ZAJÍMAVOSTI

Výklad snů velký snář - snář online

Komentáře

Byla jsem v nemocnici a z okna jsem se divala na more

Petra: Pravděpodobně se vám zdálo, že jste v nemocnici u moře

Byl jsem v praci na hale plne vyrobnich masin. bavim se se svim nadrizenym. ohlednu se a najednou jsou masiny pryc i s lidma. Zustal jsem stat v hole misnosti a slysim male cupitani po strese haly. jako by tam nekdo behal nebo utikal. a v tom se probudim. jsem trochu ve strachu.

Ve snu jsem viděla jsem svou mrtvou maminku já kleci u pračky, a když jse v tom snu otočila tak měla krev u nosu a měla nohy jen ke kolenům.

Hrob hřbitov

Vyděla jsem spoustu velkých pavoukou po zdi i na stropě a vždycky na mě jeden spadl a pokaždé mi něco řekl ale nevím co.

Někdo mě ukradl moji tašku a vyměnil za jinou.V té jsem našla pouze své dva svazky klíčů.Peněženka,doklady a obsah tašky, kterou každy den nosím byl pryč.Zachvátila mě panika a nemohla jsem se nadechnou.Byla jsem ráda,že jsem se probudila.

Zdálo se mi, že v bělmu oku mi třepotal motýl.

Byla jsem v zaměstnání, kde pracuji, aby mi údajně proplatili nějaký nákup.
Seděla tam i jiná paní místo mě. A ta druhá, s kterou pracuji mi donesla pár kovových peněz.Přišla jsem si ještě pro svoje nějaké věci, obrázky. A ty tam nebyly, někdo je odnesl.

navštívil mně můj mrtvý otec přišel o francouzských holích které nikdy nepoužíval a řekl mi že bere prášky na bolest a že jde navštívit svého taky zesnulého kamaráda a přitom mi poskakoval i s těmi holemi na gauči a potom že jsem vyhrála v soutěži dvacet milionů korun

Ometala jsem velké a lesklé pavučiny,pavouci tam asi nebyli,to už si nepamatuju.Z pavouků a pavučin mám ve skutečnosti hrůzu.

Ochrnutí, ztráta koordinace

Jedu s manželem na koni po městě,

Likvidovali jsme obrovské vceli hnízdo.

Drželi jsme se za ruce a byli jsme oba slepí a pomáhali jsme si orientovat se.

Viděla jsem vylézat moc pavouků a jeden mne vlezl do ucha ,snažila jsem se je pozabíjeti toho v uchu . Děkuji.

Našla jsem zlatý řetízek v prachu. Děkuji

Jízda v autě dcera řídí najednou něco vběhne do cesty začne kličkovat a sjezd pád do kříkopy

Pozorovani stareho muze za okny byl cely v cernem pote se objevilo jeho obleceni rozlozene jako by lezel

Byli jsme čtyři.V noci spali pod širákem v lese.Přišel medvěd,sedl si k nám a mi začal kousat nohu.Nesměla jsem bolestí vůbec vykřiknout,protože by nás zabil všechny.Rozdrtil mi nohu v kotnįku.Tekla mi krev

Lezim v postely zboku vedle me stoji postava muže kouká na kolem něj mlha viděla jsem obličej zbudila jsem se pět ten sen se opakoval.

U nohou postele ve snu stojí neznámá starší žena a dívá se na mně, po probuzení pomalu mizí.

Zubař mi umrtvoval zuby a jen chtel čistil v kořenech úlomky ale ty injekce mi tam nechal zapichnuty a poslal mě pryč a nechal mě pak čekat a já už jsem se na řadu nedostala. Pořád jsem čekala s jednou injekci v puse a druhou v ruce.

Asi tento snář je jen sen asi se my to zdá, ale tady nikdo neodpovídá nekomunikuje, je to sen ? nebo skutečnost. Proč si lidé hrají na něco co nejsou. Chtěl být někdo zajímaví a zvadl jak květinka. Ach jo co to lidičky děláte?

Skrtila mne seda postava bez obliceje moc silna a tahla mne z postele kricela jsem o pomoc ale nemohla jsem

Plula jsem po siroke ciste rece s proudem

Tančila jsem vkrásných dlouhých šatech

Někdo mě oslovil mým jménem. Byla to žena.

Zdálo se mi,že jsem těhotná. Ze mi to řekl doktor .

Lenka: To nebyl sen

Dnes jsem měla jít na sraz ze nzákladní školy.Cvcilku jsemsi lehla a zaspala. Probudil mě otec, který už není mezi námi se slovy "probuď se, máš jít na sraz". Co si o tom mám myslet?

odpověď na moji otázku

běžěla ke mě poraněná bílá kočka

Ležím s nahou hubenou ženou pod poduškou má hojící se zranění na ruce. Na to přišla druhá žena do pokoje s dětmi a nevšimla si nás. Na to se objevím venku s kamarády s dětství a já najdu bankovky v zemi hodně peněz a řekl jsem nechte to jsem našel já.

mléko

vzteklé dítě spadlo do vody

moje neteř porodila mrtvé dítě

Maminka, co uz bohuzel nezije mi prodavala fialky do zahradky.

kousavy zralocci,krev

Ze židle slézal černý pavouk.

Strihala jsem si vlasy dohola, co to znamená?

Mluvil sem z kamaradem a ten mi ukazoval jak mu při praci kolega uřezal prsty na ruce.

Bratr vystrojil svatbu sestře, oba dva jsou již mrtví. Co to znamená?

Přepadla nás banda výrostků. Ke mě přišel jeden, raději bez problémů jsem mu dala všechny své zlaté prstýnky od mého manžela. Na otázku zda bych si mohla nechat alespoň snubní, mi ho nechal. Pak jsem zjistila že mi vlastně nevzal ani náušnice a řetízky, pak jsem se krčila aby nikdo nic neviděl. Co by to mohlo znamenat. Bylo to opravdu moc živé.

3 noci se mi zdalo o byvalem manzelovi Coto znamena?

Zdálo se mi, že jsem vyhrála dovolenou pro dva někam k moři.

Zdálo se mi o holce, kterou jsem před rokem miloval, podle mě si toho všimla, ale nic jsem jí neřekl. Pak mě to přešlo, neboť jsem se dozvěděl, že má asi jiného. No a nyní se mi zdálo, jak jsme se bavili a já se nad jejími slovy usmíval, neboť jsem měl za lubem jí políbit, což jsem udělal a líbilo se jí to. Pak jsme se vyspali, nevím, jak přesně, bylo to v náznacích, ale stalo se to. No a pak jsme si domlouvali rande, ona navrhla v jedenáct do podniku nějakýho, ale pro mě to bylo dlouho, a pak řekla v osm. Souhlasil jsem, ale strašně jsem se vyptával, kde to je, jak ji najdu. A v tom jsem se po chvíli probudil.

Videla jsem ve snu dceru ve svatebnich satech a horici kostel

ve snu mne taha nekdo za nohu z postele a stahuje perinu

ve snu mě má mrtvá maminka zakrýval

zdálo se my o šéfovi že si tykáme a chystám mu oběd vařím!!

Trhal jsem zralé velké maliny, kterými byly obaleny plné keře. Bylo to uprostřed bytové zástavby a lidé z oken na mne křičeli, abych je už přestal konečně krást. ?!

Přijdu ke kurniku a ten je otevřený. Vidím mrtvé slepice, některé ještě dýchají a některé žijí.

Marie: Ve vašem snu se slepice před kurníkem i ozobávali? V tom případě by se zcela jistě jednalo o kanibalizaci slepic.

Václav: nejspíš jste byl v minulém životě zloděj, možná ale také "obyčejný" prodejce malin na trhu. Podle lokace jste rozhodně nebydlel v rodinném domku.

Zachraňovala jsem maminku z vody ale je již 4roky po smrti.

Andel mi dával své srdce

Zdálo se mi o třech kotatech, ktere byli vyhubli,nemocný a v ocich meli hnis..

Vyhrát na automatu jacpot.

Uz pak dní se mi opakuje, že ležím a mám tak zahnisane oči z že nejdou otevřít, a když se chci postavit tak upadnu a nemůžu se ani hýbat. Co to je?

byla jsem u lékaře a v čekárně jsem jsi zapomněla kabelku. Po návratu, jsem zjistila, že jsem byla okradená. Kolem bylo mnoho cikánů a u každého z peněženky jsem zjistila, že je něco

Dceri prestalo tlouct srdce pocitove jsem byl v zachranym centru vizualne betonova mala stavba jako řapík,byla pripojena na pristroji co snim nahazujou srdce,nepovedlo se mi nahodit.

Měl jsem pouze jednu nohu, po které jsem skákal na sousedově zahrádce mezi zeleninou a soused na mne házel přezrálá rajčata. Zahrada neměla žádný východ a já pořád poskakoval dokola kolem plotu. Probudil jsem se celý propocený a bylo mi horko.

měla jsem plno bílých červů na břiše/jako mouční červí/

mrtvého viděti

prisla za mnou na navstevu mole matka a na ruce drzela dite

dálo se mi o nešťastné a opuštěné dceři

Diskutovala jsem s anglickou královnou

Mrtvá babička se probudila

co značí sen o potkanu

Hodně holubů, přes celé nebe, kteří se ještě seskupovali do tvaru holuba.

Viděla jsem vypadlé zuby v kočičí tlamě. A často se mi zdá i o myších. Ale spíše o houfech myší.
Děkuji

Kolega donesl odněkud spousty potravin a ty jsme s druhou kolegyní rozebíraly. On také

Zdálo se mi,že jsme se setkali /bývalí spolužáci/ po 40 letech

propadávání se do hlíny. Propadávala se podemnou zem a zasypávala mne hlína

Zdálo se mi dnes jak malé dítě utíká a spadlo přímo pod vlak, a tá holčička byla dcerka mojí sestřenice, co to znamená ???

vidím lézt po zdi pavouky a padají jim nohy

01.01.2021 11:43 | Autor článku: Martin Janoušek

pan Janoušek založil tento web 1.1.21 po bouřlivé oslavě silvestra, poté co se vyspal 2.1. z opice, nevzpomněl si na heslo a od té doby si tento web žije svůj život, bez odpovědí.

Pan Janoušek heslo zná a vaše reakce sleduje. Bohužel se necítím jako oprávněná osoba k výkladu všech vašich snů. Nejsem kartář ani věštec a ani nic takového v článku netvrdím. Jsem jen laik, kterého duchovno a sny zajímají. To poslední co bych chtěl je někomu zkomplikovat život nesprávným výkladem.

Někdo zvoní otevřu a stála tam moje sestřenice již mrtvá a byla v bledě modrých šatech

Mluvila jsem s manželem ktery je už mrtvý a řekl že se oženil a já jsem mu ukázala fotky vnoučat a řekla ať se dívá o co přišel.

Zdálo se mě, že moje kamarádka má přijít 9 ruku. Pomáhá jí, aby mohla u mě bydlet a tak. Ještě se fotíme s ostatníma kamarádkama a druhý den má ji na amputaci

Zdá se mi často o bývalém příteli, má to i erotický podtext, také se mi zdá hodně o jeho aktuální přítelkyni, která je moje bývalá kamarádka - seznámila jsem se a zároveň jsem je propojila v businessu. Oba mi děsně lhali, využívali mě, můj bývalý přítel mě manipuloval, protože znal moje slabá místa. Také mě jednou v opilosti fyzicky napadl. Je to už několik let, ale pořád mi to leze do snů.

vidět těhotnou ženu

Zdálo se mi o tom, že můj mrtvý táta mi unesl muže a zabil ho - ne přede mnou a měla jsem z toho velice nepříjemný pocit.

Sen o konci světa,větrný bouři místo deště padali z oblohy ryby. Byla jsem schovaná ve sklepě. Ve snu, jsem byla již se zesnulou babičkou, s kterou jsem šla do kostela na mši. A po mši, se mi zjevil anděl Michael. Děkuji 😊

Ve snu jsem iděla listnatý strom, který při zvuku hvízdnutí se silně zatřásl. Strom měl silné zelené listy jako ibišek - bez květů. Ve spánku jsem se lekla a vzbudila se.

Sen se mi zdál už po třetí, jen na dnešek byl už hodně obsáhlý. Zdalo se mi, že na omezenou dobu (asi 2 týdny - konverzace ve snu) vstal z mrtvýchch můj šesti letý syn... Jíme u stolu a tak, ale štítím se ho dotknout i když ho chci moc obejmout zařizujeme znovu pohřeb a s tchýní vedu debatu o tom že ho nepohřbím jen tak u nich na zahradě... Když se s ním definitivně loučím, obejmu ho v tom se vždy probudím... Jsem z toho dost rozhozená. Jak si na to vzpomenu brečím i když se snažím nebrečet

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti