ZAJÍMAVOSTI

Jaromír Soukup e-shop: kupte kola, lyže nebo matrace

Komentáře

Nepochopím jak může někdo od tohoto debila ještě nakupovat

Debil který zlikvidoval svoji televizi.Na ty jeho debilni bláboly už se snad nikdo nedívá aspoň z mého okolí všichni Barandov smazali

hňupe Soukupe jdi se svojí reklamou do prdele je nudná, hnusná a debilní zrovna tak, jak ty!!!

Soukupe kolik jsi zaplatil za reklamy v televizi? Pokud by jsi to měl zaplatit tak jseš holej jak kostelní myš. CHce to finanční úřad A V tv barandov udělat hloubkovou kontrolu v kolonce příjmy a jdeš s klikama a náramkama na rukách a nejdeš si pro hodinky - demente.

Pane Soukup víte o tom že šikanujete lidi tou Vaší neustálou reklamou a chlubením co máte za obchody.Jste (ani nevím jak Vás nazvat).ASI UBOŽÁK.

Barrandov byl vcelku slušný kanál.Vždy si tam člověk něco našel.Ale nyní, co to převzal tento člověk, který se pasoval na všeználka co všemu rozumí a pochlebuje jen sám sobě a tento tzv.ředitel tento program nenávratně zničil a pohřbil a z tohoto kanálu se stal jen SMRDUTÝ KANÁL na který už nikdo nekouká. Je to hnus!!!

myslím že na TV Barandov se už nedá vůbec dívat - je tam totiž přesoukupováno a to by si měl p.ředitel uvědomit!!!!!!! dokud je čas

Od Soukupa nikdy a nic

Stačí když slyším Barrandov tak se mi otvírá kudla v kapse. Jak jeden takový člověk může zlikvidovat to co jiní na všem nechali tolik času a úsilí.
Tento člověk dokáže zmanipulovat davy hloupých lidí co ho poslouchají. O to jim všem jde. Zblbnout o do a posouvat a vést je tam kam chtějí. Big Brother funguje výborně - kde je svoboda.

Dřív jsem se na vaše pořady díval s oblibou,ale poslední dobou se zdá že jste trochu otocil.Nevim kdo vás zaplatil.Ten rozhovor se starostou řeporii to byl opravdu hnus.Slovo ve vašich pořadech dáváte těm kteří pochlebují,pokud má jiný názor tak ho típnete.Vím že muj hlas je kapka v moři.Už barandov nepoštím je to jenom reklama.Zkuste se zamyslet.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost