POLITIKA

Kdo kandiduje ve volbě prezidenta České republiky v roce 2023

Komentáře

Petr Pavel jasná volba, trestně stíhaný slovák rozhodně ne!

Petr Pavel jasná volba,

Petr Pavel jasná volba


Petr Pavel jasná volba!

Národe, prober se! Prokazatelně: STBák, rozkradač (pardon, privatizér) národního majetku, (jak jinak by se ke svému majetku asi "dopracoval?") Do vlády - tehdy - šel jen ze ziskuchtivosti.(Nikoliv pro národ... Budu se za vás rvát...?haha)
Protože: bez pravomocí na státní úrovni by už více majetku (ve formě zakázek, dotací atd...) nezískával tak snadno a rychle.
Ani Brusel ho doposud nezastavil, přestože důkazů je více než dost... Je to neuvěřitelné, kam to jeden bezpáteřní šmejd dokáže v naší republice dotáhnout. Bojím se, čeho se ještě dočkáme. Např., že STBák bude náš prezident...???

Budu volit pouze vzdělání pro právní zastupování v mezinárodních vztazích!!!

Ani jednoho z nich ,co jsou napsané bych za Prezidenta nevolila.....ANI NÁHODOU

Toto jsou mý favorité: Petr Pavel, Pavel Fišer, Miroslava Němcová.

Dle odhadů to vyjde A.B 🙄

Půjdu volit pana Ing.Babise , protože všichni uvedení jsou kandidáti =O

Pan Babiš to vyhraje

Jediná volba Petr Pavel

Buď Petr Pavel nebo Pavel Fischer.Ti by nás jistě reprezentovali lépe než současný prezident se svými rádci,a Babiš?Ten patří jinám,jen ne na český hrad

Jedině BABIŠ

Pan Babis

Bratia Češi. V prvom rade sa pozrite na to, aká agentúra robí ktorému kandidátovi na prezidenta volebnú kampaň. Aby ste nedopadli tak katastrofálne, ako my Slováci s "prezidentkou" Čaoutovou, ktorá nezozumie vlastnému národu a nerozumie 5,5 miliónu obyvateľo.
Vezmite rozum do hrsti a držím palce.

Bude to chtít někoho, kdo nepůjde na ruku téhle koaliční vládě. Hlavně ne nikoho z jejich řad, jak by si pan Fiala přál.

Já rozhodně pana Babiše.

Jediný kvalitní šašek je Knor, takže mu držím palce! Nejlépe reprezentuje to, v čem Češi vynikají : smysl pro humor.

Takže to vypadá, že třetinu století po Sametové revoluci se do druhého kola dostanou dva kandidáti, kteří byli oba 17. listopadu 1989 členy Komunistické strany Československa? OMG, kam jsme to dopracovali.

Škoda, že Petr Pavel byl v KSČ.

Jedině Babiš

Babiš,jen ne zelený komunistický mozek Pavel. Ten má huberťák několikrát přešitý, ale stále zelený.Ostatní kandidáti jsou nevolitelné. Němcová brr .

Nejhorší je Němcová, tu znám osobně a hnus... Babiše budeme volit celá škola.
Je jedno v jaké straně byli i pan Petr Pavel,tam byli taky čestní lidé a možná více než jsou teď. Ano, dopracovali jsme to díky tomuto nepovedenému kapitalismu až k propadu. Jsme mmladí a fandíme komunismu a socialismu. TO JE POKROKOVÉ !!!!!!

Dobrý den, můj názor je takový. Myslím si, že pro nás bude nejlepší mirosla Kalousek. :)

Je vzdělaný, vysoce inteligentní, má dobré vystupování, velký přehled – nikdo jiný se na prezidenta nehodí než Petr Pavel

Pan Babiš má za sebou nepěknou komunistickou minulost. Petr Pavel byl údajně předsedou základní organizace KSČ. Zakže budu volit někoho jiného. Koho? To ještě uvidím.

Já bych volil sebe, ale nemám podpis 50 tis. voličů, abych mohl být na kanditátce, bohužel!:-) Takže asi nikoho.

Proboha jen ne toho cizince ze Slovenska!!! Přál bych si českého nebo českou presidenta nebo presidentku !!!
Česku musí opět vládnout jen Čech nebo Češka !!!

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Volby do Poslanecké sněmovny 2021 - termín a strany

5

Volby do Poslanecké sněmovny neboli Parlamentní volby ⚡ jsou jedny z nejdůležitějších voleb, které se konají. Po nich totiž vzniká vláda, která...

 

Aktuální volební preference a průzkumy politických stran

105

Jaké jsou nejaktuálnější volební preference 🤩, průzkumy a potenciál politických stran či hnutí? 🤔 Přečtěte si tento článek a dozvíte se, jak na...

 

Volební programy politických stran - ANO, Piráti, ODS, SPD a další

0

Podívejte se na volební programy všech parlamentních stran a jejich společných koalic před volbami do Poslanecké sněmovny 2021.

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti