ZAJÍMAVOSTI

MasterChef Česko na TV Nova online: porotci, soutěžící

Komentáře

jeto bomba soutěž

spatne hodnoceni Honza nejlepsi i Petr vypadl nepravem porotci uz vedeli ke konci kdo vyhraje nefer

Největší hloupost co jsem kdy viděl!....

Tři mistři kuchaři / tetovaný, tlouštík / tam řvou a pobíhají jako obstarožní puberťáci. Poslední řada byla kvalitou a řízením zajímavější.

pičovina

Soutěž se mi moc líbí. Obtiv všem soutěžícím. Sympapická porota.

Super soutěž!Porota sympatická, nejvíce Přemek. Strašně mně leze na nervy ta krojovaná slečna, je moc sladká a vypadá jako mladší uječená Jarmila Šuláková,

Jeden z porotců z "MasterChef" hraje v reklamě, kde čistí skleničku,
zvlhčuje ji vlastním dechem a pečlivě roztírá ubrouskem po celé skleničce.
Kde on se prosím vás učil? Možná bude namítat, že má zdravotní průkaz a michelinské ocenění, ale přesto je to nechutné.
Ještě by mě zajímalo kde má hospodu, že bych tam nechodil.

Je to bomba soutěž,kdy osobnost zaprodá Michelinskou hvězduPeníze ze kazezí nejen charakter ale i kuchaře

Je to bomba soutěž,kdy osobnost zaprodá Michelinskou hvězdu Peníze
kazí nejen charakter ale i kuchaře.Kašpárek bude už jen Kašpárek.

Porota i soutěžící v předcházejících ročnících měli daleko vyšší úroveň než letos. Tento pořad jsem pravidelně sledoval. Letos je to víc hrané.
Ten souboj o imunitní odznak byla hloupě sehraná fraška.
Už to genderově vyvážené vybírání soutěžících napovídá v jakém duchu bude tato soutěž probíhat.
Letos poprvé asi tuto soutěž neuvidím do konce.

Dnes 12. 3. 2020 to porotci ve vší úctě k nim podělali na 100 %.
Pánové Vaše objektivita je jistě v haj ....u.

divím se, že si pan Kašpárek nevezme Pavlínku domů, aby si ji co nejvíce užil.

Na soutěži mi vadí pár věcí. Hudba podkreslující soutěž je příliš hlasitá a často ruší mluvené slovo. Porota někdy záměrně zdržuje některé soutěžící. Použití imunity je nespravedlivé, může vyřadit výborného kuchaře, místo slabšího, kterému se to náhodou povede. Porota tentokrát nic moc.Tento rok to asi nedokoukám.

Koukala jsem na všechny soutěže,ale musím napsat tato je asi zatím nejhorší.
Myslím ,že tady je soutěž nespravedlivá.Taková Pavlína už by měla býti dávno venku,ale asi tady ruka ruku myje.Její vystupování na ženu ,která chce vyhrát je pod obraz ošklivé, a takový Pája klidný a milí soutěžicí za maso dostal takovou výtku nehezkou ,která se na porodce nehodí.Tím strhl sebou i ostatní soutěžící,kteří si to nezaslouží.Myslí. že byste se měli poohlédnout na vystupování soutěžících a hlavně když jste porodci to je jako kantoři ,ale tak byste měli dohlédnout lépe na soutěžící.Jsou tam tací, kteří vaří dobře ale jídlo bych si od nich nevzala,když se podívám na jejich barevné nehty,které by správně neměli mít.Co vy na to.

Včera jsem se znovu přesvědčila, že i michelinský kuchař je zralý na vrácení výučního listu. Všichni pánové ve shodě vzpomínali, jak se dělá kyjevský kotlet. Jen si nějak nevzpomněli, že se to dělá z kuřecího masa.... Pokud chci někoho poučovat, měl bych si být jistý tím, co říkám. A nebo se podívat do socialistických norem teplé kuchyně, které mimochodem nebyly zas až tak špatné...

Jedná se o zábavný pořad televize za účelem vydělávání peněz z reklam - ze sledovanosti. Je zcela jedno kdo a jak vaří. Napětí se musí udržovat nahranou namyšlenou holkou -třeba Pavlínou, musí být zastoupené i stáří - dědkem, nějaký rom, vyšívaná Moravanka atd. Porotci dostanou dobře zaplaceno. Nevadí nám to. Pobavíme se. A o to jde. Držím vám tvůrci palce.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost