ZAJÍMAVOSTI

Tvoje tvář má známý hlas - porota, soutěžící a vítězové

Komentáře

ahoj tak se těším

Ahoj, celá rodina se těší a jsme zvědaví na novou porotu, ale bude nám chybět Janek Ledecký.

Tak tohle se nepovedlo. Snažil jsem se hledat pozitiva,protože jsem měl tento pořad moc rád, ale nebylo kde, špatný výběr písní, neznámí interpreti a když známí, tak průměrní,trapné komentování. Myslím, že tento oblíbený pořad ztratil hodně diváků a hlavně kredit a mě je to líto.Vraťte tam Hámu na komentování a Ledeckého do poroty, jinak se na to nebude nikdo dívat. Ne vždy jsou změny k dobrému.

Tak tohle se nepovedlo, nemá to šťávu, chybí Kohák a Sokol jako moderátor, letos poprvé jsem si přepla na jiný program, zpravidla každá změna u zajetých pořadů nedopadne dobře a tohle je přesně ono

Tohle byla hrůza, to není cesta. Pořád se vymýšlí něco nového, ale to musí mít šťávu.Ten Polívka jí nemá, je to mdlé. Je hezký, ale to je na takový pořad hodně málo.Byla to veliká "suchota" a není to jen můj názor. Teď koukám na Primu na "Zlatá maska". Prosím vezměte si mustr. To má náboj, napětí, krásné písničky a výborné obsazení. Proč je Prima lepší?

Nevím ,podle jakého kodu,ale dát na první dvě místa ty odkvetlé tlusté baby,svědčí o tom,že porota je opět pod vlivem někoho nebo něčeho.Bezvadné maskování měl p.Slezáček a je na posledním místě.

Podle mě měl vyhrát Albert Černý jako Sam Smith a Andrea Kalousová měla skvělý vystoupení a měla skončit alespon na 3.místě a Bořek Slezáček neměl skončit poslední,alespon měl skončit na 5.místě s tím Billym Idolem a poslední měl skončit Martin Schneider s Věrou Špinarovou

Podle mě měl určitě vyhrát Albert Černý jako Sam Smith, protože měl famózní číslo, a měl dostat nejmíň dvě 8 a měl skončil alespoň druhý a druhé nejlepší vystoupení měl podle mě Bořek Slezáček jako Billy Idol a třetí nejlepší vystoupení měla podle mě Andrea Kalousová jako Britney Spears.A Vystoupení které si mi vůbec nelíbila byla od Báry Basikové jako Tones and I a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Jitka Čvančarová jako Květa Fialová.

Podle mě měl určitě vyhrát Albert Černý jako Sam Smith, protože měl famózní číslo, a měl dostat nejmíň dvě 8 a měl skončit alespoň druhý a druhé nejlepší vystoupení měl podle mě Bořek Slezáček jako Billy Idol a třetí nejlepší vystoupení měla podle mě Andrea Kalousová jako Britney Spears.A Vystoupení které si mi vůbec nelíbila byla od Báry Basikové jako Tones and I a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Jitka Čvančarová jako Květa Fialová.

V 2.kole Podle mě měl určitě vyhrát Bořek Slezáček jako Pepa Vojtek, protože to bylo fantastické číslo a Druhé Nejlepší Vystoupení bylo podle mně od Jordana Haje jako Lucie Bílá a Třetí Nejlepší Vystoupení bylo podle mně od Alberta Černýho jako Petr Hapka. A Vystoupení, které si mi vůbec nelíbila byla od Eriky Stárkové jako Martin Dejdar a Druhé Nejhorší Vystoupení podle mě měla Bára Basiková jako Eva Pilarová a Třetí Nejhorší Vystoupení podle mě měla Andrea Kalousová jako Lucie Vondráčková.

Nekoukám , chybí mi staré složení , nyní to nemá život !!

Celé naší rodině chybí moderátor Ondřej Sokol, který tomu dával ten pravý šmrnc, byl přirozený, pohotový, prostě skvělý. Dále nám tam chybí Jakub Kohák, který se postaral o šou pořadu. Nynější moderátor Polívka je prkenný, nepřirozený už aby ho vyměnili. Je škoda, že pokazili takový pořad, jako je Tvoje tvář má známý hlas.

Prosím udělejte něco s paní Basikovou uz6 se to nedá poslouchat vždy přepínám

Taky dávám přednost Ondřeji Sokolovi - jako komentátor tohoto pořadu má větší šmrnc, než Vladimír Polívka. Kohák chybí- proč? Snad se to vrátí do zajetých kolejí- minulé kolo bylo dobré- když se vrátil Sokol a nahrával mu pan Háma

Vás, co se na tu hruzu dívá,upřímě lituji.

První díly měly úroveň a míru vtipu.
Sledovala jsem všechny řady a obdivovala v každém díle některé účastníky, ale neděle 21.3.2021 vyloženě trapné a nechutné.
Ubrat jakoby na vtipnosti a nevybírat strašáky místo zpěváků by
možná vůbec nebylo na škodě.

sto lidí-sto názorů!!!!a chybí-tolerance........

Mně v porotě nesedí Burešová. Ta ať si jde radši vařit s Forejtem a místo ní ať do poroty usedne někdo,kdo je spravedlivý, nikomu nenadržuje a nikoho nepovyšuje.

Burešová se tam vůbec nehodí.. kvůli ní se na to nedívám..uz neví kam by se vecpala

"Tina Turner" byla příšerná, vystoupení kazila přehnaným nasazením.

přehnané emoce a houkání Vagnerové mi pokazilo celý večer,

Potěšilo mě, že jsou lidé, kteří "nemusejí" Burešovou tak jako já. Je hrozná a celý pořad kazí. Zajímalo by mě jak se do této "funkce" dostala. Určitě z protekce nebo nějakým záhadným způsobem. Solidní člověk by ji tam určitě nevybral. Ta by se snad nehodila ani na to vaření.

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostSOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

StarDance online: účastníci, porota a kdo vypadl

11

Taneční show StarDance vysílá Česká televize, aktuálně běží už 11. ročník. Známé české tváře ze showbusinessu tančí s profesionály a snaží se...

 

MasterChef Česko na TV Nova online: porotci, soutěžící

Top 3 - finále! Je vítěz Jíťa, Besky, nebo Petra? Kdo vyhrál? Výsledky soutěže MasterChef Česko 🥙🥕🥔 (poslední díl)

 

Výměna manželek (Nova) - celé díly online zdarma ke zhlédnutí

3

Vzpomínáte na nejbizarnější díly 🧡 Výměny manželek? Kolik obdrží 🤑 účastníci této reality show? Přihlásíte se taky?

 

ODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti