ZAJÍMAVOSTI

Nástup do školy a covid-19 - testování a pravidla

Komentáře

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem. Jsem učitelkou na střední škole. Doposud jsem se nenechala očkovat. Dnes jsem psala paní ředitelce dotaz, jak to bude s testy od 1.9. 2021? Bylo mi sdělěno, že si testy budu muset hradit sama. Pokud vím, tak se to mělo týkat pouze testů, které potřebuji pro svůj volný čas(vstup na bazén apod.) Tyto testy vyžaduje zaměstnavatel, tak by mi je měl přeci hradit ne? A pokud vím, tak my neočkovaní nemáme být diskriminovaní? Jak to tedy prosím je? Děkuji.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Aplikace Tečka - digitální covid pas v mobilu

10

Zajímá vás co je to aplikace Tečka a kde ji stáhnout? ❤️ V tomto článku naleznete také rady jak ji nainstalovat a používat.

 

Kdy začne školní rok 2021? Aktuální informace

0

Zajímá vás, kdy začne školní rok 2021❓  Velmi důležité datum, které se týká většiny studentů se dozvíte v tomto článku. ✅

 

Termín podzimních prázdnin a tipy na akce

0

Podzimní prázdniny jsou posledním větším volnem pro studenty před vánočními prázdninami ✅. Podívejte se na kompletní informace v článku.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti