ZAJÍMAVOSTI

Kruhy v obilí ve světě a v ČR – vysvětlení a film

Komentáře

Tajemný

...čeká nás pochopení jiné konstrukce fyziky, kde základem je propojení dvojice tónů (zaznění oktávy), které SAMOVOLNĚ generuje "vrchní kvintu nad oktávou" = první alikvotní tón, který v dalších tónech a frekvencích vede až do lidského vědomí.
Princip tohoto DVOJPRVKU (s potenciálem vzniku třetího prvku) se v průběhu postupného vývoje dostal až k vrcholné podobě této základny - lidský pár s potenciálem vzniku dítěte je vrcholem VRSTEV SEBEŘÍZENÍ, ale to zatím neplatí v pro lidské páry v naší sluneční soustavě. Zdůvodnění plyne z existence genetického projektu pro obnovu schopností lidského páru, známe jej jako MATRIX. Pozitivní část matrixu se bude odvíjet od výsledku současného globálního testu lidské zodpovědnosti - koronavir má několik vrstev výkladu, z nichž pramení nutnost nastavit a pochopit "oktávu priorit řízení společnosti". Víc obsahuje můj profilu na Facebooku.

Ať už kruhy v obilí vytváří kdokoli a jakkoli, je zřejmě rozumu mdlého, když ani po tolika letech nepochopil, že lidé prostě jeho poselství nerozumí. Proč, pokud, jak se zdá, má pokročilou technologii, nekomunikuje s lidstvem nějakým jiným, lidem bližším a srozumitelnějším způsobem? Proč plýtvá energii na ohýbání stvolů? Musí o našem světě vědět dost . jak vypadáme, jak komunikujeme. Přesto se spoléhá na nejasná sdělení složitě kódovaná do v pravdě uměleckých děl. Proč se raději nenapojí na naše rozhlasové či televizní vysílání? Proč nevstoupí do naší digitální komunikace? Pokud je někdo technologicky tak vysoko, že dokáže usměrňovat energii na jednotlivá stébla, měl by zvlédnout - s nadsázkou - neudělat si webovky nebo profil na Facebooku.

Všichni jste vedle, jak ta jedle. Není to vzkaz, není to podvod, je to umění. Jako třeba grafiti. Je jedno, jestli obilí ohýbá člověk nebo ufo a je jedno, jestli to dělá provazem, prkýnkem nebo třeba silou myšlenek. Je také přece jedno, jak a kdo navrstvil na plátno barvy, důležité je, že vznikne obraz, originál, kterého si ceníme i stovky let po jeho vytvoření.

lmao, fakt zajímavý

Je to poselství od našich přátel z Vesmíru, bohužel naše pozemské vlády se spojili s bytostmi zla a tak jim nedají prostor v médiích volí tedy tuto možnost komunikace.. Pomáhaji i s čištěním chemtrainsu tak zvané vřetenové lodě. Potřebujeme s našimi přáteli telepaticky komunikovat a vysvětlit jim že naše vlády už nás nezastupují a že nejsme zlí ,že toužíme po míru a lásce a jejich přátelství...

Sleduji tohle dlouho.Příčina mohou být mikrovlny,event.plasmové výboje.
Mohly by to být pokusné terče tajných zbraní na družicích?
Radarový paprsek jde dobře fokusovat a řídit.
Domnívám se, že je to vyrobeno člověkem z orbity.Hvězdné zbraně.

Je opravdu zarážející, jak málo lidí je ochotno pracovat s myšlenkou, že jde o člověkem paralelně vyvinutou technologii, která je zneužívána k ovlivnění kulturně-sociálních stereotypů obyvatelstva. Lidé raději budou baštit jen to, co je jim naservírováno.:)

Vesmír, včetně nás všech, byl naprogramován do posledního detailu Matkou Přírodou-Královnou Marií jako filosofkou a techničkou. Kruhy v obilí naprogramovala jako předzvěst konce dějin, ale to už budeme všichni jako rajské bytosti v etickém Ráji i s výbavou, spočívající v krásném domě se zahradou a dvojmístném letadélku bez křídel pro každou rajskou dvojici-sedmnáctiletou krásnou dívkou a mladíkem.

kdyby jste místo žvanění si raději provedli dostupné rešerže.. pak by jste zjistili, že nic nevíte..

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti