KULTURA

Seriál Pálava – herci, natáčení, děj a recenze (2022)

Komentáře

Nechala jsem si utéci Specialisty na Nově a zvědavě čekala na nový seriál. Po odehraných 45 minutách musím říci, že je to slabé,slabé,slabé. Cítím velké zklamání. Škoda

Zatím,1.dil o ničem..

Proč Pálava tuhle hrůzu a nudu jste mohli natočit na Mácháči.

Děs a ubohost...raději to nevysilejte.... zamyslete se nad sebou...

Propadák s tou zrzavou štětkou

Ubohost. Čekala jsem víc, všude se to propagovalo jak to je skvěle ale opak je pravdou. Trapné, ubohé, nudné. Výběr herců a herecké výkony na dvě věci a tragicky, blbé $existické kecy a narážky. -100/10 ztráta času PS: tu zrzavou š*ětku už nemá cenu ani komentovat ( a říkat o ní nádherná k breku než k smíchu )

To se ani nedalo dokoukat, slatanina nejhorsiho kalibru.....

Opravdu velká slabota...nedalo se

Moc pěkné , krásná krajina , vše barevné , veselé , super oddechovka

Těch mordů už je všude moc toto je plážovka , super

Hodnoťte seriál a neurážejte Denisu Nesvačilovou ona nemůže za to že se panu režisérovi líbí víc než ten jeho ušatec

Velké zklamání!! Je to o ničem. Koukat na to, jak sázej strom 45 minut.. hrozný.. a herecké obsazení je bohužel taky dost slabý.

Naprostý odpad, taková blbost o ničem…herci katastrofa, příběh naprostý nesmyl a hudba hrůza!!

Co to proboha je??shit

Děs, trapnost,ztráta času. Jen nechápu, kdo takovou "sra..u" k natáčení schválil. A to prý Prima nemá peníze a nutí diváky ztrácet čas navíc sledováním trapných reklam. NIKDY VÍCE!

Neskonale hloupé jednoduché nudné nekoukatelne. Prostě úplně pitomé, stejně jako herci neherci, pitomé narážky a dvojsmysly. Jestliže toto mělo být volné pokračování Vinařů, měly tyto peníze jít na nemocné děti a nevyhazovat je za tuto slátanina.

Nesvačilka si bohužel podepsala morální ortel. Ať záležet do díry. Hnus.

komu se to nelíbí at na to nečumí a nekritizuje!!!!!,než kritizovat to at každej drží hubu,každej kdo tady kritizuje at drží hubu!!!!!,všichni kdo chtějí kritizovat at drží hubu navždy!!!!!,než hodnotit negativně tak to at každej drží hubu!!!!!,at všichni kdo tady kritizují drží zobák!!!!!

Strasne nudne obrovske zklamani uz nebudu sledovat

kdo kritizuje at na to nečumí a at drží hubu,komu se to nelíbí at drží hubu!!!!!,kritizovat a hejtovat umí každej.

Prima píše, že to byl velký úspěch, protože se dívala tisíce diváků. Ano, také jsem se díval protože, jako všichni jsem byl zvědavý na něco nového a vychvalovaného. A už se no to dívat nebudu. První díl jsem přehršel a čekal něco. Druhý díl jsem Dokoupil asi do poloviny a usnul. Škoda, že jsem nekoukal na Speciality. Pálava byla hrozná, hrozná, hrozná a o ničem.

Pro spacemana. Diskuse je o tom aby lidé vyjádřili své pocity a dojmy. Ne o tom, že smí psát příspěvky pouze ten kdo souhlasí. To jsme tady měli před rokem 1989. A pokud jsou ti kterým se to líbilo podobného ražení jako vy, tak se nedivím. Pročtěte si kolika lidem v této diskusi se to líbilo a kolika ne a zamyslete se pokud to dokážete.

Pro spacemana. Diskuse je o tom aby lidé vyjádřili své pocity a dojmy. Ne o tom, že smí psát příspěvky pouze ten kdo souhlasí. To jsme tady měli před rokem 1989. A pokud jsou ti kterým se to líbilo podobného ražení jako vy, tak se nedivím. Pročtěte si kolika lidem v této diskusi se to líbilo a kolika ne a zamyslete se pokud to dokážete.

zamejšlet se nebudu,neumim to.

pro karla,zamýšlet se nebudu,nemám to v povaze,za svými názory si stojím

pro karla:kritizovat to je strašně snadný,to umí každej ale pochválit to ne to ne,zamyslete se nad sebou taky pane karle,jestli to umíte,já to neumim každej nemůže umět všechno,kritizovat a hanit to umí každej ale chválit to je umění,já chválit umim.

Proč se ti cajzli serou do Jižní Moravy? Nerozumí vínu, Brňákům ani Moravákům.
tak ať si točí pivní seriály z Prahe.

každejkdo kritizuje tak at se zamyslí nad tím co by natočil za seriál on?

Velké zklamání.

pro jesitmer:když se vám to nelíbí tak na to nečumte!

komu se seriál pálava nelíbí at se nedívá

velke zklamani, nuda, hloupe dialogy, zadny dej, od 20.min se ocekavani zmenilo v utrpeni, ze horsi uz to bylo, ale lepsi neprislo…
panove, co se Vam prihodilo? Toto se fakt nepovedlo(( ale vubec!!

pro PaRo:když se vám seriál nelíbí tak se nedívejte,nikdo vás nenutí,kritizovat to umí každej ale pochválit to ne co,seriál pálava je lepší než výměna manželek.

Jarine neurážej Mácháč.

Denisa Nesvačilová = hvězda seriálu a hvězda která rozzáří srdce všech mužů - co chlapi nemám pravdu

Nechápu co diváci očekávali...snad nějakou hlubokou,smysluplnou a dějové složitou strukturu??? Pálava je seriál pro pobavení u kterého člověk nemusí přemýšlet nad hloubku děje a to si myslím, splňuje dokonale.Uprimne...slozitych a překombinovanych věci je v naší televizi myslím celkem dost.Pro mne Pálava účel splnila jednozna vně...já jsem se pobavila a vůbec jsem nemusela přemýšlet o složitosti děje a o to jde především odpočinout si a pobavit se nebo snad neee..?


pro všechny co kritizujou seriál pálava:tak se nedívejte,nikdo vás nenutí,seriál pálava je lepší než novácká výměna manželek

a co ti kteří seriál kritizujou čekali?,jak by to v seriálu pálava mělo vypadat?,co by tam chtěli vidět?

seriál pálava je lepší než výměna manželek a svatba na první pohled.

.. jseš blbej nebo z Prahy? .. z Prahy .. no, to je mi tě líto😂😂😂 .. hmmm, já jsem tedy taky z Prahy,tak mě nebijte,Pálava se pomalu rozjíždí stejně jako vloni Osada, kterou ze začátku taky mnozí kritizovali, a já z ní byla nadšená, tak uvidíme ..

Producent se nejmenuje Vicar, ale Vican. To se dá ještě svést na překlep, ale napsat slovo vyplývá s měkkým i to je úroveň pomocné školy.

Po třetím dílu - je to čím dál tím horší. Neskutečně ubohé. Chudáci herci, snad si aspoň užili dovolenou.

místo pálavy měli začít vysílat seriály půlnoční zpověd,pod hladinou a sedm schodů k moci.

taky by mohli začít dávat krimi seriál zákony vlka,kéž by něco z těch seriálů dávali až seriál pálava skončí.

Po dlhej dobe super oddychový seriál plný krásnej krajiny príjemných hercov a scenár ktorí je bez násilia podlých intríg...skrátka super na relax.
Ďakujem

Vinaři super bobule super ale tohle je hodně slabší. Herecké obsazení je hodně dobrý jen škoda že to je totální slatanina

Hrozně sem se těšila ,ale velké zklamaní ,proč to přirovnávají k Vinařům když to nemá nic společného .Jen nechápu proč tam je Hřebec když ve
Vinařích se žení ,kde má manželku ,tady děláte s něho svobodného .No má to hodně daleko do vinařů ! Příště nelákat lidi že je to super .

pro honzu a kristinu:tak tak,máte pravdu,svatou pravdu,místo pálavy měli dávat seriály půlnoční zpověd,pod hladinou,zákony vlka,sedm schodů k moci,pálava 3.listopadu skončí.

ne 3 listopadu ale 7 listopadu pálava skončí.

kdy bude tv prima vysílat půlnoční zpověd?,sliby chyby.

místo pálavy měli vysílat seriál bojíte se tmy?

Opravdu to je slabé. Je otřesné, čím se Moraváci hodlají ještě propagovat. Všichni vykalení, vtipy jak z mongolského filmu a Nesvačilová tragicka, ostatně jako všichni. S takovým scénářem by nic nedokázal žádný slušný herec. Kolečko upadl na hlavičku z "přetlaku" nápadů.

Perfektní. Konečně pohodový relaxační serial i s krásnou krajinou. Herecky zde exceluje Pavla Dostálová. Myslím, že má před sebou velkou hereckou budoucnost s mnoha úspěchy.

pro zdenka:máte pravdu,svatou pravdu,místo pálavy měli dávat seriál bojíte se tmy?,to byl super seroš,nebo měli dávat místo pálavy půlnoční zpověd,sedm schodů k moci,zákony vlka nebo krimi seriál pod hladinou.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ostrov pokušení – účastníci a díly online na TV Prima Show

Ostrov pokušení: test lásky 4 párů, kde se partneři rozdělí a užívají si exotiky Karibiku a společnosti 24 krasavců a modelek. Jak to dopadne?...

 

MasterChef Česko na TV Nova online: porotci, soutěžící

I v letošním roce se můžou diváci těšit na televizní show MasterChef Česko, která v srpnu odstartovala na televizi Nova. Amatérští kuchaři se...

 

Svatba na první pohled – recenze a kompletní epizody online ke...

9. 12. 2021 Svatba na první pohled: jak páry žijí dnes? 👰🤵 Vánoční speciál je tady! A páry spolu skotačí v Alpách.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti