ZAJÍMAVOSTI

E-shop Pepco - registrace a jak nakupovat přes internet

Komentáře

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn

Škoda,že nemáte eschop vánoce se blíží a velké procento dárků u nas tvoří zboží z vašeho obchodu.

Přidávám se k názoru ostatních,v dnešní nelehké době je velká škoda, že nemáte e-shop.

Vekla škoda,že ee nedá nakupovat přes internet,zvlášt ted,když jsou obchody zavřené,myslím že by jste měli určitě velký odbyt,tim spíš že nemáme kde nakupovat na vænoce.Už včera bylo pozdě.

Je velká škoda, že nemáte e shop. Doufám , že brzy spustíte prodej po internetu. Určitě by se Vám zvýšily tržby a potěšili by jste všechny zákazníky.

Je mi velice líto, že není e-shop v této koronavirové době otevřen.

Měla bych radost z nákupu Pepco přes mall.cz, ale bohužel, mi zboží přes měsíc nedorazilo, to dřív otevřou kamenou prodejnu 😭

Také se přidávám k názoru ostatních, ráda bych něco nakoupila na Vánoce, ale kdoví, jak dlouho to nebude možné. Mám dojem, že dnes je už docela nestandardní, že není možné zboží objednat online.

Dobrý den, obchody sítě Peco jsou mými oblíbenými. Také bych uvítala o-nline a to nejen kvůli Vánocům a současné situace. Děkuji a přji pevné zdraví.

Nerozumím tomu, dnes jsem si mohla koupit balicí papír, ale mašli na balicí papír už ne, nemohla jsem koupit ani dudlíky a vedle v DM dudlíky koupit můžu, smůla je, že malý je zvyklý jen na dudlíky z Pepca, já to chápu fakt, co je to za chaoz????

Já nechápu jednu věc.. Může se prodávat spodní prádlo ale pepco třeba podprsenky nechce prodávat.. A co ženský který opravdu ji potřebuji..

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost