ZAJÍMAVOSTI

Otevírací doba obchodů 17. listopadu - Globus, Tesco, Billa a další

Komentáře

Já bych nechala zavřeno na Štědrý den úplně, dneska není problém si nakoupit dostatečně kdykoliv před tím.

"Tyto obchody ovšem občas zavírají, i když zavřeno mít nemusí, aby si zaměstnanci odpočinuli. Nejlépe tak před nákupem uděláte, když se zeptáte na své prodejně, jestli se jich zavření obchodu také týká." Jo, to mi rozhodně moc pomohlo abych se tam teď honem nemusela jít podívat.

Tak nutně tam jít nemusíte, stačí tam možná zavolat :)

všechny svátky bych zavřela, každý prodavač má nárok si odpočinout, zákazníci mají dost času si nakoupit dopředu, nebo ať se to naučí

Aby si prý zaměstnanci odpocinuli a tak někdo zavře. A pod tím cca 20 krámů, které mají bez omezení otevřeno. Nikdy by z těch velkých řetězců nikdy nezavřel dobrovolně, natož kvůli těm nevolnikům co tam pracují.

Seznam seznam

Vzkaz pro Mirka. Nerozumím ti jak to myslíš . Pracují v prodejně A zavřela bych obchody na všechny svátky a nejsem sama. Proč si mají užívat volno jen někteří a my musíme k vůli nim chodit makat aby se nažrali a pak si užívali volno. My chcem taky volný čas život máme jen jeden. Jestli to chápeš.

Jednoznačně zavřít,nebo ať je otevřeno i na úřadech s jde se do práce všude.
Daně doktorů a zaměstnanců služeb živí všechny povaleče na úřadech.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost