ZAJÍMAVOSTI

MasterChef Česko na TV Nova online: porotci, soutěžící

Komentáře

jeto bomba soutěž

spatne hodnoceni Honza nejlepsi i Petr vypadl nepravem porotci uz vedeli ke konci kdo vyhraje nefer

Největší hloupost co jsem kdy viděl!....

Tři mistři kuchaři / tetovaný, tlouštík / tam řvou a pobíhají jako obstarožní puberťáci. Poslední řada byla kvalitou a řízením zajímavější.

pičovina

Soutěž se mi moc líbí. Obtiv všem soutěžícím. Sympapická porota.

Super soutěž!Porota sympatická, nejvíce Přemek. Strašně mně leze na nervy ta krojovaná slečna, je moc sladká a vypadá jako mladší uječená Jarmila Šuláková,

Jeden z porotců z "MasterChef" hraje v reklamě, kde čistí skleničku,
zvlhčuje ji vlastním dechem a pečlivě roztírá ubrouskem po celé skleničce.
Kde on se prosím vás učil? Možná bude namítat, že má zdravotní průkaz a michelinské ocenění, ale přesto je to nechutné.
Ještě by mě zajímalo kde má hospodu, že bych tam nechodil.

Je to bomba soutěž,kdy osobnost zaprodá Michelinskou hvězduPeníze ze kazezí nejen charakter ale i kuchaře

Je to bomba soutěž,kdy osobnost zaprodá Michelinskou hvězdu Peníze
kazí nejen charakter ale i kuchaře.Kašpárek bude už jen Kašpárek.

Porota i soutěžící v předcházejících ročnících měli daleko vyšší úroveň než letos. Tento pořad jsem pravidelně sledoval. Letos je to víc hrané.
Ten souboj o imunitní odznak byla hloupě sehraná fraška.
Už to genderově vyvážené vybírání soutěžících napovídá v jakém duchu bude tato soutěž probíhat.
Letos poprvé asi tuto soutěž neuvidím do konce.

Dnes 12. 3. 2020 to porotci ve vší úctě k nim podělali na 100 %.
Pánové Vaše objektivita je jistě v haj ....u.

divím se, že si pan Kašpárek nevezme Pavlínku domů, aby si ji co nejvíce užil.

Na soutěži mi vadí pár věcí. Hudba podkreslující soutěž je příliš hlasitá a často ruší mluvené slovo. Porota někdy záměrně zdržuje některé soutěžící. Použití imunity je nespravedlivé, může vyřadit výborného kuchaře, místo slabšího, kterému se to náhodou povede. Porota tentokrát nic moc.Tento rok to asi nedokoukám.

Koukala jsem na všechny soutěže,ale musím napsat tato je asi zatím nejhorší.
Myslím ,že tady je soutěž nespravedlivá.Taková Pavlína už by měla býti dávno venku,ale asi tady ruka ruku myje.Její vystupování na ženu ,která chce vyhrát je pod obraz ošklivé, a takový Pája klidný a milí soutěžicí za maso dostal takovou výtku nehezkou ,která se na porodce nehodí.Tím strhl sebou i ostatní soutěžící,kteří si to nezaslouží.Myslí. že byste se měli poohlédnout na vystupování soutěžících a hlavně když jste porodci to je jako kantoři ,ale tak byste měli dohlédnout lépe na soutěžící.Jsou tam tací, kteří vaří dobře ale jídlo bych si od nich nevzala,když se podívám na jejich barevné nehty,které by správně neměli mít.Co vy na to.

Včera jsem se znovu přesvědčila, že i michelinský kuchař je zralý na vrácení výučního listu. Všichni pánové ve shodě vzpomínali, jak se dělá kyjevský kotlet. Jen si nějak nevzpomněli, že se to dělá z kuřecího masa.... Pokud chci někoho poučovat, měl bych si být jistý tím, co říkám. A nebo se podívat do socialistických norem teplé kuchyně, které mimochodem nebyly zas až tak špatné...

Jedná se o zábavný pořad televize za účelem vydělávání peněz z reklam - ze sledovanosti. Je zcela jedno kdo a jak vaří. Napětí se musí udržovat nahranou namyšlenou holkou -třeba Pavlínou, musí být zastoupené i stáří - dědkem, nějaký rom, vyšívaná Moravanka atd. Porotci dostanou dobře zaplaceno. Nevadí nám to. Pobavíme se. A o to jde. Držím vám tvůrci palce.

Pavlina by neměla byt tak sprostá.

Nelíbí se nám vyjadřování Pavlíny divím se že jí ještě nikdo nenapomenul.

pavlína je sprostá a vaří nic moc kolikrát už byla mezi posledními, ale asi umí zaujmout porotu jinak než vařením

Je to soutěž pro pobavení a pro zpestření večerů. Myslím si , že to vyhraje Pavlína. Jde přes mrtvolu . Proč by ne, jsou v tom krásné peníze . Hraje na city -pláče. Porota jí nadržuje.

Pavlina do masterchefa nepatri je to proste rozmazleny fracek a veri ze umi varit nejlip chacha

Soutěž se mi libi,ale Pavlina by už měla vypadnout. Neumí vařit a je hrozně nesympaticka. Nema tam co dělat. Vypadli mnohem lepší soutěžící než je ona.

Pořad ráda sleduji, ale prostě nevím co tam dělá ta sprostá a trapná Pavlína. Určitě by měla vyletět co nejdřív.

Pavlíno proč jsi taková sprostá? styd se jsi takový vemeno a neumíš se chovat

ty tele pavlo nenadávej porád jsi ubohá

nevím co dělá v soutěži ještě Pavlína. Nesympatická namyšlená a sprostá jak dlaždič. Vařit taky nijak zvlášť neumí. Nevím proč jí porota tak protěžuje.

koukám. že ta blbka Pavlína štve víc lidí, já jí nemusím už od začátku. Její slovník ukazuje jakou má inteligenci, a to její fňukání je odporné. Kdyby aspoň uměla pořádně vařit, ale asi v každé řadě musíme strpět nějaké protěžované hovada!!!!!!

vsadim se ze to vyhraje ta ... Pavlinka

Nevím, jak může porota nadržovat Pavlíně. Je sprostá, vše si vybrečí a přitom si myslí jaká je supermana. Porota je nespravedlivá.

Pravděpodobně porota nečte naše názory, jinak by nemohli tak fandit Pavlině. A dneska ta cukrářka tomu dodala, ať si Pavlínu 24veme do svého týmu hned. Až jim tam bude mluvit jak dlaždič, tak nevím co jí poví. A nebo je taky taková?

tak dnešní díl byl teda vrchol. Dort ji složila cukrářka hlavně,aby se udržela sprostá Pavlína. Dovedete diváky pěkně otrávit.Vezměte si tu holčičku ubrečenou domu.

Nechápu proč porota nadržuje Pavlíně??Jsou tam proti ní opravdoví borci kuchaři a ona už by měla vypadnout!!

Pavlína?Porota jí vyloženě nadržuje.Je to od začátku hysterická a sprostá paní. Dnes to opravdu porota i paní pekařka, která jí nejvíce radila, přehnali.Ano, je to reality show, ale i tak by měla být nějaká spravedlnost.Chování paní Pavlíny je už neúnosné a vidím, že takto na ni nahlíží spousta lidí.
Co se týká zkrácení času na přípravu nevařeného jídla? No, rozmyslet si, co budu vařit a kolik mám na to času a pak ten čas zkrátit, to byla podpásovka. Jídlo ani nemohlo být vychucené tak, jak by to některé potřebovalo. Ale jinak, dobrá zábava pro otrlé.

Tak dnes to byla pro ostatní soutěžící pěkná podpásovka dort té PROTĚŽOVANÉ uřvané koze skoro celý poskládala cukrářka, pak aby nebyl nejlepší. Jak dlouho tam bude ještě fňukat???????? Porota jí vysloveně nadržuje!!!!!!

Proč nevyhodite Pavlinu. Má nějaké známosti???? Porota ji leze do zadku. Vařit neumí,jen si vše vybreči!!!!!! Už měla být dávno vyhozená. Ta komedie dnes, to byl vrchol. Už se nebudu duvat.

Nespravedlivé hodnocení,ta ubulená sprostá nána hraje na city a porota ji to žere.NEMÁ NA TO ,TO VYHRÁT.CHová se nemožně a porota to nevidí?Nemá základy slušného chování,výhru by si zasloužil Pepa.

Dnešní díl byl teda vrchol.Porota už by se konečně měla probrat a tu uřvanou nesympatickou a namyšlenou Pavlínu poslat domu. Měla vylítnout už dávno. Kastrol připálí,tak že byl na vyhození a porota ji ještě pochválí. Hnus.

Pokora se naučit nedá,a právě ta chybí Pavlíně.Nejlepší je Roman,ten si na nic nehraje.Pořad se mi líbí.

To už je katastrofa. Je to blázen a věřím že se zákonitě zblázní. Doufám, že si ty bagety nikdo nebude kupovat.A porota je z ní úplně haf. Už věřím tomu, že je tam z protekce.

na Pavlínu se už nedá dívat, všechno chce nejvíc ze všech soutěžících, proč tam tedy ostatní vlastně jsou...sprostá, všechno si vybrečí, chlapi pekli jak o život a ona zaplače a má pomoc...asi se mi už nechce dál dívat...

Souhlasím s Evíkem. A ještě k tomu trapárna. Porota tam skáče jak ta prastěná Pavlína.( pro porotu Pavlínka!!- chacha)

ta Pavlina je herecka falesna uz davno mela byt venku nevim ci je to znama evidentne NADRZOVANO neda se na ni divat hnus

kolikrát jídlo nevypadá nic moc a je skvělé. Porotci hodnotí jen "krásnej rohlík"? Po dnešní výhře zdravé bagety od Pavlíny jsem se přestal koukat. Pochopil jsem, že jde jen o prachy z reklam.

P. Forejt to přehání s mluvou. Hodí se ke sprostej Pavlínè.

tak dneska už mě to fakt naštvalo, Pavlína to tolikrát zmastila a je tam pořád..Evka si to nezasloužila...tak to vypadá, že Pavlínka vyhraje...už mě to nebaví...koho známá to asi je...

Díky dnešku se přestávám dívat.Minule s tím dortem jí také pomohla, jinak by to nezvládal a nakonec byla nejlepší i když měla korpus nedopečený . Není to spravedlivé k ostatním.

Pavlína se drží, protože je nejvíce námi diváky propírána a to v tom špatném smyslu. Kdyby jsme jí nevěnovali pozornost, možná už by byla venku. Ale čím více ji budeme nenávidět a posílat do pryč, tím déle tam bude. A to proto, že v tom tkví podstata takových pořadů. Vlastně se my Pavle staráme o to, že stále přežívá. Na tomto základu je postaven i pořad Prostřeno na Primě. Kdo nejvíc prudí,má za to nejvíc prachů. Kdyby vše probíhalo hladce, všichni uvařili na výtečnou, všichnise navzájem chválili, tak by to lidi brzy přestalo bavit a nekoukali by se. Na tom jsou postaveny všechny reality show. To je můj názor. Také se mi nelíbil dnes porotce s těmi dlouhými vlasy. Neumí povzbudit, ani poradit. Teda, chlapovi. Ženským většinou pochválí a poradí. Vyloženě dnes stresoval toho Páju, co ho dnes vyhodili. A nebylo to poprvé. A vyhodili i tu Evi, protože minule nechali v soutěži i Romana. Minule nevypadl nikdo, tak dnes museli jít dva. Ten pořad má svoje pravidla.

Pavlína je katastrofa .má to býti známá jednoho z porotců .... trapné se na ni koukat .... vyloženě protekčni dámička

Na rozdíl od minulých ročníků Masterchefa, které jsem sledoval se zaujetím po dnešku končím. Již vybraní porotci jsou proti minulým nesympatičtí a nudní. Sami toho moc nepředvedou a ty jejich bohorovný řeči proložený trapným humorem jsou někdy zoufalý. Vrcholem je protěžování "jejich Pavlínky," která je rozmazlený, falešný a křivý fracek. Vyhodili několik soutěžících, kteří byli lepší jak ona. Je to již trapné a nudné. Končím se sledováním pořadu. Doufám, že příští rok tam bude jiné složení poroty.

Na letošního MasterSchefa se nedá koukat. Prosazovaná Pavlína by měla již dávno vypadnout. Je to hysterka a porotci ji pomáhají kde můžou. viz pečení dortu, kde ji cukrářka postavila pomalu celý dort a ještě ji ho pomohla opatlat krémem. Proč porotci nepomůžou těm slabším. Všichni porotci se můžou z " Pavlínky" podělat. Bude to asi nějaká protekční holčička. Mám takový neblahý dojem a nebudu daleko od pravdy, že je to předem daný vítěz. Předešlé ročníky byly daleko lepší a férovější.

Také se divím, že Pavlína( dle porotců Pavlínka) ještě nevypadla. To se asi nestane, protože přece porotci svoji oblíbenkyni a protěžovanou Pavlínku, za kterou dělají její práci a ona se hřeje na výsluní, nevyhodí. Vypadlo spoustu dobrých kuchařů, kterým arogantní a protivná Pavlína nesahá ani po kotníky. Přestávám se dívám, protože je vítěz Pavlínka daný. Hanba porotcům.

Tak už je to opravdu moc. Jak dlouho ještě budou porotci protěžovat tu uřvanou a nesympatickou Pavlínu? Už se na to nedá koukat je to nejslabší ročník ze všech minulých. Ať si ji vezme pan Kašpárek nebo Punčochář domů,když ji tak protěžují. Jen otrávíte a odradíte spoustu diváků. Ale to je asi váš záměr.

Ahoj všichni, včera jsem sledovala Pavlinu
v pořadu Nova je s Vámi a psali tam Pavlinu jako finalistku. Máme se na co těšit. Určitě je dobře známá nějakého poradce. Že jim není hanba, celou soutěž zničili. Ahojky.

Pavlinka je super katastrofa už za dort by měla letět Je to asi známa některého z porotců drží ji a nadrzuji je to ne fer . Všichni měli dort dvě barvy oranžové a bílé jen Pavlinka tmavý a bílý navíc ji to ta cukrárka ji dort udělala Škoda ze i do tohoto programu se dostává protekce Fuj porotci,,,,,,

Vážení, asi vám uniklo, že na začátku Pavlínka tykala panu Punčochářovi a oslovila ho křestním jménem. Není co řešit, nerozčilujte se, nedívejte se, bohužel v tomto ročníku soutěže se jedná o nechutný podvod na diváky. Všem ostatním soutěžícím vyslovuji uznání a přeji jim, aby tímto postojem poroty nebyli znechuceni, přestože to pro ně musí být těžké.

Na tuto řadu už se nebudu dívat. Je to nechutné. Ta Pavlína to mnoha lidem znechutila.Pani porotci by se měli pořádně zamyslet. Lidi nejsou hloupi.Je to očividné o co jde. Eva si to nezasloužila.Asi ji chyběla sprostost, kterou disponuje Pavlína

Právě jsem se dočetla na EXTRA, že soutěž Master Chef je předtáčená dopředu a DÁVNO DOTOČENÁ!!! Takže můžeme nadávat jak chceme. Je to opravdu jen a jen o reklamě a penězích. A zřejmě, jak píší v EXTRA, ta křehká duše opravdu vyhraje. Takže za sebe, už mě to dál bavit nebude, tudíž mi ani nebude vadit, že to nebudu dál sledovat.

Porotci fuj ....Pavlinka malá hysterka ,která spoléhá na protekci u Puncochare její dort vlastně nebyl její výtvor Škoda ze porotci nejsou objektivni

Ja kdyz vidim Pavlinku,tak vidim Premka. Jsou jak dvojcata!

Kdyby se Pavlina chovala slušně a porota ji nenadržovala a už dávno vypadla,nemusela by se teď hroutit. Je to šaškárna.Už dávno na to nemá.

Celá Pavlína musí mít hroší kůži když jí nevadí před národem jak se chová a je hnusná i s tím jejím nahraným fnukanim. Měla by si kontrolovat i její ústa když je otevře při smíchu je jí vidět až do žaludku.Velice nesympatická paní.

Bohužel i na Instagram je Pavlinka king Je zaručeně neskromna a vychloubacna Moc by mě zajímalo odkud berou peníze na svůj nadstanartni životní styl Pavlinka nepracuje protože ji udržuje manžel Pavlinka má horší kůži a nic ji o úsměv nepripravi Stydět by ses měla Pavlo

Bohužel i na Instagram je Pavlinka king Je zaručeně neskromna a vychloubacna Moc by mě zajímalo odkud berou peníze na svůj nadstanartni životní styl Pavlinka nepracuje protože ji udržuje manžel Pavlinka má horší kůži a nic ji o úsměv nepripravi Stydět by ses měla Pavlo

Hezky vecer cely master chef mi prijde uz jen jako komedie jestlize to ma byt soutez tak uz rozhodne nevracim vypadle soutezici zpet, co se tyce Pavliny tak uz sem po 3 dile chtel aby vypadla proste uz to neni soutez jako kdyz to zacinalo fakt je to traparna

Souhlasím s Prahou. Bude to díl od dílů trapnější. A budeme doufat, že příště bude porota jiná a ne tato.
Jsou též trapnějši a trapnějsí. A naše Pavlína zuří, že ji přibyde další konkurence, ale stejně porota ji zase vychvalí.

Komedie jako blázen. Nejlepší bylo jak Punčochář rozklepal té Viki? ten řízek až do něho udělal díru a nakonec při hodnocení jí řekl, že je řízek víc vysušenější,protože je tenčí. A opět, jediná Pavlína komentovala tu soutěžící, Viki? Že nic v soutěži neukázala, že jí nefandí. Jak prostééééééééé!!!!! Tato soutěž letos nemá úroveň. A jak jsem napsala v předešlém příspěvku.....koukám, ale nic mi to už neříká. Soutěž je dávno dotočená. Můžeme se tady pozastavovat a kritizovat. Stejně nic nezměníme.

Spletla jsem se ve jméně. Byla to samozřejmě Kamila, ne Viki. Omlouvám se za chybu.

Nejvíc mně leze na nervy ten blb Pája. Je to nesympatický a nafoukaný člověk, který se vůbec do pořadu neměl vracet. S tou jeho maminkou už je pořádně trapný. Určitě je svobodný a žije s maminkou, která je buď svobodná matka, vdova nebo rozvedená.Ani bych se nedivila, kdyby tam šlo o incestní vztah. Z maminky se ten mamánek asi jednou posere. Takového chlapa dostat za manžela, tak si to za dva týdny hodím....

Taky jsem byla ráda,že Pája - mazánek vypadne a zase se drží. Je s tou maminkou trapný a maminka je na něj pyšná ani ji nedojde co že synáčka udělala. Zkrátka nám tam zbydou ty nejhorší. Pavlína a Pája. Budeme se těšit za týden,(chacha).

Úžasná soutěž!!! Vždycky se moc pobavím a nasměju, a porotci skvělí a féroví! Komu to vadí, ať se nekouká, néé? Jen mě utekl poslední díl, zkusím kuknůt přes net.

Aby se porota z Pavlíny nepotentovala. Ale je to jejich kůň, tak musí být nej.. Stále naprostá fuj.

Skončila jsem se sledováním tohoto pořadu. Minulé ročníky jsem pravidelně sledovala. Vrátím se až bude jiné složení poroty a nebude tam nesympatický
exot " Pavlínka."

Byla jsem s vnučkou na bagetě podle Pavlíny. Obyčejná bageta, vyhodila jsem zbytečně peníze. Doufala jsem, že to bude super. Nevím, jak mohla vyhrát.

Je to cele trapne,kazdy profesionalni kuchar by to potvrdil,ani jeden soutezici by v profesionalni kuchyni nemel sanci.Pavline by kazdy kuchar hned rozbil hubu a hned ji vyrazil,pani porodci delaji ostudu profesionalnim kucharum ostudu a meli by se stydet,ale prachy jsou prachy.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost