RECENZE

Boohoo a Booho.cz - recenze eshopu - šaty, oblečení, reklamace

Komentáře

Jsou to mrd.. Doručí zboží co neodpovídá dané velikosti a nejsou schopni uznat reklamaci. Trapné a ubohé jednání!

Strašný. Zboží mi nikdy nedošlo a podpora mi neustále posílala jeden a ten samý koncept kde se psalo že pokud nedorazí do x měsíců tak objednaji znovu nebo vrátí peníze dle mého výběru. Peníze ani zboží jsem nikdy neviděla. Bohužel takovou zkušenost maji i lidé blízcí mého okolí. Nedoporučuji platba předem online a zboží nikde. Takže pokud máte hodně peněz a nervu tak si zde nakupte ale pokud to hodně chcete tak si to rovnou objednejte i někde jinde :D

Bohužel i já právě nalítla....ortopedická obuv bez mála za 2tis. Nevzhledné, nepohodlné a silně zapáchjící barvou. Podpora se distancuje a odkazuje přímo na dodavatele. Ale provizi to ano

NEDOPORUČUJI, JSOU TO PODVODNÍCI, OBJEDNAL JSEM ZBOŽÍ, PO 2,5 MĚSÍCI KONEČNĚ DORAZILO, ALE PŘIŠLO MI ZCELA NĚCO JINÉHO. REKLAMACE NEMOŽNÁ A O VRÁCENÍ PENĚZ SI NECHTE ZDÁT

Booho.cz...Bohužel stejná zkušenost jako předchozí. Po dvou a půl měsících, kdy jsem zboží zaplatila, nemám ani zboží ani peníze. Když jim něco napíšu, přijde mi vždy stejná - automatická odpověď. Jinak než e-mailem se s nimi spojit nedá. Dala jsem podnět na ČOI. S penězi jsem se rozloučila, píši to hlavně proto, ať nenaletí další.

Mám stejné špatní zkušenosti. Objednala jsem dceři dvoje plesové šaty, na obrázku vypadaly nádherně, čekaly jsme na ně 40 dní, to co přišlo, byla parodie. Hnus, po složitém vyplnění reklamačního listu, jsem po 14 dnech obdržela email, že reklamaci nebyla uznána. Už nikdy tam NIC nekoupím, přišla jsem o 1400 Kč!

Bohužel, mizerná zkušenost. Mám objednané tenisky, byť za nevelkou cenu, ale zboží po týdnu není dohledatelné na sledování balíků a e-shop mizerně komunikuje. Objednávku nejde zrušit a nejde změnit adresa dodání. Na stránce uvádějí nepravdivou lhůtu dodání.

To samé od září 2021 se s nimi dohaduji a dnes napsali že nic nedostanu ani peníze. Hlásím to ČOI. Do pekla s nimi

I já mám bohužel stejnou špatnou zkušenost, zboží ani po 4 měsících nedorazilo. Na moje urgovaní přichází v e-mailu pořád stejná automatická odpověď. A teď už nereagují vůbec. Naštěstí jsem objednala jen za 280,-. Pozor na ně, podvodníci!!! Nahlásím na ČOI.

Nedoporucuji.Zbozi nekvalitní. Sunt.onuce. Nedá se to obléct mezi lidi.Leda ke kravam do chleba.

Bohužel jsem se nechala zmást nálepkou obchodník roku a recenze negativní jsem neobjevila. Nyní jsem o 1200kč lehčí, zboží nikdy nedorazilo. Jsem velmi zklamaná.

Take jsem si objednala zbozi 2000kc a prisla mi detska skladacka po 3 mes urgovani,reklamace zadna odezva tudiz zadna spokojenost jsou to podvodnici jestli zitime hromadnou zalobu pridam se jako takove peníze v dnesni dobe,jsou masakr..

Bohužel stejná zkušenost, zboží nikde a když to tak čtu, tak ani zrušení objednávky či vrácení zboží (kdyby přišlo) zkoušet nebudu… k případné žalobě se ráda připojím.

Podvodníci přišla jsem o 1200 Kč .

bohužel i já jsem naletěla,objednala jsem 3 boty,jedny jsou v jiné velikosti a zbytek katastrofální kvalita,už nikdy

Taky jsem naletěl 800kc v pr... nic neobědnávejte

Take,stejna zkusenost za dost tisic. Myslite,ze ma smysl podavat zalobu ? Vzdyt ani nevime na koho...

Dobrý den. I já jsem naletěla. Zboží jsem objednala v dubnu a přišlo skoro v půlce července. 2x jsem vyplňovala celní dokument a najednou byl balicek za dveřmi. Už nikdy bych si z toho eshopu nic neobjednala. Kvalita rozhodně neodpovídá tomu, co objednáváte. Není mi vůbec jasné, proč jim to někdo nezakáže!!!!

PRÍŠERNÁ STRÁNKA! Nemám na to viac slov...

Dňa 4.12.2022 som si objednal tovar cez Boohoo.sk a do dnešného dňa 15.7.2022 my nechcú vraťiť peniaze ani tovar.Dokonca už prestávaju komunikovať aj cez mail.Sú to hajzli!!!Ani neviem ako vymôžem úhradu spať.

Neobjednavejte!!! Jsou to šmejdi, peníze nevrací a neuznávají reklamaci

Podvodníci, koupí levně v Číně a draze prodávají v ČR. Mě přišlo zboží použitelné, nepoškozené, ale jiný typ, takže je mi to k ničemu. Zboží nelze vrátit, neexistuje adresa na zaslání zpět do obchodu a peníze samozřejmě v prachu. Nechápu, na co je v ČR ČOI. Recenze jsou pouze špatné a nechápu, jak takový E-shop může ještě mít živnostenské oprávnění...

Grázlové, okrádají lidi a spoléhají na to, že jim platbu necháme, ale takto budou okrádat dál. U mne je to sice pětistovka, ale nedáme se !!!
Prosím ozvěte se, pro podání hromadného trestního oznámení a žaloby !!DĚKUJI
ilonka1601@seznam.cz

Kamil Gabriš, Tomáš Šarai

Koupila jsem si šátek v BOOHO.cz
Dlouhá dodací doba, ale ještě budu platit clo! Dost nepříjemně to překvapilo. Dejte si pozor.

Booho se tváří jako český prodejce, o Číně ani zmínka, dokonce bylo u zboží napsané expedujeme do 2 dnů...dodnes zboží nemám a nyní jsme vyplnila CLO, takže katastrofa.
Okrádají. Myslím, že hromadná žaloba by byla dobrá.
Nicméně tento způsob je dnes normální. Nedávno jsme naletěla úplně stejně, ale firma sídlila v Německu. Také se to tvářilo jako české stránky.

Hrozná kvalita a navíc mi to ani nesedí. Vůbec jsem netušila že objednávám z Číny. Tady nic nekupujte!!!

Zboží po 3 měsících ještě nemám a nejspíš budu platit clo. Asi přijdu o 2500,-....

I já objednala zboží za 797kc dne 14.6.22.Zboží do dnes nemám obávám se,že mít asi nebudu.Už niky nebudu předem platit je to nebezpečné.Jsem zvědavá jak dopadnu.

Dobrý den. Vše co je výše zmíněné,bohužel pravda. Zatím jsem se nedocetla, zda je podána hromadná žaloba. Samozřejmě se připojuji.

Také se případně připojuji k žalobě, objednala jsem za cca 3.000 Kč a zřejmě mi nic ani nedorazí :-(

Dobrý den, jsou nahlášeni na ČOI? Přece někdo musí řešit pochybné e-shopy.
Já si bohužel narychlo objednala dvoje boty. Celková hodnota 2tis. Přišly po 55 dnech. Kvalita je zarážející, výrobní cena odpovídá tak 100,- U jedněch bot špatná velikost. Reklamace složitá, zdlouhavá.

Mám stejnou zkušenost. Nemám ani zboží, ani peníze. Odepsali, že zboží může přijít do 365 dní. Mohu prozatím jen varovat ostatní potenciální zákazníky a stále dokola se e-maily upomínat.

Zboží přišlo za tři měsíce, zmačkané příšerné hadry!!!
NETUŠILA JSEM ŽE OBJEDNÁVÁM ČÍNU!
Jaktože to ČOI dávno nezatrhla když nedodržují pravidla pro objednávání na dálku??? Na co jako jsou a za co berou platy z našich daní? Proč není někde seznam takových podvodných obchodníků? Jak to že je nechají tady fungovat? renanovot@gmail.com

Úplně stejná zkušenost, bohužel. Tak ať jim naletí co nejméně lidí. Hrůza

Pozor jsou to podvodnícijen okrádají lidi zboží je šmejd a peníze nevrátí.Jen se divím že na ně nepodal i lidé trestní oznámení

Musím se bohužel přidat k záporným komentářům.Taky jsem naletěla,i když si dávám pozor.Do dnešního dne mi nic nedošlo a to jsem objednávala a platila v poloviné července.Doba dodání se po každém urgetním sdělení lišila a dodací lhůtu prodloužili až na 365 dní.Legrační,že?
Prý je to v podmínkách dodání.Ráda bych je viděla.I když mám číslo zásilky,také nevím,jetli své zboží někdy uvidím.Nebylo by lepší se obrátit na kontrolní úřad nebo rovnou televizi,aby si počíhali na další zmetky?

Bohoo.cz je nejhorší banda zmrdů u kterých jsem si kdy něco koupil. Termo nývleky asi za 500 Kč, skladem ihned k odeslání... Tak určitě, Na zboží jsem čekal 5 mesíců, následně jsem byl vyzván celní správou ČR, že mi přišlo zboží mimo EU a že musím vyplnit celní prohlášení + samozřejmě UHRADIT DODATEČNÉ CLO !!! Následně již doručovala Česká pošta. E-shop se tváří jako český obchodm komunikuje aboslutně OTŘESNĚ, jediný jejich profit je z ojebání zákazníků, kteří naletí jednou a více už pak nenakoupí. Normálně jsem slušný člověk, ale jak někde vidím napsáno "Boohoo.cz" vidím rudě, je to banda zmrdů a podvodníků, kteří mají dávno dostat od ČOI pokuty za nekalé obchodní praktiky a podvod na spotřebitele !!

I já jsem nalitla, jsou to lháři, za zboží nejdříve inkasují peníze, nedodájí ho, na dotazy nereagují!!
Nic od nich nikdo nekupujte!!!!!

I já se přidávám k Vám pro podání hromadného trestního oznámení a žaloby, naletěla jsem. Zboží objednáno 11.7, platba samozřejmě předem 957 Kč, zboží do dnešního dne nikde,na urgovaní mé zásilky přichází v e-mailu stejná automatická odpověď, a teď už nereagují vůbec. Dita.Kosova1995@seznam.cz

Také jsem naletěla na zboží co vypadalo lákavě a přitom levně. Objednala jsem na konci června a přišlo až tento týden. Po otevření balíčku jsem musela otevřít okno, jak je zboží něčím napuštěno a ten materiál to je hrozné, to bych na sebe ani nemohla obléci jak je to odporné! Reklamace zamítnuta. No co je tohle za jednání! S takovou arogancí jsem se dlouho nesetkala. Nechápu, že jim to stále prochází. Nenakupujte tam nikdo prosím!!!

Nejhorší moje zkušenost, objednala jsem pro dceru těhotenské triko, čekám už 4 měsíc. Reakce taková, že dodací lhůta muže být až 365 dní…
Dala jsem jim teď termín do konce týdne na vracení peněz a budu hlásit na ČOI
Přidá se někdo?

Mam take velice cennou zkusenost s timto podvodnym obchodem. Oznaceni obchodnik roku a dodani zbozi do 2 dnu me tez oslovilo. Od konce cervna cekam na dodani zbozi. Pres mail " obchod" komunikoval, dokud jsem nechtela vratit penize. Je smutne, ze jim takove praktiky prochazi🤢. Hlasim se k hromadne stiznosti na COI.

Take cekam na zbozi uz treti mesic.....tohle nas stat podporuje?? A kdyz nekdo rekne a pise pravdy ...je odstranen web s tim ze je konspiracni?? Tak co decka......myslim si ze toto co se deje je predevsim vec nasich vladcu.....neb toto je nezajima....a tak si nekdo zalozi pekne firmu s nazvem....a okrada lidi.....on ten dotycny vlastne vubec neni blbej:-)Kdyz mu toto zakon umoznuje....ze?

Také jsem na jejich stránkách objednala boty za 700. Nicméně se mi něco nezdálo a před platbou jsem začala hledat recenze. Od toho dne mi stále píšou e- maily a několikrát denně telefonuji, abych objednávku co nejdřív zaplatila, že je balíček zabalen a připraven k odeslání. Běžné e-shopy nikdy takto na platbu nenaléhajī. Samozřejmě platit nebudu a jsem docela zvědavá, co mi budou psát dál.....

Už nikdy více. 17.7. 2022 jsem objednala 1 tričko, 2 halenky a 1 mikinu. Zboží přišlo dnes 7.9.2022. Otřesná kvalita u všech věcí, je to tak šíleně umělý materiál, ze všeho lezou nitě. Cena za vše 2.500 korun. To snad už u Vietnamců je lepší kvalita. Navíc to přišlo v igelitovém obalu, bylo to tam napěchované a po vyndání z obalů to vypadá jako onuce.
Snad něco unosím na doma a na zahradu. Oni to mají bohužel krásně nafocené, ale skutečnost je hodně jiná. Závěrem všem, kdo chtějí tam nakoupit, NEDĚLEJTE TO, ty hadry za to opravdu nestojí.

Souhlasim se vsemi. Booho.cz jsou PODVODNICI! Zbozi mi neprislo, posilaji automaticke emaily, penize vratit nechteji. POZOR NA NE ! NEPODPORUJME tuhle bandu.NEPLATTE CLO! Vratte zpatky, za neprevzane zbozi MUSI VRATIT penize i kdyby to trvalo rok

Bohužel se připojuji. Od Booho.cz nikdy nic nekupujte. Jelikož jsem počítala s dlouhou doručovací dobou, objednala jsem od nich zboží (svatební doplněk) celé 4 měsíce dopředu. Dodnes mi nic nedorazilo. Nyní už zboží ani nepotřebuji. Psala jsem několik urgencí ale vždy mi dorazila jen automatická odpověď, že zboží může dorazit až za 60 dní od objednání. Trapná odpověď někomu, kdo čeká už 90 dní =o) Telefony samo sebou nemají.
Podvodníci!!! Škoda mluvit.

Docela by mě zajímalo, zda se takový podvodný e-shop může nějak zrušit? Mají tam uvedené 2021 Oceněný e-shop roku! Což nemůže být pravdivé, normálně okrádají lidi a nikdo s tím nic nedělá? Jediné co je, tak je uvedený na ČOI, což je k ničemu, když na to každý přijde potom až když zboží objedná. Objednala jsem jednu věc u které bylo uvedené, že je skladem - počítala jsem tedy, že to mají skladem v ČR. Nakonec budu platit asi i clo. Uvidím až to přijde a pokud vůbec. Měl by s nima někdo zatočit.

Také jsem naletěla. Objednala jsem naštěstí "jen" kardigan za cca 900,-, ale zarazila mě dlouhá dodací lhůta a na mou odpověď chodí stále stejný e-mail, že zásilka je na cestě.
Jsou to zloději, neobjednávejte u nich.

Připojuji se k ostatním. Po vytvoření objednávky se nic nedělo. Cca po měsíci mi přišla odpověď, že zboží už ke mě frčí.
Po dalších třech měsících stále nic.Jsou to podvodníci, kteří se neoprávněně obohacují. Divím se, ze jim to může beztrestně procházet, vzhledem k tomu kolik lidí už okradli.

V životě jsem se s takovou bandou nesetkala.A to kupuji na eschopech dá se říci hodně.Objednala jsem si zimní mikinu a ještě po mne chtějí platit clo.Jak tady čtu komentáře,tak kvalita výrobku zadna.Takže půjdu na postu a řeknu,ze nic nechci.Radši peníze oželím.

Zboží hrůza, roztrhane, nekvalitní, hadry jak z popelnice, naběhl jsem a divím se že nepodame hromadnou žalobu a podat trestní oznámení to je vrchol a ještě nereagují a píšou jak jsou seriózní

Bohužel jsem na tuto stránku narazila pozdě. Jsem invalidní, navíc v časové tísni jsem objednala tepláky a dlouhý svetr za 1.300. Od Booho před odjezdem do lázní. Poprvé v životě jsem zaplatila něco předem. A samozřejmě peněz nemám nazbyt. Neposlali mi ani potvrzení objednávky, takže nemůžu nic sledovat.

Také řešíme neúspěšně reklamaci. Jsme tři kamarádky a objednaly jsme tři dlouhé svetry ve třech velikostech v hodnotě cca 2500,- Kč. Zboží přišlo zhruba po třech týdnech a absolutně neodpovídalo produktu na obrázku. Jiný materiál, zmačkaný, vytahané rukávy jak pro slona, navíc všechny svetry v jedné, univerzální velikosti, bez jakéhokoliv štítku (při reklamaci ho chtěli nafotit :-(), prostě děs, běs, hrůza. Dáme podnět na ČOI, a pokud někdo plánuje hromadnou žalobu, určitě se přidáme. Kontakt na mně luisa.1@seznam.cz. Díky

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Slušivá móda na Orsay e-shopu v Česku končí

Víte, kam pro elegantní, ženskou, stylovou a nadčasovou módu? 👗 Rozhodně do Orsay eshopu! 👈

 

Mohito eshop s dámskou módou – recenze, zkušenosti a slevy

Dámy, rády nakupujete na ověřených eshopech 🛒 a je pro vás důležitá zkušenost někoho před vámi? ❓ Právě pro vás jsme zrecenzovali eshop...

 

E-shop Pepco - registrace a jak nakupovat přes internet

V obchodech Pepco si můžete za nízké ceny zútulnit vaši domácnost. ❤️ Pepco má už více než 2000 prodejen po celé Evropě, kdy ⏰ ale spustí také...

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti