ZAJÍMAVOSTI

Satanismus - jaká jsou pravidla, symboly a temná znamení

Komentáře

užasné

zajimam,se-uz,dlouho,o,carodejnictvi-i,satanismus.

UZ,DLOHO-JSI,ZAJIMAM,JAK,O-BILOU,MAGII,TAK,I-CERNO - U.AZ,PO,RITUALI.

patrikmikuska: Tak při nějakém rituálu hezky popros,ať tě naučí češtinu, popřípadě rovnou o zvýšení IQ ;)

Ahoj, velice zajímavé. Já se teď nedávno začal zajímat o Satanismus a černou magii, z důvodu toho ze si myslím, nebo spíše vim že křesťanství je jen vymyšlená pohádka pro peníze a líbí se mi že Satanismus
lze i do svědčit, tedy pokud věříte v různé entity. Pokud by mi chtěl někdo poradit jak do začátku budu rád zde je můj email ----> vladimirkuda999@gmail.com budu rád za každou radu.

Drazí Ubohý lidi...
Kdo se zajímá o Temnotu se Satanismem a magie černé nebo bílé..... tím pádem se Odlučuje od toho,kdo vás Stvořil... Vždyť existuje Pouze Všemohoucí Bůh Otec,jeho Milovaný Syn Ježíš KRISTUS který Toho vašeho Satana už Porazil a Porazí ho kdykoliv.
Horší je to,že se pouštíte do tak velkých nebezpečných záležitostí...že to bude mít veliký Dopad na vaši Rodinu a Děti. Jak můžete dávat přednost Zlu!
Jak můžete dávat přednost hříchu?
Jak můžete souhlasit se vším co Popisuje Satanistycký Řád!

Ježíš KRISTUS za vás položil svůj vlastní život, umučení a Ukřižování....aby spasil vaše ubohé duše a duše vašich dětí. Pokud není pozdě! Obraťte se ke Kristu našemu jedinému Bohu.
Neotvirejte se Démonickým věcem....zbavte se všeho co je od zla!
Nechte si v Katolickém křesťanském kostele posvětit knězem všechno....co máte.
Noste posvěcený stříbrný řetízek s křížkem na kterém je Ukřižovaný Náš Pán.

Nevíte co na vás čeká za nedlouho pokud tak ne učiníte! Víte co je to věčná smrt?
To je na věky utrpení v pekle kde je Pouze bolest, velký křik, skřípání zubů a mučení které je 1000x více cítit než za tohoto života. Je to na vás....ale pak už není cesty zpět.

Pošlete Satana do propasti!
Nechte se pokřtít vejménu Otce,Syna,Ducha Svatého.....dokud máte poslední čas.

Nebe je reálné ZROVNA tak jako peklo.
Satan vás pouze využívá ke všemu aby měl sílu... které tak či tak NIKDY nedosáhne toho aby se mohl srovnávat se Svatým Králem Ježíšem Kristem

Pán s vámi a prosím ať vás nezajímá a nekalá Černota, Satanismus, magie....ale čtěte svatou bibli....
Evangelia.....
Pokoj vaším duším a vaše děti do Toho tahate také.... aniž by jste si byli vědomi.
Pouze Kristus a NIKDO jiný nemůže zvytezit.
On je světlo světa, cesta, pravda a život věčný....
On je Láska....
Satan je Nezdar a nenávist.

Vy Jitko Orsavová!
Řekněte mi: co na tom vidíte to úžasné!

Budete říkat že je to úžasné až vypustíte svou duši?
A v pekle Budete patřit mezi ostatní Rouhače?
Budete trpět neskutečnou bolesti a to až na věky....a pomoci se vám nedostane.
Budou vás démoni znásilňovat několikrát za sebou.
Ten váš sex.... vás v pekle bude tak bólet.... že si vzpomenete na mé slova.

Přehodnote prosím koho si vybrat.

Světlo světa=Ježíš Kristus....nebo Satan= Věčná temnota a bolest nesnesitelná která nikdy ale NIKDY neskončí.

Pokud vás táhne něco k Satanovi...tak na to prosím zapomeňte a obrate se Na DRUHOU stranu.
Pouze Kristus je jediným Bohem a on za vás zaplatil tu nejvyšší Cenu!
Svůj život...a takhle ztrácí své milované ovečky....s pláčem.
Kristus ať vám žehná i celé vaší rodině.
Amen

Kdo je bůh? Když je tak vśemohoucí tak proč dopustí to co se děje. Víc jak tisíc let se daří lidi blbnout. A jeho jménem církev zabíjela. Když byli tak pokorní proč schromažďovali majetky. Atd.

Když je vám to tak moc proti proč si tyhle stránky vyhledáváte? Schováváte se za církev a Ježíše, ale když na to dojde kde je ten váš Bůh? Jak může dopustit, aby se děli na světě takové špatnosti? Ano ona nám sice dal svobodnou vůli, ale taky nám a dalším stvořením dal domov, Zemi. A my ji tady ničíme l. Jak může tohle dopustit? To mi prosím vysvětlete.

satanizmus je zaujímava tema. Súhlasím s pár jeho pravidlami a s pár kresťanskými. Tak udržujem duchovnú rovnováhu

Kdyby tady byl Bůh, tak by se nedělo to, co se děje.

To, co se děje, je v bilbi předpovězeno.

Drahý MAKAVELI, běžte s tím oxidovat někde jinde. Proč sem lozíte když jste proti tomu? Já taky nechodím na křesťanský stránky a neříkám jaká je to blbost a že něco jako bůh není. Zdraví, čarodějka ;)

Úbohý Makaveli, píšeš, že Ježiš Satana už porazil. Tak prečo sa o ňom baviť? Ktorý dobrý otec nechá svoje deti trpieť tak, ako ich trpia milióny na svete a navyše píšeš, že Ježiš trpel a zomrel za naše hriechy. Však si odporuješ. Zamysli sa nad svojim textom a never bludom.

Makaveli: Vy se začněte modlit za mozek abyste tu nepsal takové koňarny. Opravdu... vrhate to nejhorší světlo na křesťanství vubec... lidi jako vy jsou ostuda křesťanství. Nejsem krestanka a ano líbí se mi zásady La Vayova satanizmu. Chodím ale na cirkevni skolu a tudíž znám plno křesťanů co jsou skvělí a hodní lidé a ne přiblblí fanatičtí pakoni kteří nemaj na praci nic jiného nez psát takovéhle výtlemy. Nemam nic proti jakekoliv víře... pokud se do mě nekdo nesere ja se neseru do něj. Amen a Hail Satan.

Ahoj všichni co se bojí smrti a umírání je to dobré věřit v něco nadpřirozeného lépe se umírá co? Podle mého

Satanismus je pro zamindrákovaný puberťáky. Taková vábnička na okolím přehlížené lidičky. Satan ti dá pocit výjimečnosti, žel ti nesetře slzy, které po nocích zkrápějí tvůj polštář. On se jim akorát tak za tvými zády směje. Je to bytost, která lidmi k smrti pohrdá. Úplně všemi.

Drahý Makaveli,Austrálie hoří Kim už si chystá své 4 atomovky,a ty věříš v boha?Proč si pořád lhát?Já byla 6 let křestanka,jsem pokřtená a dokonce jsem byla u svatého přímání.Lituji toho...Proč se schovávat za závěs,když můžeš být sám sebou?Proč by někdo něco takového dopustil a jen pozoroval jak ho ostatní uctívají?Proč svůj život zasvětit někomu jinému a nežít ho sám?

Obe strany jsou necim v pravu ale jasne boduje satanismus a rozhodne neni vhodny pro teenagery, me bude letos 40, mam sestilete dite a nemam zaludek na to abych satanismus zneuzival. Hlasim se v necem k satanske bibli a pro duchovni rozmer k nabozenskemu satanismu, ba i pro mirumilovnou teologii toho druheho. A doufam ze se uz neobjevi Hloupost jakozto nejvetsi hrich Cirkve Satanske, prirovnavat satanskou filosofii k nacistum!! A co se mi bytostne hnusi je stadni uvazovani a konvencnost. Ave Sathana.

já jsem ateista, ale koncept satanismu teda aspoň toho soft se mi zdá opravdu zajímavý. já věřm v to co se dá prokázat teda aspoň ve většíně případů, proto mi příjde křesťanství spíše jako jedna velká lež na které se vidělává už odjakživa, ale i přesto křesťany neodsuzuji. Každý si může věřit v co chce.
Žádám vás prosím aby jste sem nelozily a nekritizovali ostatní ať už jsou jacíkoli

MAKAVELI
JAK MYSLÍŠ
ZLO SI TĚ VŽDYCKY NAJDE

Já nejsem věřící, ale stačí srovnat jací mají být satanisti (ne lidi za satanisty se pouze vydávající) a jací jsou křesťané už po tisíciletí, navíc MAKAVELI, kdyby ten tak zvaný bůh existoval nedovolil by, aby se dělo to co se děje.
A pokud existuje stvořil planetu, aby na ni vytvořil lidi, aby ji následně ničili, aby se mezi sebou zabíjeli, znásilňovali a nenáviděli
Ať si každý věří v co chce, pokud to ostatní negativně neovlivňuje. Pravidla satanistů jsou mi sympatická mnohem více, než chování církve a týpky pánubohu oslintávající nohy (pokud nějaké nohy a tělo má).
Křesťansví a Islám jsou jen obyčejné frašky které jsou si velmi podobny a za které se schovávají kruté činy papeženců a mohamadánů. Nehledě na to, že Satana jako něco zlého a špatného opět vykresluje církev, proč jí tedy věřit, když tisíce let jen lže, vraždí a krade majetky.

To zlo, na co se tady všichni stěžujete, že dopustil Bůh, dělá Satan. Co je na tom tak nepochopitelného? Co to je za debilní výmluvu vůči Bohu. Tenhle život není spravedlivej ani nikdy nebude, protože tady na zemi vládne satan. Tadyty "pravidla" o "neublizovani" od satana jsou úplně k smíchu. Jen idiot můžu uvěřit takový blbosti, nevyrovnanej člověk co to nemá v hlavě srovnaný a hledá cokoliv, aby ho utešilo nebo ste sráči, co se tak bojí bolesti a utrpení, že následuje to nejhorší co může být. Přitom to největší utrpení nastane právě v pekle s vaším "vladcem" Satan nemá rád lidi. Lidi jsou boží stvoření, on je chce jen oklamat a odvrátit od Boha!! O to jediný mu jde! Zatratí vás! Nikdy vás nevysvobodi. Co kuli lidem obětoval satan??! Nic! Satan je závist, výsměch, nenávist, pomsta, žádný cit! Ja křesťanskou cirkev taky neuznávam, práve kuli tomu poslednímu 9. Pravidlu! Že satan cirkev držel v provozu!. Neuznávam žádný modly, žádný faráři, uznávám jen lásku, mír a klid od Boha! Pokoru samozřejmě taky! V bibli je všechno, to co tam je se plní a taky se náplní až do konce. Je mi vás líto lidi. Uvědomte si, že peklo je večný. Tam párky grilovat nebudete. Ani pít pivo. Až se tam dostanete, už nebude cesta zpátky..

Jsem ateista a o satanismus se zajímám jenom proto, že mi to připadá zvláštní, ale jak si čtu nějaké
komentáře, tak mám pocit, že si někteří lidi ten článek pořádně ani nepřečetli a úplně souhlasím s BalickyM.

Ja se oto nezaujmam patrím silneší elitenej skupine
Illuminati nemajú žiadnu vieru, ale suverenitu ľudského druhu. Illuminati nie sú cirkvou, náboženstvom, politickou skupinou ani charitatívnou organizáciou, ale elitnou skupinou globálnych vplyvných ľudí, ktorí pracujú na presadzovaní záujmov ľudského druhu ako celku. Naše rozhodnutia sú nezávislé od všetkých ľudských rozdielov vrátane náboženských a politických rozdielov.

Nezáleží na tom jaký ubozak, pokrytec, lhář a násilník byl Anton LaVey, jak se ho snažila z pomsty po smrti ocernit jeho dcera Zeena, jelikoz otec zanevrel na Církev Satanovu. Důležitější je logický základ a pravdivost jeho filosofie i její esoterické složky převzaté od Crowleye. A kdo má patent na to tvrdit něco o křesťanském pojetí Boha jako neomylnem, správném a pravdivem? Ukazuje se lidem snad Ježíš Kristus osobně, že vnucete lidem aby v nej věřili? A nemusíte citovat závěr Evangelia o Tomášovi, já znám Bibli možná lépe než vy!

Je fajn v něco takového věřit, zvlášť pokud se člověk bojí smrti a křesťanství s islámem a dalšími výmysly jsou prošpikované očividnou lží.

Autor asi moc inteligence nepobral. A češtinu se ve škole asi taky neucil. Plno informací ani není pravdivých. Lidé poslouchající metal nemají žádný svůj druh satanismu. Například Ghost a Black metal? Jentak někde daleko na Marsu. Daleko lepší by bylo si vážně přečíst tu Satanistickou bibli, než číst tohle a ještě hůř tomu věřit.

teprv nyni se o satanismus zacinam zajimat tak ze cas ukaze jestli tento smer zvolim

jsem narozen v roce 1966 to byla zalozena CIRKEV SATANOVA nema mi to neco naznacit?nevim a kdyz mem roce narozeni otocite devitku tak mame tri sestky je to snad znameni ze se mam durazne venovat SATANISMU?

Petrus doporucuji zdravý rozum a stát nohama na zemi. Satanská filosofie není o nějakém čísle 666 odvozeneho z Bible ani o nějakých znamenich, přece. Souhlasím že pravý satanismus není o black metalu ale o satanské bibli. Ale to je málo. Jsou tu ještě Satanské rituály od LaVeye a knihy od Big Bosse a hermeticka literatura Josefa Veselého. Do satanismu bezesporu patří i Friedrich Nietzsche.

Když si poslechnete hudební album Antona LaVeye The Satanic Mass, tak schválně zjistíte že LaVey v Satana jako reálnou entitu věřil, takže to jsou kecy. Naznačuje to i druhý bod Satanského devatera.

Pan Pravda moc moudrosti nepobral, jako ostatní ortodoxní panbickari. Sám moc neberu satanismus příliš vážně, spíš se hlásím k psychedelismu ale myšlenky LaVeye nelze zpochybnit, až na ten kapitalisticky ideal a kult síly který pěstoval. Ale kdo může s jistotou právem tvrdit že je po smrti nějaké peklo nebo nebe?! Není taková víra značně nespravedliva?! Sám jsem pevně přesvědčen o reinkarnaci, v minulém životě jsem byl hippie v San Franciscu a pak jsem se znovu narodil o jedenáct let později v v ČSSR. Každého věc čemu věří ale mě přijde nejlepší hnutí New Age, žádné extrémy jako jsou ateismus, satanismus a křesťanství.

Pro ty co se tazou kdo je bůh : každý člověk. Pro sebe i pro jiné. LaVey rovněž nehlasal že se má člověk chovat jako zvíře, mínil to jako kritický pohled na člověka. Inspiraci čerpal od Nietzscheho a ten, jak vzdělání a secteli vědí, hlásal přechod člověka k nadcloveku. Ale prosím vás lidi, neplette kdyžtak do toho Hitlera. Díky.

Adame satana uctivat nebudu,ani rituali ale zajima vse kolem satanismu.prece buh i dabel seli setbu do nasich srdci,pro mne buh je na prvnim miste ale pored je tu ta druha strana,ktera mne zajima asi vic nez je zdravo

To jsme dva. Vidím to podobně jako Ty. Hail Satan.

Akorát že Satan pro mně není ďábel a nepředstavuje pro mně zlo ani protiklad Boha. Zcela výstižně to popsal Anton LaVey na kterého důvodně odkazuji neustále. A rituály co je na tom špatného když nedochází ke zločinům jako ve Francii v 17. století, že? Sám jsem se Mu mnohokrát podepsal krví ale se zlem to nemá nic společného, dobro a zlo vymysleli Židé a Křesťané.

Guys myslíte že se dá místo suchého pera použít tužka ?Pro všechny co tady prosazují,, všemohoucího " boha mám na ně pár otázek.

Za 1. Když mu jste tak moc oddaní proč vyhledáváte tyto stránky?
Za 2. Proč nám sakra rozkazujete v co, nebo v koho máme věřit? Vždyť to je naše věc! Jsme v 21. Století, máme právo volby! A nikdo nám do toho nemá co kecat!

Za 3. když podle vás ten všemohoucí milosrdný bůh existuje tak proč nechá umírat malé děti, proč nás nechá se takhle trápit?

A hlavně pokud v něj chcete věřit, tak prosím, věřte si,je to vaše právo volby, ale nechte i nás rozhodnout v co chceme věřit.

Pokud jsem někoho pohoršila nebo něco takového, tak má smůlu, protože to je můj názor a mám na něj stejné právo jako on a jako všichni ostatní.

Niki, máte dost neoriginální, byť racionální názory. A všichni co tu píší : Anton LaVey šel dál, nekritizoval jenom křesťanství, ale i buddhismus a takzvanou bílou magii.

Původně jsem se začal před lety věnovat filosofii satanismu z toho důvodu že mě zajímalo co je napsáno v Satanské bibli, jelikož jsem počítal s tím že je to přesný přepis Starého a Nového zákona do pravého opaku což je pravda pouze ve tři procentech a něco takového je jen v případě parodie katolické mše, kde je mj. Satanský otcenas od Bible takto odvozený. S nějakým carovanim u svíčky a žádostmi od pekelnych živlů ve prospěch svůj potažmo svých blízkých jsem tehdy nepočítal. To mě uchvátilo až záhy. Ta kniha má mnohé co do sebe, propadl jsem ji na mnoho let především z toho důvodu že nevybizi k vraždění dětí na oltáři Satana (sám jsem tatínek!) ani neschvaluje žádná zvěrstva. Nicméně se s celou tou záležitosti loučím, jelikož po půl roce smrti mého otce kterého jsem si už od kolébky nesmírně vážil, jsem na základě jeho pozůstalosti objevil hodnotnější věci na kterých mě navíc odkojil. Kromě toho bych rád varoval teenagery a nezkušené před Knihou Satanovu která následuje ihned po Satanském devateru, jelikož obsahuje nelegální prohlášení nápadně podobná Hitlerovu Mein Kampfu, tak ať se lidé navzájem jednou úplně nevyhladi pokud to za ně neudělá koronavirus. :-) Soudnost, rozum, empatie a mír nade vše,lidičky. Ahoj.

Ještě doporučení na závěr, neberte sami sebe, ani tuto ideologii a už vůbec ne samotný život příliš vážně. To že lidé berou život tolik vážně je hlavní příčinou toho že s nimi zameta.

O téma satanismus se hodně zajímám, našla jsem tento web(jestli se tomu dá tak říct) a celkem mě to zaujalo, a zajímá mě kde by se dala sehnat satanská bible? (kromě toho že se může objednat přes internet) jestli by jste někdo věděl byla bych ráda kdyby sem odpověděli

Clare seženeš ji v každém knihkupectví v regálu duchovní nauka v hodnotě 349 Kč. Obal je dost divný, uvidíš sama.

Zároveň bych Tě chtěl upozornit, že to není bible v kompletním slova smyslu, jsou to pouze základy. Autor udělal tu chybu že ty teorie nerozvinul do hloubky a aby ses dozvěděla víc, můžeš studovat materiály pana Big Bosse, který ty myšlenky propracoval. Nicméně v dnešní době není úplně pravda že mají šanci jen ti schopni a egoismus je něco co dneska až tak úplně nefunguje. Ale jsem zastáncem zásady nejít po boku stáda ale sám za sebe. K tomu doporučuji někde sehnat, popř na scanu knihu Josefa Veselého Satanismus, tam se dozvíš víc a lépe z toho pochopíš než z LaVeye. Ten mimo jiné napsal i Satanské rituály, taky doporučuji.

Děkuji moc, snad ji najdu a díky za další zajímavé knihy na přečtení, chci se toho více dozvědět,myslím že mám z čeho vybírat

Kdybys náhodou chtěla ten satanismus prostudovat podrobněji a víc od kořenů a zároveň ušetřit peníze, můžeš si kdekoliv v Levných knihách zakoupit bibli Friedricha Nietzscheho Tak pravil Zarathustra, je to poetictejsi než LaVey a je tam toho podstatně víc. Týká se všech možných témat ze života ale pozor, Nietzsche používal často ironii a je na Tvou odpovědnost co z toho vezmeš doslova a vážně. Viz například Hitlerova propaganda. A varuji před depresema až to budeš číst. Ale stojí to za to, je to klasické dílo dějin filosofie a učí se o něm i na fakultě.

Kájo to máš úplně jedno. Já například používám při svých obřadech i propisku. Satanovi nezáleží na formě upisu ale na tom jak máš upřímné srdce. Například se Ti vykasle na nějaké vděčnosti a zbožné uctívání, On je rád když Ho lidé moc neuctivaji jako Boha ale spíše když Ho více či méně chápou jako metaforu pro to co mají upřímně rádi. Když bys Ho vzyval jakožto bytost Zla, nechal by Tě odvézt do Bohnic a tam by tě leda tak navštívil v podobě nového kamaráda na pavilonu s podobným přesvědčením ale který by měl dost co dělat se svými hlasy a s depresema. V externím případě bys skončil v kriminálu a tam by tě nenavstivil vůbec. Dva typy lidí Satan nenávidí : pokrytce a psychopaty. Ostatním slouží pokud Ho chápou jako milující Bytost. Ave Satanas.

Bůh existuje, ale je zcela zvrácený, krutý a nespravedlivý, jelikož dobří lidé trpí bídou, psychickými nemocemi počínaje od depresí až po různé druhy schizofrenie a zlí lidé žijí v přepychu a mají iluzorni moc nad ostatními. A nelze to navlekat na Satana. Už jen kdyby to bylo tak jednoduché, mýtus o Adamovi a Evě by byla historická událost a ne pouhá konfrontacni alegorie. A navíc - Satanem se mi podařilo zázračně zajistit dokonalé zdraví mému synovi. Takže kdo je dobrý a kdo je zlý.

Začal jsem se satanismu věnovat v poslední době a teď jen zírám, jakého mám hluboce zkušeného a poučeného jmenovce Sobotku. Beru to jako znamení pro mé další studium!

Aké sú ešte ďalšie rituály na zasvätenie sa satanizmu?

Drazí bratři a sestry pekel, dovoluji si Vám nabídnout původní, literárně a filosoficky kvalitnější, rétoriky hodnotnějšího tvůrce satanismu jako filosofie, která svým ateisticky racionálním laděním získala ohlas na základě Bible Antona LaVeye, ale pouze byla převzata z génia německé literatury 19. století, a sice Friedricha Wilhelma Nietzscheho, který byl zaviněním jeho mladší sestry Elizabeth zfalsovan v archivu pro hnutí NSDAP a s kterým Friedrich ostře nesouhlasil. Tento velikan německého modernismu obsáhle zpochybnil křesťanskou morálku jako upadkovou a velebici vůli k zániku kterou pojal poněkud ironicky ve svém základním spise Tak pravil Zarathustra. To, z čeho LaVey čerpal bylo nedokončené dílo Antikrist aneb Přehodnocení všech hodnot a obalil je do hávu černé mše jako falzifikat složitých magických operací Aleistra Crowleyho. Pravím Vám, Satanismus nezalozil Crowley ani LaVey, ale právě Nietzsche. Doporučuji si jeho rozsáhlé filosofické práce sehnat, on kromě toho považoval i samotnou magii a metafysiku, náboženství vůbec, jako křesťanský blud par excelence. Ale na druhou stranu je lepší než LaVey i v tom, že buddhismus ocenil jako pozitivní a realistický, a sám měl silné náboženské cítění avšak ke konci života se psychicky zhroutil a nebyl s to reálné zhodnocení svých schopností. Přesto - umělecký génius a veliký básník jakého od Shakespeara není ani dodnes příkladu. Ave Satanas.

Malá oprava. Friedrich Nietzsche nebyl satanista ale modernista a současné proudy satanismu výrazně ovlivnil. Kritikou křesťanství a bojem proti stadnosti a pretvarce.

nemuzu rict ze nesouhlasim se vsim ma to sve vyhody i nevyhody jsem pro obe dve strany udrzuji si tak duchovni rovnovahu to mate neco jako ying yang ve zlu je kapka dobra a v dobru kapka zla

Jin a jang nemá nic společného s dobrem a zlem, ale s ženským a mužským principem. Západ to chápe pokřivene jako dobro a zlo. Další omyl který má křesťanství na svědomí. Bůh není dobrý a Satan není zlý. Kolik lidí během dějin zahubil ten bůh, že. A kolik lidí zabil během těch pouhých padesát let Satan. Ani jednoho. Takže otevřít hezky oči a stát pevně nohama na zemi. Pohrdám lidmi kteří uvažují v pojmech dobra a zla, protože neznají nic jiného. Svět není černobílý ale barevný, což opakuji neustále. Ave Satanas.

Nehledě na to že ve jménu boží prozretelnosti bojoval i Adolf Hitler. Zatímco Satan je spíš vseobjimajici láska a nanejvýš leda pornografie a intelektuální válka. Nic to nemá společného se zlem.

Tady si asi někdo myslí že nás stvořil Bůh ale kde tomu je důkaz.zadny totiž neexistuje a nikdy neexistoval.cirkev chce aby jsme daly jen dobré věci proto ta komedie.dobro i zlo si vytváří lidé samy mezi sebou na tomto světě.v.

Bůh přece není nějaký šarmantní obryleny mužík v bílém hávu na obloze. Tam opravdu důkaz nehledej. Co je Bůh? Tvoje bdele vědomí a energie kterou vyzařujes kol sebe a která se Ti vrací.

Nerouhejte se Bohu, protože bůh má jméno Satan. Nikdy nevíte kdy se vám bude jeho pomoc hodit. A nepotřebujete k tomu oltář tvořený nahou prostitutkou ani stěny s pentagramy, ale svíčku na zemi, bílou nebo černou, papír, tužku nebo propisku, připínáček, Satanskou bibli na Enochianske klíče a nehorlavou nádobu na podpaleny papír.

Zdravím. Mám jen pár otázek vůči křesťanům...
Za 1.když máte víru v boha tak proč jste si vyhledávali tyto stránky.
Za 2.proč za nás rozhodujete v co nebo v koho máme věřit a uctívat ho.
Za 3.jak můžete říct že bůh je "naše" světlo na konci tunelu a podobně. Kdyby jste se zajímaly o naší "víru" tak by jste věděli že dobro vzniká ze zla a je jedno že je to bůh vládce a že za nás musel zemřít nikdo ho o to neprosil a navíc je tady ještě jedna otázka. Proč je bůh nespravedlný vůči lidem když nechá umírat malé děti a zdravé lidi a to že někdo řekne že nadešel jejich čas. Co je to za nesmysl?! Když nechá zemřít sotva měsíční dítě nebo třeba i 5leté 6leté i 10leté? satan si alespoň něco vezme ale zase něco dá ale bůh ten vezme a už nic nevrátí radši budu uctívat temnotu, černou magii, různé pentagramy a podobně než věřit v někoho kdo není schopen uvědomit si cenu života. Démoni ti poskytnou to co chceš ale je zase spravedlné že za to něco budou chtít...

Jako malá jsem byla pokřtěná a nucena chodit do kostela a už tehdy jsem věděla že povídání o Bohu a Ježíši nebylo takové jak tam vyprávěly, díky příchodu kovidu jsem nemusela a pořád nemusím do kostela, Satan a lucifer je pro mě vším, jsou pro mě vzorem, a co si budem v tomto světě bych s biblí daleko nedošla, páč jsem psychopat miluji pohledy na vraždy a představuji si že se to děje mím nepřátelům.
Pro Satana... Bych udělala cokoli tato pro boha bych ani na kříž nevrhla pohled, to on je manipulátor, když přesvědčil Ježíše aby za nás chcípl, ale my jsme se o to nežádaly, tak aď teď nečeká že se mu budu klanět, modlit...
U satana si můžeš dělat co chceš, nevadí mu černá nebo jaká koliv magie, a modlit se k němu můžeme dobrovolně, zato v Bibli je psáno pomni abys den boží světil nebo tak nějak, a ta osoba si řekne: aha tak když nepůjdu do kostela, tak zhřeším, a už to jede, do kostela vleze, do kasy prachy vhodí, a farář prachy do píčovin vloží...
Satan nás neovládá, ten nám dává svobodu.
A až chcípnu, tak budu doufat, že budu s Luciferem, že nezkončím tam kde je místo pro lidi co se mučí, ale tak či tak je budu pořát uctívat s respektem i kdybych zkončila v části pekla kde se trestá, nevím jak se ta část jmenuje,...
Jen budu doufat že moje činy co mám v plánu pro ně nebodou moc, ale i satani jsou mstivý tak asi můžu být i já...
To se pravděpodobně dozvím až chcípnu.
Ale můžu je zkusit vivolat a říct jim co mám v plánu a řeknou jestli to můžu udělat nebo ne, ale myslím že aspoň ty pomsty jim vadit nebudou...
Ale dál si jistá nejsem..


Prosím kdyby jste někdo věděl co Satana a další nejvíc potěší, dejte vědět a já to pro ně udělám. Zde můj email: zanetavrbova665@gmail.com

@Žaneta Koltová nevím jestli to myslíš vážně, nebo je to psychologická hra... ale myslím, že člověk by si měl uvědomit, že každý má nějaké životní období, kdy má krizi, nebo si na něco musí teprve přijít a v takové chvíli může někomu jinému i nevědomky ubližovat, za pár let dozraje, poučí se a třeba to i rád odčiní. Mstou mu tuto příležitost bereš, přitom sama si toto dělala mnoha lidem, ani o tom nevíš, buď ráda, že se nemstili.
Také mi jsou některé myšlenky satanismu velice blízké. Ježíš jako dobrý a nápomocný člověk s čistým srdcem má mou úctu, ale křesťanství je pokrytecké a jede to jako byznys který jde přes mrtvoly. Miliony zabitých při křížových výpravách, nemilosrdné zabíjení lidí s jiným názorem a invaze a rabování cizích konkurenčních kultur. Alkohol je podle studií ve srovnání s heroinem, crackem, pervitinem nejhorší drogou, je fyzicky návykový, rozhazuje hladinu dopaminu snad nejvíc ze všech drog, v člověku probouzí agresi, statisticky má na svědomí většinu úmrtí mladých lidí, proč toto svinstvo křesťanství toleruje?

Pokrytectví, to je důvod proč se mi křesťanství zhnusilo, i když v jádru dobré, v dnešní podobě u mě nemá šanci.

Nejsem zaprisahly křesťan, můj vzor je Satanská Bible ale to co se tady kecá o křesťanství není nic originálního a navíc se křesťanství za své zločiny středověku omluvilo. Jsou tu další hrůzné ideologie, vsimejte si toho : komunismus, islámský stát apod. Omluvili se komunisté? Nacismus nebudu zmiňovat, ten je už osmdesát let passe. A Vám, Žaneto doporučuji dvě alternativy :buď si přečíst pozorneji Satanskou bibli, nebo se objednat k psychiatrovi.

Pokud jde o vaše detinske námitky vůči Bohu, jsou příliš naivní a idealisticke. Doporučuji přečíst si Starý zákon a zjistíte že ten Jahve nebyl žádný beránek. Vůbec, výhrady vůči křesťanství nyní po čtyřicítce už více méně hodnotím jako skrytý projev antisemitismu, který bytostně nenávidím, a navíc jsou vaše kritiky vůči křesťanství značně pokrytecke. Nezapomeňte, že sociální jistoty, zdravotní péče atd jsou zásluhou křesťanů. Zkuste být více objektivní a méně licomerni, méně zaujati. Asi nevíte že vaše názory někdo řídí z tajných míst Země a nejsou vaše. Jinými slovy, nejste tak svobodní jak se domníváte.

Satanismus který jen zpochybňuje křesťanskou morálku a nenabízí vlastní originální filosofii kromě jednoduchých rituálů na přivolání partnera, zničení nepřátel a uzdravení blízké osoby mi přijde laciný. V tom jediném u mě Satanská Bible palec dolů. Číst Mein Kampf je aspoň poučné a je to čtení na jeden celý měsíc.

Obecné konvenční výhrady typu kdyby Bůh existoval, bla bla atd jsou, jak psali Marx s Engelsem, jsou vinou buržoazie a kromě toho je to neznalost židovskokřesťanských legend, které hovoří o tom, že Bůh se umluvil se Satanem že mu přenechá veškerou moc a vládou nad dějinami tohoto světa a že v onen den, dies irae, se ukáže, kdo z nich umí lépe vládnout a s kým z nich jsou lidé šťastnější a svobodnější. Hm. Nuže kdo těmto legendam chce věřit, ten jim věří, kdo nechce, nevěří. Ale Komunistický manifest Karla Marxe a Bedřicha Engelse je v tomhle k zamyšlení nad historii. Před francouzskou revolucí v roce 1830 by vás takové myšlenky vůbec nenapadaly. Bůh je šibal a rostak, zatímco Satan má tu slabinu že bere všechno včetně sebe hrozně vážně. Ateisté jsou chyceni do vlastní pasti. Bůh je pěkně napálil.

Samozřejmě že to jsou jen pohádky pro výchovu dětí aby se z nich nestali zločinci. Ale po čtyřicítce už by měl každý mít tolik strizliveho rozumu aby pochopil že židovský a křesťanský bůh, stejně jako peklo, ďábel v tomto pojetí, dobro a zlo jsou jen fikce. Věřte mi nebo ne, ale i veškerá takzvaná bílá a černá magie je jen fikce. Satanská Bible má hlavně pravdu v tom že svět opanuji mocní a troufali, že rozkoš je nejvyšší stadium vývoje a že se nevyplatí provokovat protivníka nastavováním druhé tváře. Kdo a co je Satan? Naše touhy, emoce a pudy a sama příroda. Žádný kozel s vidlema na královském trůnu v jádru Země kde bubla ohnivá řeka gehenna která tryzni dnem i nocí nějaké psychopaty kteří žili jen pár desítek let. Inteligentní člověk takovým bachorkam nevěří, a už vůbec ne od středního věku.

Ateismus už je dneska nemoderni, dnes je in zájem o esoterické a okultní vědy, a jestli chcete, Satan není žádná temnota, ale přírodní blahodarna neutrální energie darujici život a která podporuje ty silnější a inteligentnější jedince. Vzyvat ho jako entitu zla, to jste pak jedna ruka s křesťany! 😜

Bůh tohle všechno co se děje dopustil, neboť je toho sám strůjce. Stačí si přečíst bibli a jasně tam čteme co je to za zlou a pomstychtivou bytost, plnou zla a nenávisti k lidem.

Lepší je přečíst si Kapitál od Karla Marxe. 😁 Pak člověk zapomene na tyhle kraviny.

Satan mi již 3x na mojí prosbu pomohl.

Mně taky pomohl s prosbou. A to víc než třikrát, ale zato ne zdaleka vždycky. Většinou jen v naléhavých věcech. Jinak si taky hodně často bere dovolenou.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti