KULTURA

Love island Česko - účastníci a díly online na Voyo

Komentáře

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Myslím si,je to soutěž-kdo tam je a nebo přijde-je každého věc.Komu se to nelíbí,ať se na to nedívá.Jsou to mladí lidé,mají krásné postavy a samozřejmě co mají v hlavě,no ne????

Naprostá katastrofa,veřejná šukačka,reality pro debilní lidi bez mosku!

Je to super seriál ráda se na to dívám .. a fandím Tess a Nathan

Ahoj lidi, nemohl jsem si pomoct ale ze zvědavosti jsem shlédl zatím všechny díly (15 dílů) tohoto pořadu abych byl v obraze a bohužel musím souhlasit s většinou lidí tady co píší recenze na tento pořad. Je to totální odpad! ...ale protože nechci autorům pořadu ukřivdit, :-) tak dávám jednu hvězdu za ty některé "pěkné" kurvy/herečky co tam "soutěží" a ano bohužel jen jednu hvězdu, protože jsem zvyklý dávat kurvám/herečkám v takovémto obdobném pořadu "někdy" plný počet ale to by se nesměly zahalovat ale ukázat svou přirozenou krásu celého těla... ...a ano píši "herečky", protože je to vše jen "divadlo/hrané" pro televizní diváky, když si všimnete jak se třeba líbají, tak to není upřímné a není tam ta opětovaná "láska/cit" k protějšku i doteky těch herců/hereček jsou prostě hrané... ...bohužel musím uznat a když si všimnete i Vy ostatní, že i v "obyčejném" pornu nebo jiném romantickém filmu nebo možná někteří i Vy sami co jste zamilovaní a pozorujete se při líbání, tak si nedáváte jen pusu zavřenými rty jen jako při pozdravu nějakého známého ale dáváte si pořádného francouzáka/jazykem "až někam do krku" :-) aby jste procítily tu lásku/city přece... ...a to nemluvím/píši o dotekách jak se oni účinkující/soutěžící chovají, tam prostě ta láska/zamilovanost u nikoho není, je to prostě vše jen přetvářka, vše domluvené a hrané jako divadlo... ...a ještě některé ty záběry kde jde jasně vidět že je ten pořad celý předtočený/prostě amaterismus, atd., atd., atd..., toť vše. Ps.: snad nám ty kurvičky dají aspoň nahlédnout své přirozené kráse celého těla, když je to takový odpad pořad a nevhodný pro dospívající mládež/možná i pro ostatní rozumné lidi.

Na serial se dívám ráda a vždy se na něj těším. Krásná vila, krásní mladí lidé. A ráda poslouchám chlapce/muže jak se vyjadřují o vztazich a sve zamilovanosti. Dokonce i vidíme, jak dovedou být šikovní - malby svých partnerek, jak děvčata dovedou smontovat nábytek!! Moc všem preji, aby se jejich vztahy ukotvily. Jste úžasní.

Lituju trošku natahana a Tess trošku zvolily špatně hodně se tam hodily nesedne mě moc Pitt měl by vypadnout hodně fandím Martinovi a Lauře

Ahoj lidi
Vubec nevim o co tem lidem s temi negativnimi
Komentari jde. Jestli se vam porad nelibi zeptej te se pravnuka jak prepnout program. No ale jak vime, kdo chce najit problem, najde ho.
Za sebe je mi 58 let a rada se podivam na hezke mlade lidi, jestli nekdo hleda IQ.... prepni na lovu.
No a jestli I to nezabere, dej si studenou sprchu.

mám dojem, že to není jen na účastnících. Aischa asi dostala šanci dostat zpět Honzu, protože lidi baví. Ti méně výrazní odpadají, ale nemělo by to být tak zjevné.

Je to trapné, prý je to aby si tam našli lásku.Ale když ji najdou tak se štáb snaží je rozdělit, nechápu proč???Jde jim zřejmě jen o Šimáčků,kurvení a nebo o ubližování těm kdo se tam zamilují viz.Nathan a Teres.Lidi vzpamatuje se co jste to zase tím mozečkem vymysleli za kravinu ?????

Mě to baví,jen mi tam nesedí Pítr

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Reality show Like House na TV Prima - soutěžící díly online

2

O čem je nová show Like House na Primě? O kolik peněz se soutěží a na koho se můžeme těšit? Odpovědi na tyto i další otázky najdete v článku!

 

MasterChef Česko na TV Nova online: porotci, soutěžící

Aktuální výsledky soutěže Master Chef Česko 🥙🥕🥔 Jak soutěží zvládnou Zero Waste výzvu? Chystá se svatba! Kdo se ožení? Pavel Berky!

 

Svatba na první pohled – recenze a kompletní epizody online ke...

1

Jak dopadne 5. díl 14. 10. 2021? Marek svatbu nečekaně zrušil. Co na to Mirka? 👰Najdou jí manžela?🤵 Sledujte Svatba na první pohled i online 💻...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti