid,kéž by jí řek co k ní cítí,slušelo by jim to spolu.

Po Slunešne opět vyborný seriál s Burešovou,role ji skvěle sedí a výborný zpěv, bravo Evičko, komu se nelíbí at se dívá na americké sitkomy co nemaji hlavu ani patu.

kolik zoo bude mít ještě dílů?

kdy budou dávat seriál půlnoční zpověd?,kéž by to bylo ještě letos

kdy budou dávat seriál pod hladinou a seriál zákony vlka?,kolik budou mít oba seriály dílů?

Serial je pěkný , Míša Pecháčková , se nám líbí čím dál víc , Adam Hruška , moc pěkná role , dobře napsaná i zahraná , Štěpán Benoni , úžasný, Eva Burešová nám nevadí , jen se nám zdá , že nějak usekává řeč , Sabina Laurinová hraje krásně a nejen že je pěkná , ale má také nádherný hlas, prostě za nás dobrý

Serial dobrý , prostě se těším na další díly.....

když urban a burešová v seriálu končí tak klesne sledovanost,bez hlavní hvězdy burešové to bude mít sledovanost jako 1 mise

bez burešové a urbana půjde celý seriál zoo do kytek,bez hlavních hvězd už t nebude mít sledovanost jako na začátku.

Presne tak. Bez Burešové to nemá smysl sledovat !

ta zoo je fakt nuda,to co by se tam mělo stát to se nestalo a nestane,viky a petr se do cajku stejně nedaj,viky petrovi nikdy neřekne že to dítě který čeká je jeho a i kdyby mu to řekla tak by tomu nevěřil,má plnou hlavu alex,alex sem alex tam.

kdyby radši vysílali seriály zákony vlka,pod hladinou,sedm schodů k moci a půlnoční zpověd,to by bylo super.

i kdyby se eva burešová a robert urban do seriálu vrátili tak se jako viky a petr stejně nedaj do cajku,viky petrovinikdy nepřizná že je s ním těhotná a i kdyby mu to řekla tak jí petr stejně neuvěří,petr bude básnit o alex,marek a vojta v tom viky podporujou,kéž by petrovi řekli o viky pravdu když se ona k tomu nemá.

kéž by lady x zazpívala na konci jednoho dílu zazpívala od petra nováka písen klaunova zpověd.

kéž by lady x zazpívala v některých dílech na konci od roxette vulnerable a it must have been love.

marek by to měl adéle říct s kým je viki těhotná,měl jí říct s kým viky to dítě čeká,scénárista by to měl zařídit aby to už konečně prasklo.

Marek je moc hodný , měl by si žít svůj život, jeho role je moc hezky zahraná , tuším Štěpán Benoni se jmenuje herec co hraja Marka...

pro alenu:ano,představitel marka rokla se jmenuje štěpán benoni,hrál v ordinaci v růžové zahradě 2 marka doležala,také hrál vulici štěpána stránského,také by seměl dát dohromady s adélou,jsemhlavn zvědav jakou bude mít zoo sledovanost když eva burešová a robert urban odcházejí.

bez evy burešové a roberta urbana už seriál zoo nebude mít takovou sledovanost jako dřív

Komu se seriál zoo nelíbí až se něj nedívá ale až nekritizujou mě se seriál zoo moc líbí konečně něco na se dá koukat,v zoo hrají i jiní herci ne jenom Burešová s Urbanem.vsichni herci hrajou dobře.myslim že zoo má velkou sledovanost

zoo má velikou sledovanost,kéž by jí měli i dobré zprávy,zoo má větší sledovanost než pálava,zaplat pánbúh že 7 listopadu pálava skončí.

kéž by se tam eva burešová už nevracela,kéž by se tam neobjevovala,at taky dostanou prostor a možnost i jiné postavy a taky aby se zjistilo jaká bude sledovanost bez hlavní hvězdy seriálu zoo

páči sa mi to, pozerala som od tretieho dielu, aj Burešová sa dá a mladá Michaela vyzreje, Haďák super, ale aj Lucie Polišenská, Pavla Tomicová, pani Freimerová-mám ju veľmi rada ako aj Terezu Brodskú, je veľmi uveriteľná... sú dobrí všetci a tešíme sa na utorky a štvrtky a to nie som sewriálová teta.. ale aj Modrý nkód a Ordinácia boli fajn, ešteže chytáme české programy

kéž by stejný ůspěch měli jednou i dobré zprávy,je to lepší než 1 mise

kéž by eva burešová odešla ze zoo definitivně aby se zjistilo jakou to bude mít sledovanost.

eva burešová se vrací do zoo,bude tam příští rok v dubnu

pro IZOO:sledovanost velikou má,díly atakují milionovou sledovanost,plánuje se 240 dílů,škoda že takový úspěch nemají dobré zprávy,jen si topřečtěte jak to lidi hejtujou,robert urban taky bude hrát v dobrých zprávách,bude tam hrát moderátora,eva se v seriálu zoo objeví až po novém roce v dubnu,tak jsem zvědav jakou bude mít dějovou linku když tam nebude pan soudce,tvůrci by se měli zaměřit na alberta poláka,vymyslet mu dějovou linku,hlavní dějovou linku,tez by se měla alberta držet jako klíště aby si myslel že jí má jistou,měla by tu zamilovanost jen k němu předstírat,dokud se jí a izy nepovede alberta a jindru odřít na kůži,zruinovat je,postarat se at starej polák je vyloučen z advokátní komory,at skončí s holým zadkem,at albert přijde o místo pr manažera v zoo.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Nový seriál Odznak Vysočina na TV Nova - celé díly online

O čem bude nový seriál na TV Nova? Kde se podívat na jednotlivé díly online? Kdo se v nich objeví? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v...

 

Survivor Česko na TV Nova - program, účastníci, finále soutěže

Kde najít jednotlivé díly Survivor online? Kdy se pořad vysílá v TV? Co se stalo v poslední epizodě? Veškeré informace o pořadu Survivor...

 

Vémoland: žraloci, krokodýli a klokan - kolik stojí návštěva?

Luxusní zázemí, láska ke zvířatům ❤️ i praktické vybavení pro MMA zápasníka. Honosné sídlo Karlose Vémoly přitahuje obrovskou pozornost fanoušků...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti