ZAJÍMAVOSTI

Vodafone vyúčtování v samoobsluze – kde ho najít a jak zaplatit

Komentáře

Dobrý den, dosud mi nepřišla složenka na uhrazení částky za telefon. Neobdržela jsem ani SMS na telefon kolik mám uhradit.

Dobrý den,
nelze se dostat na vyúčtování. Bohužel již 3 měsíce

Přišlo mě vyúčtování na SMS,ale na @ nic, rád bych to prošel, neboť se částka navyšuje. Mám paušál

Nemohu se Vám dovolat, nebudu platit celé vyučtování když jsem volání využívala do 16.10.2020 pak jsem přešla k jinému operátorovi.

Dobrý den, dnes mě byla vyměněna SIM karta za novou micro SIM kartu. Teď mě telefon píše, že zařízení je uzamčeno a dále telefon píše, že po restartování je vyžadováno gesto? Co to znamená a jak mám postupovat?

Dobrý den, měla jsem nastaven limit k číslu účtu pro zasílání kartou, dne 12.11. se mi podařilo provést nastavení na správný účet, takže věřím, že při příštím vyúčtování bude platba provedena správně - děkuji.

Dosud mi nepřišla SMS s vyučtováním za 10/2020, dále se vubec nemohu dostat samoobsluhy na své vyúčtování. Co se děje?

Nemohu se dostat do samoobsluhy na své poslední vyúčtování.

To si ze mě děláte srandu. Již po druhé mi nepošlete vyúčtování a když si ho chci najít na moje vyúčtování, tak to po mě chce změnu hesla a dělá, že to nechápe!


Dobrý den, ještě mě přišlo vyúčtování za měsíc říjen 2020. Vyúčtování dostávám v SMS. Děkuji

Nepřišlo.

Bohužel ani já se nemůžu dostat pro vyúčtování. Píšete, spatné heslo nebo email. obojí mám správně a přesto nic. Něco s tím laskavě udělejte. Nebo budu muset po 20 letech přejít k jinému operátorovi.

Dobrý den, prosím o vysvětlení.19.11.2020 jsem od Vás dostala SMS s tím , že mohu do 31.1.2021 volat do v šech sítí zdarma. Přivítala jsem to, ale včera mi přišlo vyúčtování za říjen. Je mi 83 let. Děkuji za odpověď. Eva Hrstková

Omlouvám se, ta SMS byla 19.10.2020. Děkuji Hrstková

Chtěla bych vědět z jakého důvodu mi přišla platba na částku 407kč,když mám ve smlouvě částku 397kč jako neměnou.Děkuji

z jakého důvodu jsem obdržela platbu 820KČ, když mám ve smlouvě 799kč děkuji

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost