ZAJÍMAVOSTI

Zimní a letní změna času: kdy se mění čas?

Komentáře

FINÁLNÍ ROZHODNUTÍ MUSÍ PADNOUT JEŠTĚ LETOS!!!!!,ONI TAM NEJSOU SCHOPNÝ NAJÍT KOMPROMIS,NAJÍT KOMPROMIS A ZPŮSOB KTERÝ BY VŠEM VYHOVOVAL ALE TO ONI NE,ŽÁDNÝ DO DVOU LET,VYŘEŠIT TO DO KONCE TOHOTO ROKU!!!!!,K ČEMU TY PRŮTAHY A ZDRŽOVÁNÍ!!!!!,K ČEMU?,PROJEDNAT TO JEŠTĚ LETOS DO KONCE ROKU A UDĚLAT FINÁLNÍ ROZHODNUTÍ DO KONCE ROKU A JEŠTĚ LETOS!!!!!,ZAVÉST ZIMNÍ ČAS!!!!!,ŽÁDNÝ LETNÍ!!!!!,VYŘEŠIT TO JEŠTĚ LETOS,VYŘEŠIT TO JEŠTĚ LETOS!!!!!,AT SE OSTATNÍ ČLENSKÝ STÁTY STAVÍ NA HLAVU,ZAVÉST ZIMNÍ ČAS NAVZDORY VŠEM A VŠEMU JEŠTĚ LETOS!!!!!

KONEC STŘÍDÁNÍ ČASU JEŠTĚ LETOS!!!!!,ZRUŠIT STŘÍDÁNÍ ČASU JEŠTĚ LETOS!!!!!,ZAVÉST STŘEDOEVROPSKÝ ČAS JEŠTĚ LETOS!!!!!,ZATLAČIT NA NĚ NA TU KOMISI A NA OSTATNÍ AT TO VYŘEŠÍ DO KONCE TOHOTO ROKU JEŠTĚ LETOS!!!!!

ZRUŠIT STŘÍDÁNÍ ČASU JEŠTĚ LETOS!!!!!,ZRUIT STŘÍDÁNÍ ČASU DO KONCE TOHOTO ROKU!!!!!,EU TO MUSÍ VYŘEŠIT JEŠTĚ LETOS!!!!!,POSLANCI A VŠICHNI V EU SE MUSÍ SHODNOUT NA STŘEDOEVROPSKÉM ČASE,ZRUŠIT TO JEŠTĚ LETOS!,VYŘEŠIT TO JEŠTĚ LETOS!,ŽE JE TO V NEDOHLEDNU TO JSOU KECY,VŠICHNI V EU V TÝ KOMISI SE VYMLOUVAJ A HLEDAJ DŮVODY PROČ TO NEJDE,VŠICHNI TAM HLEDAJ VÝMLUVY!

pro hanku:já jsem taky pro zimní,jenže těm v eu je to fuk,ti to nikdy neschválej,nikdy to neodklepnou,oddálit to na rok 2026 je hovadina,stupidita jako je výměna manželek,střídání času je nekonečný,nikdy to neskončí stejně jako seriály ulice a jedna rodina

ty členský státy se nikdy nedohodnou,,furt to budou oddalovat,furt si budou vymýšlet proč to neschválit,odložit to na rok 2026 byla zbytečnost,furt se budou vymlouvat proč to neschválit,eu tohle nikdy nevyřeší,tohle nikdy neskončí,nikdy se to nevyřeší

členové EU se k tomuhle nikdy nevrátí,nikdy tenhle problém nebudou řešit,nikdy ho nevyřeší,nikdy to neskončí!

tohle se nevyřeší nikdy,,členský státy se neshodnou nikdy,furt se budou hádat jak báby na trhu,eu tohle nevyřeší nikdy,nikdy se k tomu nevrátí,furt to budou oddalovat a vymlouvat se proč to nezrušit a nechat středoevropský čas.

členský státy se neshodnou nikdy!,zbytečně to oddálili na rok 2026

nechat zimní čas

Nechat letni čas

zrušit střídání času jednou provždy!,zrušit letní čas jednou provždy!,zachovat a nechat středoevropský tedy zimní čas jednou provždy!.

zrušit střídání času jednou provždy!,zrušit letní čas jednou provždy!,zachovat a nechat středoevropský tedy zimní čas jednou provždy!.

pro ivana:správně,normální středoevropský čas je ten zimní a správný a jediný,jenže členským státům je to jedno,nikdy se nedohodnou,je to nekonečný jako seriál ulice

Normální středoevropský čas je ten zimní.

JEDINĚ ZIMNÍ,EU SE MUSÍ SHODNOUT JEŠTĚ LETOS.

Žádnej opravdovej nebo správnej čas neexistuje . Čas si vymysleli lidé pro svou potřebu. Proto podobné argumentace jsou nesmyslné.

JEDINĚ LETNÍ

ne,nechat středoevropký tedy zimní čas,středoevropský tedy zimní čas je ten nejsprávnější,v létě netrápí v zimě pomůže,prospívá organismu a je přírodní.

ne,nechat středoevropský tedy zimní čas

Letní čas prosím...

nechat pouze zimní čas,ten jediný je nejsprávnější a nejpřirozenější,kdy už se ty členský státy shodnou?,v čem je problém?,at se to vyřeší ještě letos!!!!!

zrušit změny času,zrušit střídání času ještě letos,nechat středoevropský tedy jen a pouze zimní čas protože za prvé v létě netrápí v zimě pomůže,za druhé prospívá organismu a za třetí je přírodní.

Po mnoho generací našemu biorytmu a funkcím všech orgánů odpovídá zimní čas. Zachování letního času by dlouhodobě vedlo k nárůstu civilizačních a psychických chorob.

ZRUŠIT ZMĚNY A STŘÍDÁNÍ ČASU JEŠTĚ LETOS!,NECHAT POUZE ZIMNÍ ČAS

evropská unie se musí shodnout,a to na zimním čase,zimní čas je ten správný,středoevropský čas tedy zimní je ten správný,když čas tak ten zimní tedy středoevropský.

ZACHRÁNIT ZIMNÍ ČAS!,ZACHRÁNIT STŘEDOEVROPSKÝ ČAS.

STŘÍDÁNÍ ČASU MUSÍ SKONČIT! DEFINITIVNĚ!,ZRUŠIT LETNÍ A ZAVÉST ZIMNÍ STŘEDOEVROPSKÝ ČAS!,NECHAT JEDEN A TO ZIMNÍ.

ZRUŠIT ZMĚNY ČASU,ZRUŠIT STŘÍDÁNÍ ČASU,ZAVÉST ZIMNÍ STŘEDOEVROPSKÝ ČAS!,ZRUŠIT DEFINITIVNĚ LETNÍ A ZAVÉST ZIMNÍ STŘEDOEVROPSKÝ ČAS.

Zimní čas

ZRUŠIT LETNÍ,NECHAT ZIMNÍ,DEFINITIVNĚ ZAVÉST ZIMNÍ ČAS,CELOROČNĚ ZIMNÍ ČAS,ZRUŠIT DEFINITIVNĚ STŘÍDÁNÍ ČASU,NECHAT JEDEN A TO ZIMNÍ,TEDY STŘEDOEVROPSKÝ.

Přirozený je zimní!

zásadně zimní čas

Nechal bych oba časy. Oba časy mají určité své výhody. A v USA taky používají střídání časů a taky to nemají v plánu rušit, tak proč bychom to měli rušit my Evropané? Řešme raději důležitější věci než střídání časů.

Zimni

Jednoznačně letní !!! Zimní (středoevropský) prosahuje pár zhýčkaných křiklounů, kteří svůj život zpravidla prožívají v umělém světě v shoppingparcích. Normální lidé, kteří mají normální zájmy, koníčky a chtějí být po práci ještě aspoň chvíli za světla s rodinou nebo dětmi, s letním časem problém nemívají.

zimni

LETNÍ

Jedině středoevropský to jest zimní s letním časem začal Hitller a stím souhlasíte ?

Jedině zimní

Určitě zimní

Letní PS : Světlo už ve čtyři ráno může chtít opravdu jen blázen! K čemu?

jedine letni

Určitě letní!

Jednoznačně letní

Nevim,koho z toho zacala zase bolet hlava,driv to nikdo neresil a byl klid

Jsem pro ten normální, tedy zimní.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Otevírací doba o Velikonocích: jak bude otevřeno?

Velikonoční svátky jsou mezi lidmi velmi oblíbené a ve velkém se slaví – podívejte se, jak je otevřeno v obchodech, abyste si mohli nakoupit.

 

Veselé Velikonoce: přání v podobě textů i obrázků

Velikonoce jsou největším křesťanským svátkem, ve velkém je ale slaví i nevěřící, kteří dodržují spoustu tradic. ☀️ Podívejte se na ty nejlepší...

 

Co je dneska za svátek? Přehled a kalendář státních svátků

Státních svátků 🧨 není v České republice příliš mnoho ✅. V tomto článku se dozvíte, kdy je jaký svátek a co tento významný den znamená. Najdete...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti