ZAJÍMAVOSTI

Chemtrailsová letadla - důkazy a jak se bránit

Komentáře

Autor je neinformovanej debil - chemtrails je oficielně přiznán. Navíc by jen pablb neviděl to křižování letadel a vypouštění toho svinstva...

Máte pravdu Václave, je dobře, že se nenecháte nachytat. Nabízíme množstevní slevu, pokud byste měl zájem.

Toho pána čo napísal tento trápny článok je mi Upřímně líto!

V tomto videu v kabině pilotů je na displeji přímo nápis CHEM TRAIL GEN a vedle kontrolní obrazovky, sledující vypouštění chemtrails.

https://www.youtube.com/watch?v=5ek...

Jiří: Šokující, teď už víme, proč se v kokpitu zamykají

Ten článek je napsaný účelově, zřejmě na zakázku

Květa: Já jsem si ho objednal

to vam musi spadnout letadlo s nadrží chemtrails přimo na palici aby jste tomu uvěřili

Proberte se už lidi konečne to vam nevadi že z nas delaji pokusny morčata ničí přirodu vodu a nás a naše deti

FšIcHnI tAdY v KoMeNtÁřÝcH mAjÍ PrAfDu FšIChNi ChCýPnEm VlÁdA nÁs FšEcHnY cHcE jEn ZaBýT !!!

Pokud aplikujete nejběžnější teorii, které se v ČR říká SELSKÝ ROZUM, tak mi zastánci teorie mohou odpovědět na jedinou otázku: "Proč by někdo, práškoval sám sebe a své rodiny?" Žijí inženýři chemtralis v jiném světě? Dávají sobě a svým blízkým každý den protilátky?

autor článku je zcela jistě placený blb kalouskem.popírat přiznané muže jen kokot.tímto zpusobem ted teroristi z ameriky rozsévají koronavir po světě.to že chcípnou i debilní a tupí amíci vládnoucí debily nezajímá.vše zlo na světě má na triku 13 nejbohatších zkurvených židovských rodin.škoda že dolfa nestihl vybít všechny židy.velká škoda.

A PROTO JE POCUKROVANÁ REBARBORA KYSELEJŠÍ!

stačí obyčejná aplikace in-počasí letadla létají ve výškách 10-11 km kvůli podstatné úspoře paliva, v aplikaci je detekován pohyb vzdušné masy ve výšce 9,5 a 1 km,běžně se pohybují rozdílnými směry , často zcela opačně a různými rychlostmi.Je nemožné přesně zacílit třeba jen Evropu.Jsou jiné mechanismy třeba přes potraviny, vodu,nebo čuchali jste bionaftu ?

Pokusy ovlivnit počasí se běžně provádějí, viz dokument:
https://www.youtube.com/watch?v=s3XnGI2dVNQ

V dnešní době nepřeberného množství důkazů, přiznání a relevantních dokumentů (viz i konzervativní ČT), napsat tenhle blábol je k smíchu. Původně jsem se chtěl rozepsat a uvést i odkazy na relevantní zdroje. Ale škoda času a energie. Stejně to samo postupně leze na povrch a dostane se to i mezi takové trouby jako je Petr Toušek.

Marek G: Děkujeme za Váš názor. Můžeme Vám nabídnout množstevní slevu?

Posbírejte si pár kilo sněhu,nechte jej rozpustit,kapalinu (asi vodu) přelijte přes mikro-nanofiltr a na zachycené částice se mrkněte pod mikroskopem.
Myslím,že třeba hliník se v atmosféře běžně nevyskytuje.

Nemyslím si, že tzv. chemtrails je vědomě a organisovaně vypouštěn letadly do atmosféry. Nesporným faktem ale je, že zplodiny letadel obsahují škodliviny, které při masovém a dlouhodobém využívání letecké dopravy zákonitě negativně ovlivňují ovzduší a možná i počasí.

Schizofrenie a paranoia jsou svině! Zrušme všechno, obroďme celou planetu a dožijme se 250ti let.. Na plebs se sere od nepaměti! A kam to rudý řízpéra dotáhli..

Schizofrenie a paranoia jsou svině! Zrušme všechno, obroďme celou planetu a dožijme se 250ti let.. Na plebs se sere od nepaměti! A kam to rudý řízpéra dotáhli..

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti