ZAJÍMAVOSTI

MasterChef Česko na TV Nova online: porotci, soutěžící

Komentáře

jeto bomba soutěž

spatne hodnoceni Honza nejlepsi i Petr vypadl nepravem porotci uz vedeli ke konci kdo vyhraje nefer

Největší hloupost co jsem kdy viděl!....

Tři mistři kuchaři / tetovaný, tlouštík / tam řvou a pobíhají jako obstarožní puberťáci. Poslední řada byla kvalitou a řízením zajímavější.

pičovina

Soutěž se mi moc líbí. Obtiv všem soutěžícím. Sympapická porota.

Super soutěž!Porota sympatická, nejvíce Přemek. Strašně mně leze na nervy ta krojovaná slečna, je moc sladká a vypadá jako mladší uječená Jarmila Šuláková,

Jeden z porotců z "MasterChef" hraje v reklamě, kde čistí skleničku,
zvlhčuje ji vlastním dechem a pečlivě roztírá ubrouskem po celé skleničce.
Kde on se prosím vás učil? Možná bude namítat, že má zdravotní průkaz a michelinské ocenění, ale přesto je to nechutné.
Ještě by mě zajímalo kde má hospodu, že bych tam nechodil.

Je to bomba soutěž,kdy osobnost zaprodá Michelinskou hvězduPeníze ze kazezí nejen charakter ale i kuchaře

Je to bomba soutěž,kdy osobnost zaprodá Michelinskou hvězdu Peníze
kazí nejen charakter ale i kuchaře.Kašpárek bude už jen Kašpárek.

Porota i soutěžící v předcházejících ročnících měli daleko vyšší úroveň než letos. Tento pořad jsem pravidelně sledoval. Letos je to víc hrané.
Ten souboj o imunitní odznak byla hloupě sehraná fraška.
Už to genderově vyvážené vybírání soutěžících napovídá v jakém duchu bude tato soutěž probíhat.
Letos poprvé asi tuto soutěž neuvidím do konce.

Dnes 12. 3. 2020 to porotci ve vší úctě k nim podělali na 100 %.
Pánové Vaše objektivita je jistě v haj ....u.

divím se, že si pan Kašpárek nevezme Pavlínku domů, aby si ji co nejvíce užil.

Na soutěži mi vadí pár věcí. Hudba podkreslující soutěž je příliš hlasitá a často ruší mluvené slovo. Porota někdy záměrně zdržuje některé soutěžící. Použití imunity je nespravedlivé, může vyřadit výborného kuchaře, místo slabšího, kterému se to náhodou povede. Porota tentokrát nic moc.Tento rok to asi nedokoukám.

Koukala jsem na všechny soutěže,ale musím napsat tato je asi zatím nejhorší.
Myslím ,že tady je soutěž nespravedlivá.Taková Pavlína už by měla býti dávno venku,ale asi tady ruka ruku myje.Její vystupování na ženu ,která chce vyhrát je pod obraz ošklivé, a takový Pája klidný a milí soutěžicí za maso dostal takovou výtku nehezkou ,která se na porodce nehodí.Tím strhl sebou i ostatní soutěžící,kteří si to nezaslouží.Myslí. že byste se měli poohlédnout na vystupování soutěžících a hlavně když jste porodci to je jako kantoři ,ale tak byste měli dohlédnout lépe na soutěžící.Jsou tam tací, kteří vaří dobře ale jídlo bych si od nich nevzala,když se podívám na jejich barevné nehty,které by správně neměli mít.Co vy na to.

Včera jsem se znovu přesvědčila, že i michelinský kuchař je zralý na vrácení výučního listu. Všichni pánové ve shodě vzpomínali, jak se dělá kyjevský kotlet. Jen si nějak nevzpomněli, že se to dělá z kuřecího masa.... Pokud chci někoho poučovat, měl bych si být jistý tím, co říkám. A nebo se podívat do socialistických norem teplé kuchyně, které mimochodem nebyly zas až tak špatné...

Jedná se o zábavný pořad televize za účelem vydělávání peněz z reklam - ze sledovanosti. Je zcela jedno kdo a jak vaří. Napětí se musí udržovat nahranou namyšlenou holkou -třeba Pavlínou, musí být zastoupené i stáří - dědkem, nějaký rom, vyšívaná Moravanka atd. Porotci dostanou dobře zaplaceno. Nevadí nám to. Pobavíme se. A o to jde. Držím vám tvůrci palce.

Pavlina by neměla byt tak sprostá.

Nelíbí se nám vyjadřování Pavlíny divím se že jí ještě nikdo nenapomenul.

pavlína je sprostá a vaří nic moc kolikrát už byla mezi posledními, ale asi umí zaujmout porotu jinak než vařením

Je to soutěž pro pobavení a pro zpestření večerů. Myslím si , že to vyhraje Pavlína. Jde přes mrtvolu . Proč by ne, jsou v tom krásné peníze . Hraje na city -pláče. Porota jí nadržuje.

Pavlina do masterchefa nepatri je to proste rozmazleny fracek a veri ze umi varit nejlip chacha

Soutěž se mi libi,ale Pavlina by už měla vypadnout. Neumí vařit a je hrozně nesympaticka. Nema tam co dělat. Vypadli mnohem lepší soutěžící než je ona.

Pořad ráda sleduji, ale prostě nevím co tam dělá ta sprostá a trapná Pavlína. Určitě by měla vyletět co nejdřív.

Pavlíno proč jsi taková sprostá? styd se jsi takový vemeno a neumíš se chovat

ty tele pavlo nenadávej porád jsi ubohá

nevím co dělá v soutěži ještě Pavlína. Nesympatická namyšlená a sprostá jak dlaždič. Vařit taky nijak zvlášť neumí. Nevím proč jí porota tak protěžuje.

koukám. že ta blbka Pavlína štve víc lidí, já jí nemusím už od začátku. Její slovník ukazuje jakou má inteligenci, a to její fňukání je odporné. Kdyby aspoň uměla pořádně vařit, ale asi v každé řadě musíme strpět nějaké protěžované hovada!!!!!!

vsadim se ze to vyhraje ta ... Pavlinka

Nevím, jak může porota nadržovat Pavlíně. Je sprostá, vše si vybrečí a přitom si myslí jaká je supermana. Porota je nespravedlivá.

Pravděpodobně porota nečte naše názory, jinak by nemohli tak fandit Pavlině. A dneska ta cukrářka tomu dodala, ať si Pavlínu 24veme do svého týmu hned. Až jim tam bude mluvit jak dlaždič, tak nevím co jí poví. A nebo je taky taková?

tak dnešní díl byl teda vrchol. Dort ji složila cukrářka hlavně,aby se udržela sprostá Pavlína. Dovedete diváky pěkně otrávit.Vezměte si tu holčičku ubrečenou domu.

Nechápu proč porota nadržuje Pavlíně??Jsou tam proti ní opravdoví borci kuchaři a ona už by měla vypadnout!!

Pavlína?Porota jí vyloženě nadržuje.Je to od začátku hysterická a sprostá paní. Dnes to opravdu porota i paní pekařka, která jí nejvíce radila, přehnali.Ano, je to reality show, ale i tak by měla být nějaká spravedlnost.Chování paní Pavlíny je už neúnosné a vidím, že takto na ni nahlíží spousta lidí.
Co se týká zkrácení času na přípravu nevařeného jídla? No, rozmyslet si, co budu vařit a kolik mám na to času a pak ten čas zkrátit, to byla podpásovka. Jídlo ani nemohlo být vychucené tak, jak by to některé potřebovalo. Ale jinak, dobrá zábava pro otrlé.

Tak dnes to byla pro ostatní soutěžící pěkná podpásovka dort té PROTĚŽOVANÉ uřvané koze skoro celý poskládala cukrářka, pak aby nebyl nejlepší. Jak dlouho tam bude ještě fňukat???????? Porota jí vysloveně nadržuje!!!!!!

Proč nevyhodite Pavlinu. Má nějaké známosti???? Porota ji leze do zadku. Vařit neumí,jen si vše vybreči!!!!!! Už měla být dávno vyhozená. Ta komedie dnes, to byl vrchol. Už se nebudu duvat.

Nespravedlivé hodnocení,ta ubulená sprostá nána hraje na city a porota ji to žere.NEMÁ NA TO ,TO VYHRÁT.CHová se nemožně a porota to nevidí?Nemá základy slušného chování,výhru by si zasloužil Pepa.

Dnešní díl byl teda vrchol.Porota už by se konečně měla probrat a tu uřvanou nesympatickou a namyšlenou Pavlínu poslat domu. Měla vylítnout už dávno. Kastrol připálí,tak že byl na vyhození a porota ji ještě pochválí. Hnus.

Pokora se naučit nedá,a právě ta chybí Pavlíně.Nejlepší je Roman,ten si na nic nehraje.Pořad se mi líbí.

To už je katastrofa. Je to blázen a věřím že se zákonitě zblázní. Doufám, že si ty bagety nikdo nebude kupovat.A porota je z ní úplně haf. Už věřím tomu, že je tam z protekce.

na Pavlínu se už nedá dívat, všechno chce nejvíc ze všech soutěžících, proč tam tedy ostatní vlastně jsou...sprostá, všechno si vybrečí, chlapi pekli jak o život a ona zaplače a má pomoc...asi se mi už nechce dál dívat...

Souhlasím s Evíkem. A ještě k tomu trapárna. Porota tam skáče jak ta prastěná Pavlína.( pro porotu Pavlínka!!- chacha)

ta Pavlina je herecka falesna uz davno mela byt venku nevim ci je to znama evidentne NADRZOVANO neda se na ni divat hnus

kolikrát jídlo nevypadá nic moc a je skvělé. Porotci hodnotí jen "krásnej rohlík"? Po dnešní výhře zdravé bagety od Pavlíny jsem se přestal koukat. Pochopil jsem, že jde jen o prachy z reklam.

P. Forejt to přehání s mluvou. Hodí se ke sprostej Pavlínè.

tak dneska už mě to fakt naštvalo, Pavlína to tolikrát zmastila a je tam pořád..Evka si to nezasloužila...tak to vypadá, že Pavlínka vyhraje...už mě to nebaví...koho známá to asi je...

Díky dnešku se přestávám dívat.Minule s tím dortem jí také pomohla, jinak by to nezvládal a nakonec byla nejlepší i když měla korpus nedopečený . Není to spravedlivé k ostatním.

Pavlína se drží, protože je nejvíce námi diváky propírána a to v tom špatném smyslu. Kdyby jsme jí nevěnovali pozornost, možná už by byla venku. Ale čím více ji budeme nenávidět a posílat do pryč, tím déle tam bude. A to proto, že v tom tkví podstata takových pořadů. Vlastně se my Pavle staráme o to, že stále přežívá. Na tomto základu je postaven i pořad Prostřeno na Primě. Kdo nejvíc prudí,má za to nejvíc prachů. Kdyby vše probíhalo hladce, všichni uvařili na výtečnou, všichnise navzájem chválili, tak by to lidi brzy přestalo bavit a nekoukali by se. Na tom jsou postaveny všechny reality show. To je můj názor. Také se mi nelíbil dnes porotce s těmi dlouhými vlasy. Neumí povzbudit, ani poradit. Teda, chlapovi. Ženským většinou pochválí a poradí. Vyloženě dnes stresoval toho Páju, co ho dnes vyhodili. A nebylo to poprvé. A vyhodili i tu Evi, protože minule nechali v soutěži i Romana. Minule nevypadl nikdo, tak dnes museli jít dva. Ten pořad má svoje pravidla.

Pavlína je katastrofa .má to býti známá jednoho z porotců .... trapné se na ni koukat .... vyloženě protekčni dámička

Na rozdíl od minulých ročníků Masterchefa, které jsem sledoval se zaujetím po dnešku končím. Již vybraní porotci jsou proti minulým nesympatičtí a nudní. Sami toho moc nepředvedou a ty jejich bohorovný řeči proložený trapným humorem jsou někdy zoufalý. Vrcholem je protěžování "jejich Pavlínky," která je rozmazlený, falešný a křivý fracek. Vyhodili několik soutěžících, kteří byli lepší jak ona. Je to již trapné a nudné. Končím se sledováním pořadu. Doufám, že příští rok tam bude jiné složení poroty.

Na letošního MasterSchefa se nedá koukat. Prosazovaná Pavlína by měla již dávno vypadnout. Je to hysterka a porotci ji pomáhají kde můžou. viz pečení dortu, kde ji cukrářka postavila pomalu celý dort a ještě ji ho pomohla opatlat krémem. Proč porotci nepomůžou těm slabším. Všichni porotci se můžou z " Pavlínky" podělat. Bude to asi nějaká protekční holčička. Mám takový neblahý dojem a nebudu daleko od pravdy, že je to předem daný vítěz. Předešlé ročníky byly daleko lepší a férovější.

Také se divím, že Pavlína( dle porotců Pavlínka) ještě nevypadla. To se asi nestane, protože přece porotci svoji oblíbenkyni a protěžovanou Pavlínku, za kterou dělají její práci a ona se hřeje na výsluní, nevyhodí. Vypadlo spoustu dobrých kuchařů, kterým arogantní a protivná Pavlína nesahá ani po kotníky. Přestávám se dívám, protože je vítěz Pavlínka daný. Hanba porotcům.

Tak už je to opravdu moc. Jak dlouho ještě budou porotci protěžovat tu uřvanou a nesympatickou Pavlínu? Už se na to nedá koukat je to nejslabší ročník ze všech minulých. Ať si ji vezme pan Kašpárek nebo Punčochář domů,když ji tak protěžují. Jen otrávíte a odradíte spoustu diváků. Ale to je asi váš záměr.

Ahoj všichni, včera jsem sledovala Pavlinu
v pořadu Nova je s Vámi a psali tam Pavlinu jako finalistku. Máme se na co těšit. Určitě je dobře známá nějakého poradce. Že jim není hanba, celou soutěž zničili. Ahojky.

Pavlinka je super katastrofa už za dort by měla letět Je to asi známa některého z porotců drží ji a nadrzuji je to ne fer . Všichni měli dort dvě barvy oranžové a bílé jen Pavlinka tmavý a bílý navíc ji to ta cukrárka ji dort udělala Škoda ze i do tohoto programu se dostává protekce Fuj porotci,,,,,,

Vážení, asi vám uniklo, že na začátku Pavlínka tykala panu Punčochářovi a oslovila ho křestním jménem. Není co řešit, nerozčilujte se, nedívejte se, bohužel v tomto ročníku soutěže se jedná o nechutný podvod na diváky. Všem ostatním soutěžícím vyslovuji uznání a přeji jim, aby tímto postojem poroty nebyli znechuceni, přestože to pro ně musí být těžké.

Na tuto řadu už se nebudu dívat. Je to nechutné. Ta Pavlína to mnoha lidem znechutila.Pani porotci by se měli pořádně zamyslet. Lidi nejsou hloupi.Je to očividné o co jde. Eva si to nezasloužila.Asi ji chyběla sprostost, kterou disponuje Pavlína

Právě jsem se dočetla na EXTRA, že soutěž Master Chef je předtáčená dopředu a DÁVNO DOTOČENÁ!!! Takže můžeme nadávat jak chceme. Je to opravdu jen a jen o reklamě a penězích. A zřejmě, jak píší v EXTRA, ta křehká duše opravdu vyhraje. Takže za sebe, už mě to dál bavit nebude, tudíž mi ani nebude vadit, že to nebudu dál sledovat.

Porotci fuj ....Pavlinka malá hysterka ,která spoléhá na protekci u Puncochare její dort vlastně nebyl její výtvor Škoda ze porotci nejsou objektivni

Ja kdyz vidim Pavlinku,tak vidim Premka. Jsou jak dvojcata!

Kdyby se Pavlina chovala slušně a porota ji nenadržovala a už dávno vypadla,nemusela by se teď hroutit. Je to šaškárna.Už dávno na to nemá.

Celá Pavlína musí mít hroší kůži když jí nevadí před národem jak se chová a je hnusná i s tím jejím nahraným fnukanim. Měla by si kontrolovat i její ústa když je otevře při smíchu je jí vidět až do žaludku.Velice nesympatická paní.

Bohužel i na Instagram je Pavlinka king Je zaručeně neskromna a vychloubacna Moc by mě zajímalo odkud berou peníze na svůj nadstanartni životní styl Pavlinka nepracuje protože ji udržuje manžel Pavlinka má horší kůži a nic ji o úsměv nepripravi Stydět by ses měla Pavlo

Bohužel i na Instagram je Pavlinka king Je zaručeně neskromna a vychloubacna Moc by mě zajímalo odkud berou peníze na svůj nadstanartni životní styl Pavlinka nepracuje protože ji udržuje manžel Pavlinka má horší kůži a nic ji o úsměv nepripravi Stydět by ses měla Pavlo

Hezky vecer cely master chef mi prijde uz jen jako komedie jestlize to ma byt soutez tak uz rozhodne nevracim vypadle soutezici zpet, co se tyce Pavliny tak uz sem po 3 dile chtel aby vypadla proste uz to neni soutez jako kdyz to zacinalo fakt je to traparna

Souhlasím s Prahou. Bude to díl od dílů trapnější. A budeme doufat, že příště bude porota jiná a ne tato.
Jsou též trapnějši a trapnějsí. A naše Pavlína zuří, že ji přibyde další konkurence, ale stejně porota ji zase vychvalí.

Komedie jako blázen. Nejlepší bylo jak Punčochář rozklepal té Viki? ten řízek až do něho udělal díru a nakonec při hodnocení jí řekl, že je řízek víc vysušenější,protože je tenčí. A opět, jediná Pavlína komentovala tu soutěžící, Viki? Že nic v soutěži neukázala, že jí nefandí. Jak prostééééééééé!!!!! Tato soutěž letos nemá úroveň. A jak jsem napsala v předešlém příspěvku.....koukám, ale nic mi to už neříká. Soutěž je dávno dotočená. Můžeme se tady pozastavovat a kritizovat. Stejně nic nezměníme.

Spletla jsem se ve jméně. Byla to samozřejmě Kamila, ne Viki. Omlouvám se za chybu.

Nejvíc mně leze na nervy ten blb Pája. Je to nesympatický a nafoukaný člověk, který se vůbec do pořadu neměl vracet. S tou jeho maminkou už je pořádně trapný. Určitě je svobodný a žije s maminkou, která je buď svobodná matka, vdova nebo rozvedená.Ani bych se nedivila, kdyby tam šlo o incestní vztah. Z maminky se ten mamánek asi jednou posere. Takového chlapa dostat za manžela, tak si to za dva týdny hodím....

Taky jsem byla ráda,že Pája - mazánek vypadne a zase se drží. Je s tou maminkou trapný a maminka je na něj pyšná ani ji nedojde co že synáčka udělala. Zkrátka nám tam zbydou ty nejhorší. Pavlína a Pája. Budeme se těšit za týden,(chacha).

Úžasná soutěž!!! Vždycky se moc pobavím a nasměju, a porotci skvělí a féroví! Komu to vadí, ať se nekouká, néé? Jen mě utekl poslední díl, zkusím kuknůt přes net.

Aby se porota z Pavlíny nepotentovala. Ale je to jejich kůň, tak musí být nej.. Stále naprostá fuj.

Skončila jsem se sledováním tohoto pořadu. Minulé ročníky jsem pravidelně sledovala. Vrátím se až bude jiné složení poroty a nebude tam nesympatický
exot " Pavlínka."

Byla jsem s vnučkou na bagetě podle Pavlíny. Obyčejná bageta, vyhodila jsem zbytečně peníze. Doufala jsem, že to bude super. Nevím, jak mohla vyhrát.

Je to cele trapne,kazdy profesionalni kuchar by to potvrdil,ani jeden soutezici by v profesionalni kuchyni nemel sanci.Pavline by kazdy kuchar hned rozbil hubu a hned ji vyrazil,pani porodci delaji ostudu profesionalnim kucharum ostudu a meli by se stydet,ale prachy jsou prachy.

Už nám to zase začíná.Je vidět jak Pavlíně nadržují. Všichni si k ní stoupnou a pomalu by to nejraději uvařili sami. Už s tím nic neuděláme výherce už je, ale aspoň se zasmějeme ubrečenej Pavlíně a každý si na porotu udělá názor.

To se dalo čekat, že postoupí. Už je jasné, že to je pěkně nahrané. První kolo jako zpacká a druhé samozřejmě vyhraje. Dělají z nás blbce.

Všech porotců jsem si vážil ale po dnešním díle u mě všichni skončily, aby se z té ubrečené Pavlínky nepos........Je to nespravedlivé at jdou do pr.....Budu koukat radši na pohádky.

Tento pořad je velká fraška,buť vyhoďte celou porotu aji ufňukanou Pavlínou
nebo tento pořad zastavte.

Nemám slov, je to děs s tím hodnocením soutěžících. Pavlína, i kdyby neuvařila nic, tak postoupí s hodnocením, že to nic je náramné vůně a bezvadně ochucené! Škoda času se na tu trapárnu dívat!!!

doposud mě pořad bavil.Po ostudném postupu sprostačky Pavlíny osi myslím své o porotcích-jasně neobjektivní už se divat nebudu

A už je toho dost. Porotci se zase předvedli. Ta na dá uřvana už zase postoupila. Proč ji tak strašně nadrzuji. Sprostá jak dlaždic.

Hnus,hnus,hnus! Celá slavná porota by se měla stydět co předvádí jak kolem uřvaný Pavliny skáčou no fuj! Pavlína nemá kousek cti a charakteru její rodiče se musí za ní stydět.Cela soutěž ztratila díky Pavlíně tzv.smrnc

Do včerejšího večera jsem se dívala,ale končím.Porotce jsem si oblíbila,ale to co předvádí ,je vrchol,a to co předvedli včera u vystresovaný,uknučený Pavliny není ferový.Ona vubec neumí vařit,několikrát už měla vypadnout,co asi slíbila porotcum,že ji stále pomahají.Měl by vyhrát Roman,ale porotci tam protlačí tu blbku.Víc už se dívat nebudu,nemám ráda neferovost.

To se dalo čekat že ta ukňouraná rádoby kuchařka postoupí a hodnocení poroty no fuj jeto celé jen fraška!!!!!


Zase mi to nedá a musím se dívat, a opět se bavím, jak je porota směšná. Aspo je taky v televizi dobrá komedie.

Myslím si, že porota by měla být více objektivní a spravedlivá Okatě straní a nadržuje Pavlíně.Rovněž vyřazení Evy nebylo zrovna čisté ( oba soutěžící měli poznávat stejné vzorky potravin).

zdravim,
promiňtemi že se vyjádřim k vašemu pořadu.Nemohu pochopit jak někdo může vymyslet pro soutěžící kuchaře pracovat jen s jednou rukou.Asi vás nenapadlo, že si může soutěžící přivodit zranění při práci s oběma rukama,když často krájí nožem či strouhá a pracuje s horkými předměty, horkou vodou a horkými tuky, natož pak při práci jen s jednou rukou !Přece jde vymyslet jednoduší ztížení práce, jako je zkrácení času , nebo snížení počtu o jednoho v družstvu,namísto dvou s jednou rukou a podobně, ale takový nebezpečný nesmysl jako jste vymysleli vy ?
Miroslav.

Tak dneska to byla úplná katastrofa a stejně Pavlína jde dál. Je vidět že tam nasadili známou a o peníze se podělí jinak to nevidim. Tatínek chudák plakal. Fuj hnus. Doufám že si kuchařky nikdo nebude kupovat.

At jdou na tý Nově všichni do pr......to je otřesný toho uplakánka si tam snad nechávají na semeno ta i kdyby uvařila lejno tak ji nevyhodí.Opravdu úroven všech porotců.

Tak tahle soutěž je hnus,já jsem profi kuchař, vařím ve 4 hvězdičkovych hotelech,a ani já bych za hodinu nevymyslela a neuvarila,nenazdobila jídlo!!Chce se mi blit, komedie!!!!O Pavline a jejich už asi 100 šancích ani nemluvím!!!Mohla bych psát ještě hodinu jak jsem vytocena, ale nebudu,užijte si tuhle slataninu, rádobi vaření

Je mi líto porotců k čemu se propůjčily,to přeci není možný aby tu Pavlínu pustily dál a ještě k tomu lžou sami říkaly že dnes jeden vypadne ale asi tu kreatůru nemůžou vyhodit.Divím se že jim není hamba jak ji nadržujou ale prachy jsou prachy.

Takovou radost jsem měla že ta plačka vypadne. To co dnes zase Pavlína předvedla za 🎭 je na oskara. Asi proto ji tam asi drží. Za vařeni a pečení to na 100% nebude.Sprostá jak dlaždička.Chuděra,nějak na sebe musí upoutat pozornost.Ješte že ji neznám, styděla bych se za ni.

Vážení porotci, jste na sebe pyšní???? Mám pocit, že Pavlína nemusí nic uvařit a stejně vyhraje. Je to ostuda, co tam předvádíte !!!!!!!!!!!!!

soutěž MasterChef česko sleduji již několik let... vždy jsem ze srdce ocěňovala práci porotců i soutěžících a obdivovala co dokáží uvařit... i když se mi dnes velmi líbilo setkání soutěžících s rodinami a účast dětí byla v tomto dílu moc milá, tak nakonec jsem po dnešním dílu opravdu velmi zklamaná... tento pořad již bohužel nemá se jménem SOUTĚŽ a s vyhodnocením kvalitního vaření vůbec nic společného.... bohužel nejspíš protekce tady zvítězila na plné čáře .... je mi to moc líto... jak produkce, reřie, tak bohužel i porotci tímto dnem pohřbili původní myšlenku celé soutěže, a to :že účast v ní si zaslouží opravdu šikovní kuchaři, kteří něco umí a ne člověk, který opakovaně dělá zásadní chyby ve vaření a kterému i v tomto dílu radí celý recept někdo z balkonu a stejně ho nakonec neumí udělat dobře .... příště už váš pořad sledovat raději nebudu, nechci znovu zažít pocit, že se čím dál více vysmíváte všem divákům.... přeji všem hlavně zdraví v této těžké době .... snad se někdy zase uvidíme u nějakého nového a kvalitního pořadu

Tak tenhle večer byl vrchol.ta uřvana nána opět nevypadala, předvedla hrůzu, ale fňukat umí perfektně. Aby ji nemuseli vyhodit, radši neodešel nikdo. Hnus. Stydte se poroto. To co predvadite je fakt hnus!

Jak je možné že táta radil z balkónu nesympatické Pavlíně recept? Opět se potvrdilo že je to spratek protekční.To co opět předvedla jak litala ve spíži to byl hnus.O slavné porotě nemá už smysl něco říkat jelikož prachy jsou prachy.Pepa a Roman do finále!

Pořad, nikoliv soutěž, se mi líbí a obdivuji, co dokáží neprofesionálové vyrobit a nandat na talíř. Vadí mi ale velká nespravedlnost vůči jednotlivým účastníkům. Opravdu nelze pochopit, že se ten přisprostlý a často velmi namyšlený prcek, pořád drží v "soutěži". Včera jsme se koukali prakticky celá rodina, na otázku mého 10letého syna - "Proč nevypadla, když byla podle všech tří pánů porotců nejhorší? Když se mi nepovede diktát, taky mi ho paní učitelka odpustí a ostatním ne?" - neumím odpovědět. Je to již poněkolikáté velké zklamání, nadržování a neúcta k pravidlům asi vládne téměř všude.

Každopádně je pravda že ina začátku bylo řečeno. DNES JEDEN SOUTĚŽÍCÍ OPUSTÍ KUCHYŇ.PO DNEŠKU VÁS BUDE 5.No a prdlajs Měla to být plačka a nic. Hmmmmmm

Pardon!!!!! i na začátku

Pavlína neumí vařit, ale dělá v televizi trapnou šou a proto tam stále je.
To je priorita a lidi budou opět zvědaví co v dalších dílech předvede. Zámněrně nepíšu v dalším díle, ale v dalších dílech.

Já se ptám,jak dlouho bude ještě protěžovat porota tu uknouranou Pavlínu? Loni jsem se na tuto soutěž rád podíval,ale letos po tom co podruhé porota protlačila tu ňoumu Pavlínu končím se sledováním této soutěže,i těchto soutěžích je podvod na podvod,zdravím ne-vážení porotci.

fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;Myslela jsem,že tento pořad má být příkladem o vaření a ne o citech,kdo líp brečí.Pavlína je sobec a sama by měla uznat,že si už dávno nezaslouží ,aby tam ještě byla.Jiný by bez problémů hned vypadl,ale Pavlína se tam z nějakého důvodu drží dál.To je všechny vyhážete,aby Pavlína vyhrála?Kazíte si jen pověst a sledovanost tohoto pořadu.Poslední díl mě velmi naštval,ta hrozná nespravedlivost.Kdo a za co nad Pavlínou drží ruku?Ostatní se nervují a snaží asi zbytečně.Už mě i přestalo bavit další sledování tohoto pořadu.

uz aby ji vyhodili tu brejlatou knourutodle neni uz porad to je fakt komedie tady se vraci vyhazuje knoura se fakt se na to neda koukat zlatej master chef junior deti vari a tam se s nima gordon nemaze je to sice blby ze je vyhodi ale je to siutez a ti deti to berou ne jako tady prvni serie byla dobra tam se se soutezicima vubec nemazali

Tak se dneska zase pobavila. Uvidíme jestli zase bude řvát Pavlína, ale mají to v rodině. Když jsem viděla minule jak brečel tatínek tak to teda byla taky šaškárna. Fujky fujky.

Přál jsem si aby vypadla Pavlina protože mi připadá že jen hraje na city. A když ani dnes nevypadla tak to už je šoukujici, když jim chutnalo maso a ne jako celek ragu.

Dnes jsem vsadil 1000 kč že nevypadne Pavlína a vyhrál jsem....Příště vsadím 5000 kč co myslíte? Dopadne to jen jestli se bude se mnou někdo chtít vsadit......

Tak dnešek mě opravdu přesvědčil o tom,že je to vše jen fraška.Puncochař nad Pavlínou drží ochranou ruku,tudíž ostatní nemají šanci.

Znovu se potvrdilo to o čem se tady pořád píše, že je celá soutěž o nadržování.Kolik asi zaplatila porotcům škaredá ale hlavně bezcharakterní a škodolibá Pavlína?Charakter nemá žádný a je velice zamyndrakovana.Prosim poroto vzpamatuje se!

Také dnes jsem podle chování poroty uhodla kdo vypadne a měli by se pánové stydět. Co na té sprosté a ufnukane Pavline vidí. Nic bych za to nedala že tuto soutěž vyhraje, vše k tomu spěje. To už je fraška ne soutěž.

Bezpochyby je porota ovlivněná. Toto je už příliš okaté. To chcete udělat česku ostudu a nechat vyhrát někoho kdo vařit neumí? Masterchef je přece o tom kdo vařit umí a dobře vařit. Pavlína to rozhodně není. Od ní bych si nenechal uvařit ani čaj.

Musime se smířit s tím, že vyhraje ufňukanka. Doufam, že príští mastetschef už nebude tato porota. Bylo zajímavé že porota chtěla pinzetu a najednou ji Pavlina měla. To už je do nebe volající jak říkala Keliška. Doufám,až Pavlína vydá kuchařku tak rozumný člověk si ji nekoupí a nebude podporovat lumpárnu.
Tady je vidět, že i v tom vaření je úplatkářství což je velice smutné. Mojí vnučce je 13 let a je jí z toho smutno. Měli by to vysílat v noci a s hvězdičkou, aby děti neviděly tu lumpárnu. Už bych se nešla najíst ani do restaurace, které mají pirotci. Fuj

Mám ráda tento pořad ale tato řada mě moc zklamala díky důvodům co píší všichni ostatní , jsem ráda že se můžu připojit ...je to smutné...prachy vládnou světem ale porota to přece nemá zapotřebí !!?? přestávám věřit že porotci jsou až tak dobří kuchaři když se v tomto pokřiveném scénáři angažují

Normálně nikam nepíši, ale toto se nedá neokomentovat ...... Koukali jsme na tuto "soutěž" s tím, že něco nového člověk pobere do kuchyně a hlavně i kvůli Radkovi K, který, když vařil v pořadu "Kašpárku vař", tak se nám doma líbil s jakou lehkostí, humorem a podáním to proti ostatním děla....
Nyní ovšem to co předvádějí všichni tři porotci jsme zklamáni a znechuceni, stejně tak jako řada lidí a ufňukanec se tam stále drží.
Možná podle dezertu "který svět neviděl" už ani my neuvidíme další frašku a přepneme na jiný program....
Škoda Viki, která vypadla a ji podobní, kteří na rozdíl od sprostého hysteráka uměli vařit.
A jestli jsou v tom prachy, tak je to hnus!
Míra

Tak už toho bylo snad dost. To co porota předvádí s tou uřvanou na OÚ, to teda nemá obdoby. Jiní vypadli za daleko lepší jídla než předvádí tahle sprostá Pavlína. Akorát otravujete a odrazujete diváky. Stydte se.

Je to nefér vůči ostatním soutěžícím, kteří vařit umí a už ví že vyhrát nemohou. Vítěz je už od začátku znám. Je to křivárna ze strany tv Nova. Nemají ani kouska cti se k tomu vyjádřit. Ani se nedivím že vám všeobecně klesá sledovanost.

DOBŘE ,ŽE VÁM KAŽDÝ PÍŠE O Pavlíně a vy se ani nestydíte jí v příštím vysílání zase pustíte dál.Určitě to dotáhne do předposledního kola. Vždyt se vyjádřila dobře,když vyhraje obchod kde může prodávat svoji Bagetu tak že nemusí vyhrát,nemusí a drží se tam neustále.Ráda bych věděla co a kdo ji tam tak pevně drží.

Neskutečná mrcha podrazacka potvrdilo se že nemá vůbec charakter . Falešná , hnusná trpaslice otporna.Doufam , že spolusoutezici už ví co je to za sv..i a Roman jí ještě tahá košík.Hlavne že musí být všude první pizda

Největší šok absolutně nechápu a je mi z toho na blití tu p......nemohu ani vidět takto vykurvit tuto amatérskou soutěž pánové porotci a celá Novo jděte do prdele..............

Tak ještě jednou přátelé to je neskutečné co ta trhla Pavlína musí porotcům dělat.Zhoni polévku a jde opět dál a schopného člověka vyrazi to je nehorázný bordel!

Běžte už do prdele páni porotci. To už se nedá jinak říct. To co predvadite s tím uřvanou podrazackou to už je přes čáru. Co ještě musí zkazit, aby konečně dostala přes prsty? Stydte se.

Jste neskuteční šašci v té porotě vytěžovat tam tu kr..u Pavlínu po dnešním kole je ubohost Pepa měl daleko lepší výsledky jako ona.Věnuji se už 35 roků tomuto řemeslu ale větší nehoráznost jsem neviděl co jste dnes předvedli.

Vy to ještě sledujete? Vítěz je přeci nad slunce jasnější... přeci ten protekční "šéfkuchař/ka" PAVLÍNKA 😵😵😵👎👎👎

Tak na to už se dívat nemusím.Je jasné,že ta potvora to vyhraje.Poroto styďte se.

Neskutečné za polívku z vody z kohoutku postup do finále,páni porotci tuto soutěž totálně zkurvili.To to nevidí vedení Novy HNUJ !!!! Kolik dostali porotci aby jejich Pavlínka za ty blafy vyhrála.V takové soutěži a co dokáže porota za špinavost.

No vyhrát s vyvařeným vývarem , tak to je ostuda. Aspoň víme jak naše slavná porota vaří. Teď se potvrdilo co všichni píší, je Pavlína je nasazená na výhru a penízky se hodí všem. Opravdu hnus, dělají z lidí blbce. Ale dívám se proto, abych věděla co ta porota s Pavlínou vymyslí. Asi to berou jako komedii ale pěkně drahou. Za prachy porota udělá že sebe blbce, otřepou se a jdou dál. Fuj

Dneska koupil Novu pan Kelner tak doufám že se tři trapný šéfkuchaři už u něj nechytnou ty tomu dali na prdel stydte se jste nekulturní h.......

Dnes už to bylo opravdu přes čáru- dělá si Nova z lidí srandu? Sledovali jsme tento pořad naposledy.🤪

Je to neskutečné, kdyby se ta pinda do talíře vyblila, tak postoupí. Kolikrát už to zkazila a stále postupuje. Když ji vidím vytlemenou na balkóně tak mi je z toho pořadu zle

Měl jsem tento pořad rád, byl zábavný, ale zároveň to byla i soutěž amatérských kuchařů, jejichž výtvory hodnotili odborníci. A v soutěži už to tak bývá, že postupují ti lepší. Od letošního roku porotu tvoří nikoli odborníci, ale tři kašpárci, hrající si na bohy. Za peníze, jsou schopni všeho, včetně popření vlastních zásad o vaření. Plnou hubu řečí o michelinské hvězdě a mezi čtyři finalisty pošlou tu, která dokázala vyvařit vývar. U mě klesli mezi prachsprosté hochštaplery, protože zde máme další důkaz o tom, že peníze nesmrdí.

Tento pořad už odmítám sledovat. Je to nejhorší kolo, co existuje. Pavlína už leze každému krkem, ale nevím co porota na ní vidí a nadržuje jí. Vypadávají lidé co ukázali daleko více než ona. Už se poroto konečně vzpamatujte. Porotci dělají ostudu sami sobě, když takového exota co zkazí i vaření polévky a postoupí, to už je moc... Je vidět, že i na Nově jsou podvody , asi jim nezáleží na sledovanosti.

Porota by se měla stydět!! Pustit do dalšího kola někoho, kdo neumí ani udělat polévku??? Jde vidět, že pořad je dělán jen a jen kvůli sledovanosti a né na umění soutěžících.

To už je šílenost vyhodit někoho kdo vařit umí a dokazoval to celou dobu a nechat si tam někoho kdo už tolikrát ukázal,že nic neumí a ještě dokáže v takovéhle soutěži připálit polívku ?!!! Takovou kuchařku chcete řadit mezi masterchef česko? Ano jak jste pochopili mám na mysli tu malou ufňukanou prý kuchařku Pavlínu. Takový fajn porotci a tak slepý !!

Páni porotci, jaká je Pavlínka v posteli? Taky u toho ječí tak jako v pořadu?
Vy to určitě víte.

Vážení porotci, neúspěch vašich restaurací budete svádět na Coronu, nebo si přiznáte, že jste jako kuchaři zklamali? Nebo vám peníze za MasterChef stály za tu ostudu?

Ahoj souhlasim s vami na tu ubrecenku se neda divat a proc vypadli vsichni moravaci kteri umeli take dobre varit je to nahoda nebo umysl nekoho. Porota neni spravedliva meli by je vymenit, nadrzuji ubrecene, sproste Pavline , ktera uz mela byt davno venku.

Tak z nás udělali zase blbce. Nenápadně Pavlínu poslali na balkón, a příště bude zářit. Věřte tomu, už porotě nevěřím ani slovíčko.
No uvidíme.

pro mě je Pepa jasna jednička a proto musel vypadnout.protože v dalších kolech by neměl problém.stačilo sledovat o postup podle chuti.
doufam že ufnukana už vypadne.přeji Romanovi

Pořád se mluví jen o Pavllíně, ale nikdo nevidí,že soutěžící Ivka se krásně veze pouze s moučníky, jiná jídla nezvládne a vše je OK?

Dneska to začíná strašně, z Pavlíny jsou baf a zase si to vyřve, snad to je domluvené, že má nejlepší kuchaře a chudák Pavel nejhorší, nevím co tam ten dědek dělá, když nic neumí. Aspoň je taky v televizi dobrá komedie.

Opět nic překvapivého zaprcana podrazacka opět postup za práci jiných.Kdyby tam neměla Pepu a měla tam dědka kterej vlastně zhonil Pavlovi na co sáh tak by se asi posrala i když by si to zase vyrvala jako vždycky.Zajimalo by mě proč tam toho dědka vůbec zvali.Je to kopyto jako ta hnusná Pavlína

Už se těším, jak mi mistr šéfkuchař Pavlínka přijde otevřít ve své restauraci a na prsou bude mít michelinskou hvězdu za svou vynikající polévku z vodovodu.

Vítěz masterschefa Pepa( podle mě) společně s nejhezčí kuchařkou Evi(podle mě) zařídili postup do semifinále ty uřvaný kačeně. Ty dva jsou boží Pepa super kuchař a Evi super kočka asi ji miluju. Alespoń se nemusím stresovat, doufám že ve finále budou chlapi, jsou skvělí.

Už ji to dejte a bude pokoj. Je to zákeřná mrcha. Že se trochu páni porotci nestydite. Nána si všechno vyřve a dávno tam nemá co dělat. Je to hnus. Vyhodili jste daleko lepší.

Kritika Pavlíny mě nepřekvapuje. Nejméně pět krát byla nejhorší. Jednou měla být vyřazená ale jakoby zázrakem ten večer nebyl nikdo vyřazen i když bylo na úvod hlášeno, že dnes jeden vypadne. Včera mě překvapilo, že stihla vše napsat do sešitu a vše vybrala jak měla napsáno. Několikrát si vybrala dva košíky potravin ani je nepotřebovala. Určitě věděla dopředu, co se bude vařit. Také se mi zdálo, že p.Kašpárek ji dost nadržoval a radil Pavlíně, kdyby ji nechal vařit jak chtěla vypadla by mezi prvními. Výběr do týmu byl pro soutěžící nespravedlivý. Jasně na prvního losujícího soutěžícího musel zůstat ten nejhorší (Dědek).Měl vyřadit Pavla. Mělo se losovat (č. 1 až č.6) a losovat kdo zahájí výběr z pytlíku a kdo bude druhý a třetí.
Jinak musím napsat, že všichni soutěžící už od prvního ročníku vařit umějí není jím ale třeba nadržovat!

pavlina urvana morda davno mela byt v pici udela porota za vic nez ona je to ufnukana fuchtle

doufam ze ji chlapi daji poradne zahulit a nevyhraje a jestli vyhraje tak uz pak se nebudu divat a porota at sevzpamatuje co na te pici vidi ufnukany sprosty fracek

Už od začátku bylo Pavline nadrzovano a všichni porotci pomalu vařili za ní a myslím že to ta ufnukana a sprostá kacaba vyhraje a pak se sabnou, takže se určitě dívat budu, to bude divadélko.

Pani porotci, jste trapni a nespravedlivi, jestli budete vpristim MasterChef, tak se nebude polovina ceska divat, protoze jste lidi zklamali.Sami dobre vite, ze Pavlina je bez vasi pomoci ztracena, Jen ze zacne brecet, udela na vas oci a hned je nejlepsi.Verim, ze vezmete rozum do hrsti a vyhraje jeden z kluku.Pan Kasparek je z ni, cely posrany, jestli se diva jeho nova manzelka, tak nevim jestli je ji to jedno.Nikomu tak jako Pavline neradijou.

To co se čekalo, tak přišlo. Opět podvod a zase vůlí a tatínek bude taky bolet prdloušové. Pavel byl lepší a jí není hanba ani porotě. Styďte se vyhodit lepšího a blbečka tam nechat. Hanba fuj

Tak tohle už je fakt moc.....škatule postoupila....nechápu ..Pavel celou dobu ukazoval perfektní výkony a Pavlína akorát hysterii....

Už jen to jak se na ni Kašpárek při vyhlašování usmíval , bylo jasný že postoupí hysterka

Tak to jste přehnali, Pavlína si finále nezaslouží. Trapné a nespravedlivé. Dopředu dohodnuté.

fuuj

Běžte už páni porotci do prdele i s tou vaší protžovanou uřvanou nánou.To už je fakt nehoraznost.

Vrchol neférovosti od šašků porotců a pizda opět do finále.Neskutecna svině namyšlená určitě jí nechají vyhrát.Doufam že se jí všechno to svinstvo vrátí.Poroto vy se zahrabte a styďte se!11

Na finále nemusíme koukat, já hlupák já hlava děravá myslel že zvítězí a do finále postoupí ty dva nejlepší. Omyl masteršef bude ta p......S bohem, pokud budou příště tito porotci budu to bojkotovat...

Vždyť je to zábavný pořad. Dobří jsou všichni. I Pavlína. Je fakt dobrá.

Vždyť je to zábavný pořad. Dobří jsou všichni. I Pavlína. Je fakt dobrá.

Ještě dodatek kolikpak jste poroto dostali do kapsy?

Co dělají v Nově jak mohou takovou soutěž nechat tak zkurvit.To nevidí co dělájí páni porotci,už ať zalezou.Co dostali ,že tak rozhoduji.Je to svinstvo. Jeden se zamiluje, ten starý kocour a druhý ukazuje jak naklepat řízky a když je zkurví tak soutěžící vyhodí.No to je úrověň.Co pán ředitel,čumí na ten hnuj co vysílá.Pavlína může Pavlovi tak mýt nádobí.

Připadá mi,že tam fungují nějaké příbuzenské vztahy s porotou a jedním ze soutěžícím...nemyslíte?

Musíme doufat, že příště vyberou jinou porotu a spravedlivou. Tady bylo hned od začátku jasné že vyhraje Pavlína. Hlavně že se tatínek nechal ostříhat, je smutné že by jinak k holiči nešel směšné. Jak může být takový budou a jít přes mrtvoly. Doufám, že si nikdo nic od ní nekoupí.

Myslím, že Pavel byl lepší, ovšem Pavlína byla taky skvělá. A navíc je moc hezká a chytrá.

Výborná soutěž. Vždycky při sledování dostanu hlad.

Tak to uz jste uplne vymasteni, meli by jste se stydet.Ja byt Pavlem, tak vam ani ruku nepodam.Ja nejsem uz mladsi rocnik, ale plne souhlasim, s tema vsema co vam pisi.Nechci byt sprosta, ale jste hajzli.Vy fandite te hysterce, jen udela ksicht a zacne becet tak je jasny, ze musi vypadnout ten lepsi.Doufam, ze pristi rok, uz Nova vas jako porodce nevezme. Stydte se.Vera z Olomouce

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Tvl já taky dycky mám hlad

Robine, stačí napsat pouze jednou, že máte hlad.
Děkuji.

Pane Sysle, omlouvám se velmi. Došlo k tomuto omylem. Jsem již starší člověk a třesou se mi ruce. Prosím, zalezte do nory a neraďte.

Pane Robine, buďte tak laskav a uchovejte se ke mně slušně, protože jinak budu nucen Vás kousnout.
Děkuji Vám.

Pane Sysle. Koukejte zmizet v noře a raději nevystrkujte ten svůj drzý čumák ven.

Pane Sysle. Koukejte zmizet v noře a raději nevystrkujte ten svůj drzý čumák ven.

Robin se syslem jste vilové.

Robin se syslem jste vilové.

Robin se syslem jste vilové.

Pane Robine, budu potěšen, pokud se budete chovat kultivovaně a s noblesou. Nenuťte mě prosím, abych si byl nucen myslet, že jste imbecil. Stále se vystavujete nebezpečí,že mi nezbude nic jiného než Vás kousnout.
Děkuji Vám.

Robin a sysel jsou volové

A Saša je 314ca!

Největší vůl jsi ty sysel. Hraješ si na inteligenta. Zalez pod necky.

Tak to jsi, Sašo, přehnal. Vyzývám tě na duel, kde dostaneš přes čumák.
To je úroveň.
Děkuji.

Jedno z řešení je, přestat pořad sledovat, myslím, že by si to po těch nechutnostech zasloužil.

Sysel je óbrvůl.

Saša je idiot a žádám, aby okamžitě vypadnul, jinak za sebe neručím a kousnu. Čekám!
Děkuji.

Pane Sysel nechte těch hloupích psaňi zde. Buťto máte co řict k soutěži nebo zde nepyšte. Jeto hloupí opravdu. Pan Saša vas spravňe zprdnul.

Pane Vojto,
nevstupujte do cizích hovorů, aniž jste byl vyzván. Vy jste vyzván nebyl, ale když už jste vstoupil, tak Vám sděluji, že jste kretén.
Děkuji Vám.

Páni porotci, jste trapní, až hrůza. Nechtěla bych se u vás v restauraci stravovat. Je to všechno hnus. U Vás vyhrává ten, kdo neumí pořádně vařit, že Vám není trapně. Chválíte Pavla a nakonec to vyhraje ta pipina. Asi to nebude samo sebou. Postoupit měl Roman a Pavel, to by bylo spravedlivé.
Televize Nova pokud má trochu soudnosti, tak by Vás už neměla brát, příští rok a nebo raději takovou soutěž ukončit navždy. Je to sám podvod a podraz. Ale co u nás je to asi spravedlivé, takové nadržování a nefér jednání. Hnus...hnus...hnus...

Smutné,Pavlíno,trochu pokory by neuškodilo.Ti,co s Tebou v posledních řadách soupeřili jsou oproti Tobě kapacity.Nesaháš jim ani po kotníky, jak vařením, tak chováním.Už jsi měla skončit dávno, skoro pokaždé jsi byla ve vyřazovacím kole a nechápu, proč Ti dali ještě šanci, když jsi měla jít v kole, když s váma vařili rodinní přislusníci. Ubohé

Pane Sysel ste vůl.prestante taďi otravovat svími rádo by yntelektskimi bláboli.sysel je debylňi méno a vy ste jak vaše méno.

Pane Vojto,
zalezte do boudy ty jeden moulo negramotňi opičaku z pralesa tady nemáš co dělat se cpát do hovoru druhých ty jeden blboune.
Děkuji.

Sysel sysel za prdel visel

Dřív jsem tuto soutěž ráda sledovala a obdivovala, co dokáží někteří amatérští kuchaři vytvořit, ale nyní tato soutěž už dávno není o vaření. I když i v této sérii byli kvalitní kuchaři. Finalisté rozhodně nejsou ti nejlepší, páni porotci tuto soutěž zcela degradovali. Nechápu že se k takové prasárně propůjčili.

vojta (záměrně píšu s malým písmenem, neboť svým jednáním se pasoval do úrovně prvoka) je prdloch a na tom trvám.
Děkuji.

Pane Sysel. Ste největší vůl na celým světě. Děkuji

Pane Vojto alias prvoku,
dělám to nerad, ale musím: většího idiota než jste vy, jsem nikdy nepotkal. Nikdy bych neuvěřil, že něco tak dementního může existovat. I ten prvok v kaluži je na vyšší úrovni.
Děkuji Vám.

Pane Sysel. Ste blásen. Lituji vaší roďynu. Děkuji

Pane Vojto prvoku,
blázen jste vy! A k tomu všemu jste prvok! Zalezte do nejbližší kaluže a necpěte se na internet.
Děkuji Vám.

Tak jste páni porotci dotáhli ufnukánka až do konce. Divím se ,že TV NOVA do vysílání nezasáhla, vždyt musela viděti malou sledovanost pořadu.Zaplat pánbu, že je už konec takovou krávovinu vysílat je hrozne. Nic jiného než sprostý slovník podrazy si to tento pořad nezasloužil.A vy páni porotci jste úplně trapný, když jim radíte a pak v ústraní se smějete. Doufám, že již tuto hrůzu vymažou a nepustí na televizní obrazovky.

Na tuto trapnou komedii se již od "vítězné bagety" nedívám. Typnul jsem si že všechno je připravené a nastrojené pro toho podskříňáka. Ta "komise" je čím dále trapnější - musí obhajovat NEOBHAJITELNÉ a tvářit se "VĚDECKY" - ti komisaři musí mít kachní žaludek že takový hnus bez uzardění PŘIKREJÍ. Je to stejný podvod jako všechno v tomto státě a je naprosto zbytečné kecat o tom že to je převzatý formát z Ameriky - to by tam museli mít samé hlupáky - podle tohoto českého Xindlu to tak vypadá. FUJ, FUJ, FUJ.

Nerozčilujte se vsichni a pomněte, že na každou svini se vaří v kotli voda.

včera jsem se dívala na MasterChev Junior a musím říct, že ty "osmileté"děti, i ty co vypadly vaří o 1000procent lépe než zakrslá ohava a sprostá huba Pavlína, a porota to už bez komentáře jen lituji zákazníky jejich podniků, když kohoutkovou připálenou polívku pošlou do finále!!!!!!

Tak už se těším na zítřejší trapárnu,ale koukat budu abych viděla jak se zesměšní porota. Myslím si, že si porota udělala reklamu, že tam moc rozumních lidí k nim chodit nebude ( za polévku z kohoutku za nehoráznou cenu).

Dobře asi kouřila že dostala o bod víc.................

Super, super, super víc jsme si přát nemohli. Pavlína si byla tak jistá až to bylo nehorázné.

Skvělé!!! Roman vítěz!!!! To čumíte pane Sysel!!! Vy byste se nezmoh ani na čaj!!!!

Konečně ta zdrapanina vypadla.Byla si sebejistá jako prase a hypnotizovala porotu očima.Romanovi veliká gratulace za to jaký vůbec je, férový a slušný kluk.Doufam , že příští rok obsadí tv Nova jiné porotce, kteří budou čestné hodnotit a nenechají se ovlivňovat.

Výborný Roman! Zaslouží si vítězství, je nejlepší! Pan Saša je pitomec.
Děkuji Vám.

Pane Sysel vy ste nepostřehnul že pan Saša vyslovil Romanovy pochvalu. Jeho viteství označil jako skvělé. Přestaňte urážet lidi za jejich názory které vy ani nechápete. Jste neuvěřitelni vůl. Přestaňte tady psát. Dekuji

Tak nám nakonec Pavlína nevyhrála, stála tam s otevřenou hubou jak tele!!!!!!!!!!!!!!5Romane tobě výhru přeji, byl jsi lepší!!!!!!!

Moc gratuluji Romanovi!Zasloužil si výhru!Byl nejlepší!💕

Pane Sašo neboli šašku počmáranej! Jste pitomec za všech okolností a nezáleží na tom, komu jste fandil. Jste pitomec. Je to jasné? Absolutní pitomec pitomec pitomec.
Děkuji Vám.

to přece nemohlo dopadnout jinak, jinak by si Nova nasr... do kalhot a ztratila tisíce svých diváků a to i kdyby ten namyšlenej prcek uvařil skvěle, porotci nemohli jinak, kdyby ji nechali vyhrát přišli by o honorář, oni byli taky svázaní vývojem, škoda že vypadl Pavel, nebo Pepa, ti byli fakt dobří a zasloužili si finále daleko víc než ta samolibá a sprostá koza!

Sysel je debil sysel je vůl, saša by na něj měl vzíti hůl. A hnát jej před sebou na hnojiště, aby už sysel nic nepsal příště. On nikdy rozum nebude míti, neb mozek svůj má sysel v ř--i.

Ale!? Pan vojta opustil kanál! Vojto, debile, zahuč zpátky do kanálu a nepleť se mezi inteligenty. Bukvico jedna vypelichaná.
Děkuji Vám.

Konečně dostala co zasela podrazácká namachrovana. Ty její intriky ji nevyšly. Příště jinou porotu. Stejně ji protezovali od začátku. Jenom zvanila jak vyhraje a jak má skvělé jídlo.

Syslu Syslu tví psaní postrádá smyslu. Si vulgarní tvor, zalez do svích nor.

po pravu vyhral roman jsem rad ze ta ufnukana nana ostrouhala a dojde ji ze ufnukanosti se nevyhrava a porota se konecne ukazala jako dobra az na to jak porad se lisali k pavline

Pane vojto s malým v, jelikož jste debil, neodvažuje se zopakovat vaše dementní invektivy.
Děkuji Vám.

Pane Sysel s velkym. Nechte si svý bláboly. Radši se poděkujte a šup do nory.

Pane Vojto, dlouho jsem se snažil oddálit tu skutečnost, že jakmile se ke mně přiblížíte, budu nucen Vás kousnout. A to si nepřejte zažít. Je mi líto, ale jste nepoučitrelný bulík.
Děkuji Vám.

Ta nána uřvana sprostá neměla ani tolik slušnosti, aby Romanovi pogratulovala k vítězství. Jo pýcha předchází pád.

Pane Sysel přestaňte tady psát ty blbosťi. Píšete z hladu, slyšte mou radu. Kupte si šunku od kosti.

Sysel ty si vůl jak lev. Tady se bavíme o MasterChefovi a ty se tady musíš naváže do nějakých lidí kteří o to viditelne nestojí.

Jitkaaaaaaaaá!
Nepleť se do cizích dialogů.
Jasné?

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Výměna manželek (Nova) - celé díly online zdarma ke zhlédnutí

3

Vzpomínáte na nejbizarnější díly 🧡 Výměny manželek? Kolik obdrží 🤑 účastníci této reality show? Přihlásíte se taky?

 

Seriál Kukačky na ČT - recenze, herci a celé epizody online

12

Chcete vědět, o čem je nový seriál Kukačky? 🤼 Zajímá vás, koho uvidíte v hlavních rolích? 🧡 Vše o seriálu Kukačky na České televizi se dočtete...

 

Anatomie života na TV Nova - herci a celé epizody online

9

Kdy TV Nova spustí nový seriál Anatomie života? Koho uvidíme v hlavních rolích 💗 a o čem to vlastně bude? Na tyto a další otázky 🔔 odpovídáme v...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti