ZAJÍMAVOSTI

Zimní a letní změna času: kdy se mění čas?

Komentáře

Jsem pro ten normální, tedy zimní.

Nevim,koho z toho zacala zase bolet hlava,driv to nikdo neresil a byl klid

Jednoznačně letní

Určitě letní!

jedine letni

Letní PS : Světlo už ve čtyři ráno může chtít opravdu jen blázen! K čemu?

Určitě zimní

Jedině zimní

Jedině středoevropský to jest zimní s letním časem začal Hitller a stím souhlasíte ?

LETNÍ

zimni

Jednoznačně letní !!! Zimní (středoevropský) prosahuje pár zhýčkaných křiklounů, kteří svůj život zpravidla prožívají v umělém světě v shoppingparcích. Normální lidé, kteří mají normální zájmy, koníčky a chtějí být po práci ještě aspoň chvíli za světla s rodinou nebo dětmi, s letním časem problém nemívají.

Zimni

Nechal bych oba časy. Oba časy mají určité své výhody. A v USA taky používají střídání časů a taky to nemají v plánu rušit, tak proč bychom to měli rušit my Evropané? Řešme raději důležitější věci než střídání časů.

zásadně zimní čas

Přirozený je zimní!

ZRUŠIT LETNÍ,NECHAT ZIMNÍ,DEFINITIVNĚ ZAVÉST ZIMNÍ ČAS,CELOROČNĚ ZIMNÍ ČAS,ZRUŠIT DEFINITIVNĚ STŘÍDÁNÍ ČASU,NECHAT JEDEN A TO ZIMNÍ,TEDY STŘEDOEVROPSKÝ.

Zimní čas

ZRUŠIT ZMĚNY ČASU,ZRUŠIT STŘÍDÁNÍ ČASU,ZAVÉST ZIMNÍ STŘEDOEVROPSKÝ ČAS!,ZRUŠIT DEFINITIVNĚ LETNÍ A ZAVÉST ZIMNÍ STŘEDOEVROPSKÝ ČAS.

STŘÍDÁNÍ ČASU MUSÍ SKONČIT! DEFINITIVNĚ!,ZRUŠIT LETNÍ A ZAVÉST ZIMNÍ STŘEDOEVROPSKÝ ČAS!,NECHAT JEDEN A TO ZIMNÍ.

ZACHRÁNIT ZIMNÍ ČAS!,ZACHRÁNIT STŘEDOEVROPSKÝ ČAS.

evropská unie se musí shodnout,a to na zimním čase,zimní čas je ten správný,středoevropský čas tedy zimní je ten správný,když čas tak ten zimní tedy středoevropský.

ZRUŠIT ZMĚNY A STŘÍDÁNÍ ČASU JEŠTĚ LETOS!,NECHAT POUZE ZIMNÍ ČAS

Po mnoho generací našemu biorytmu a funkcím všech orgánů odpovídá zimní čas. Zachování letního času by dlouhodobě vedlo k nárůstu civilizačních a psychických chorob.

zrušit změny času,zrušit střídání času ještě letos,nechat středoevropský tedy jen a pouze zimní čas protože za prvé v létě netrápí v zimě pomůže,za druhé prospívá organismu a za třetí je přírodní.

nechat pouze zimní čas,ten jediný je nejsprávnější a nejpřirozenější,kdy už se ty členský státy shodnou?,v čem je problém?,at se to vyřeší ještě letos!!!!!

Letní čas prosím...

ne,nechat středoevropský tedy zimní čas

ne,nechat středoevropký tedy zimní čas,středoevropský tedy zimní čas je ten nejsprávnější,v létě netrápí v zimě pomůže,prospívá organismu a je přírodní.

JEDINĚ LETNÍ

Žádnej opravdovej nebo správnej čas neexistuje . Čas si vymysleli lidé pro svou potřebu. Proto podobné argumentace jsou nesmyslné.

JEDINĚ ZIMNÍ,EU SE MUSÍ SHODNOUT JEŠTĚ LETOS.

Normální středoevropský čas je ten zimní.

pro ivana:správně,normální středoevropský čas je ten zimní a správný a jediný,jenže členským státům je to jedno,nikdy se nedohodnou,je to nekonečný jako seriál ulice

zrušit střídání času jednou provždy!,zrušit letní čas jednou provždy!,zachovat a nechat středoevropský tedy zimní čas jednou provždy!.

zrušit střídání času jednou provždy!,zrušit letní čas jednou provždy!,zachovat a nechat středoevropský tedy zimní čas jednou provždy!.

Nechat letni čas

nechat zimní čas

členský státy se neshodnou nikdy!,zbytečně to oddálili na rok 2026

tohle se nevyřeší nikdy,,členský státy se neshodnou nikdy,furt se budou hádat jak báby na trhu,eu tohle nevyřeší nikdy,nikdy se k tomu nevrátí,furt to budou oddalovat a vymlouvat se proč to nezrušit a nechat středoevropský čas.

členové EU se k tomuhle nikdy nevrátí,nikdy tenhle problém nebudou řešit,nikdy ho nevyřeší,nikdy to neskončí!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Otevírací doba o Velikonocích: jak bude otevřeno?

Velikonoční svátky jsou mezi lidmi velmi oblíbené a ve velkém se slaví – podívejte se, jak je otevřeno v obchodech, abyste si mohli nakoupit.

 

Veselé Velikonoce: přání v podobě textů i obrázků

Velikonoce jsou největším křesťanským svátkem, ve velkém je ale slaví i nevěřící, kteří dodržují spoustu tradic. ☀️ Podívejte se na ty nejlepší...

 

Co je dneska za svátek? Přehled a kalendář státních svátků

Státních svátků 🧨 není v České republice příliš mnoho ✅. V tomto článku se dozvíte, kdy je jaký svátek a co tento významný den znamená. Najdete...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti