ZAJÍMAVOSTI

Tvoje tvář má známý hlas - porota, soutěžící a vítězové

Komentáře

ahoj tak se těším

Ahoj, celá rodina se těší a jsme zvědaví na novou porotu, ale bude nám chybět Janek Ledecký.

Tak tohle se nepovedlo. Snažil jsem se hledat pozitiva,protože jsem měl tento pořad moc rád, ale nebylo kde, špatný výběr písní, neznámí interpreti a když známí, tak průměrní,trapné komentování. Myslím, že tento oblíbený pořad ztratil hodně diváků a hlavně kredit a mě je to líto.Vraťte tam Hámu na komentování a Ledeckého do poroty, jinak se na to nebude nikdo dívat. Ne vždy jsou změny k dobrému.

Tak tohle se nepovedlo, nemá to šťávu, chybí Kohák a Sokol jako moderátor, letos poprvé jsem si přepla na jiný program, zpravidla každá změna u zajetých pořadů nedopadne dobře a tohle je přesně ono

Tohle byla hrůza, to není cesta. Pořád se vymýšlí něco nového, ale to musí mít šťávu.Ten Polívka jí nemá, je to mdlé. Je hezký, ale to je na takový pořad hodně málo.Byla to veliká "suchota" a není to jen můj názor. Teď koukám na Primu na "Zlatá maska". Prosím vezměte si mustr. To má náboj, napětí, krásné písničky a výborné obsazení. Proč je Prima lepší?

Nevím ,podle jakého kodu,ale dát na první dvě místa ty odkvetlé tlusté baby,svědčí o tom,že porota je opět pod vlivem někoho nebo něčeho.Bezvadné maskování měl p.Slezáček a je na posledním místě.

Podle mě měl vyhrát Albert Černý jako Sam Smith a Andrea Kalousová měla skvělý vystoupení a měla skončit alespon na 3.místě a Bořek Slezáček neměl skončit poslední,alespon měl skončit na 5.místě s tím Billym Idolem a poslední měl skončit Martin Schneider s Věrou Špinarovou

Podle mě měl určitě vyhrát Albert Černý jako Sam Smith, protože měl famózní číslo, a měl dostat nejmíň dvě 8 a měl skončil alespoň druhý a druhé nejlepší vystoupení měl podle mě Bořek Slezáček jako Billy Idol a třetí nejlepší vystoupení měla podle mě Andrea Kalousová jako Britney Spears.A Vystoupení které si mi vůbec nelíbila byla od Báry Basikové jako Tones and I a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Jitka Čvančarová jako Květa Fialová.

Podle mě měl určitě vyhrát Albert Černý jako Sam Smith, protože měl famózní číslo, a měl dostat nejmíň dvě 8 a měl skončit alespoň druhý a druhé nejlepší vystoupení měl podle mě Bořek Slezáček jako Billy Idol a třetí nejlepší vystoupení měla podle mě Andrea Kalousová jako Britney Spears.A Vystoupení které si mi vůbec nelíbila byla od Báry Basikové jako Tones and I a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Jitka Čvančarová jako Květa Fialová.

V 2.kole Podle mě měl určitě vyhrát Bořek Slezáček jako Pepa Vojtek, protože to bylo fantastické číslo a Druhé Nejlepší Vystoupení bylo podle mně od Jordana Haje jako Lucie Bílá a Třetí Nejlepší Vystoupení bylo podle mně od Alberta Černýho jako Petr Hapka. A Vystoupení, které si mi vůbec nelíbila byla od Eriky Stárkové jako Martin Dejdar a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Bára Basiková jako Eva Pilarová a Třetí Nejhorší Vystoupení podle mě měla Andrea Kalousová jako Lucie Vondráčková.

Nekoukám , chybí mi staré složení , nyní to nemá život !!

Celé naší rodině chybí moderátor Ondřej Sokol, který tomu dával ten pravý šmrnc, byl přirozený, pohotový, prostě skvělý. Dále nám tam chybí Jakub Kohák, který se postaral o šou pořadu. Nynější moderátor Polívka je prkenný, nepřirozený už aby ho vyměnili. Je škoda, že pokazili takový pořad, jako je Tvoje tvář má známý hlas.

Prosím udělejte něco s paní Basikovou uz6 se to nedá poslouchat vždy přepínám

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost