ZAJÍMAVOSTI

Peče celá země na České televizi - porota a soutěžící

Komentáře

pořad se mě líbil,je zábavný a poučný hlavně pro mladé

Moc pěkný pořad,sama ráda peču,hlavně pro rodinu a ráda se ještě něco nového naučím i ve svém věku.

Pořad je moc pěkný,ale nepasují mi tam Tereza Bebarová s Václavem Koptou, jsou zbyteční...nic neříkajíc a když,tak trapné rádoby"vtipné" poznámky Václava Kopty.Avšak porotci jsou SUPER,úplně by v pořadu stačila světová porota.

Moc jsem se na soutěž těšila a nezklamala! Ráda peču, tak je tam pro mě hodně nápadů a receptů. Na každý díl se těším a všem přeji, aby se dařilo!

Děs hlavně ta anorektička Anna Klápšťová. Její vaření a mluvení hrůza. Když může do soutěže může i chodit do práce že. Tak proč pobírá invalidní důchod když si pouze strká prsty do krku - to přeci není žádná nemoc. Úřad práce se asi zbláznil.

Soutěž pěkná, výkony nic moc, moderátoři hrozní - Kopta to zkouší kde může a všude je trapný, Bebarová tím svým skřehotavým hlasem je velmi nepříjemná.

Na soutěž se vždy těším, ráda peču tak se i něco priučim díky za to super!!!

Pořad je hezký a líbí se mi.Je možné sehnat někde nějaké recepty? Děkuji

Kdy se bude vysílat poslední díl?

Kdy bude finále

Finále mělo být 7.3 kdy tedy bude.

14.brezna je finale posunuli ho kvuli ceskemu lvu

Podepisuji názor, že čeští moderátoři jsou zbyteční, mně vadí víc paní Bebarová s velmi nepříjemným hlasem. Jejich přítomnost s často hloupými poznámkami mi nedává smysl

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnostODEBÍREJ NEJNOVĚJŠÍ NÁVODY A RECENZE

Vlož email a nech si zasílat čerstvé návody, recenze a další zajímavosti