ZAJÍMAVOSTI

Sčítání lidu domů a bytů 2021 - termín a otázky

Komentáře

A co tak GDPR a únik dat? V žádném případě na mně nikdo nemůže chtít rodné číslo ať si mě třeba zavřou! NEDÁM!!!!!

Datum narození není rodné číslo. Stačí si přečíst pozorně otázky.

Stát ČR má svoje prováděcí úřady, tudíž veškeré informace o svých občanech i dětech vztažené k rodnému číslu od narození do smrti.
Nicméně v ekonomickém marasmu ČR: neprůhlednosti vlastnictví čehokoliv, životní úrovně kteréhokoliv jedince v "ohradě" státu, je sčítání lidu jen další nástroj k jejich ožebračování, k ničemu jinému.
Otázky nad idenifikáční jsou absurdní: stran bydlení, energopřipojení...atd. K čemu jsou katastrální, stavební úřady, institut trvalého pobytu - OP a další? Stran dopravy, národnosti... jsou dopadem politiky!!!
Všichni romové by se měli "dobrovolně" přihlásit k národnosti americké(!),a v ČR by bylo po jednom docela zásadním problému ... Sbohem "svobodo"!

Zajímalo by mě, jak je možné provádět sčítání,když je stav ohrožení covidem neúnosný. To bude vystavovat Statistický úřad všechny, kteří se nebudou sčítat on-line nákaze. O pracovnících - brigádnících pošty nemluvě.Není to na hlavu?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti