ZAJÍMAVOSTI

Jak stahovat z Sledujserialy zdarma a sledovat seriály online

Komentáře

ahoj

Pobavilo mě hodnocení, že reklamy jsou v normě. Tolik vyskakovacího odpadu a malware nevidím ani na zahraničních webech s videi. Nenažranost provozovatelů je neuvěřitelná. U některých anime jsou titulky přes google translator a autor paskvilu si tam dá ještě odkaz na donate, abychom packala podpořili. Často na té stránce roste zatížení procesoru. Nově opět s novou doménou jsou blokovány adblocky, které předtím fungovaly, takže si k tomu, co jsem napsal výš, domyšlete další dvě prdele vyskakovacího odpadu a potencionálního rizika pro vaše pc. Stránku používám jen, jako kartotéku seriálů, co se vysílá, ale sleduju to jinde. Tyhle nenažrance krmit nebudu.

Nudím se a proto chci se dívat na seriál 😃

Zapomněli jste zmínit, že kradou titulky od překladatelů anime, aniž bych se jich zeptali a tím dochází k tomu, že motivace překladatelů značně ubývá. Není to moc příjemné.

Nejde se mi tam zaregistrovat

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Nefunguje Freefilm.to a Serial.to. Kde sledovat filmy online?

Od listopadu 2021 nefungují portály FreeFilm.to a FreeSerial.to. Proč? A kde jinde je možné sledovat filmy a seriály online a zdarma?

 

Bombuj TV - sledujte filmy a seriály online zdarma

Bombuj TV neboli Bombuj.si. Nabídka online filmů a seriálů ke zhlédnutí zdarma. Najděte si svůj TOP horor nebo komedii. Po registraci téměř bez...

 

CZ Torrent nefunguje. Kde stahovat filmy?

CZ Torrent, jako služba pro stahování filmů, nefunguje. Konkrétní důvod, proč tomu tak je, známý není. Mohlo jít o trestný čin?

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti